מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

על הספה עם טמבוויל מציגים: דרקולאללה

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 15/05/2010 - 18:22

לאחר זמן רב מהראיון הקודם, הצלחתי לתפוס מנהל ראשי להמשיך את תוכנית הראיונות, דרקולאללה, מותיקי האתר.
עקב פחד מהמפגש עם מנהל ראשי עם דם על השיניים, נקטתי באמצעי זהירות ושלחתי את הכפיל שלי לבצע את הראיון.

לצערי, הכפיל שלי לא שרד את הראיון, מצאתי את הגופה שלו מרוקנת מדם על המדרכה מול ביג.
לאחר שפסלתי נרקומנים, בדואים, עולם תחתון, שוד ע"י הומלס, חיות פרא ואנשי מאדים, העקבות הובילו אותי לדראקול.
השיחה הבאה מובאת אליכם כפי שהיא הוקלטה ברשמקול החצי הרוס שנמצא על-יד הגופה:

*לצורך נוחות, דראקול יכתב כ- 'ד' והכפיל שלי יכתב כ- 'ט'.

ט: מה זה המקום הזה? אני ממש מפחד.. זה לא היה שווה 12 שקל לשעה.
קול של דלת נפתחת בחריקה.
ט: שששללום, אתה המרואיין שלי? צרחה.. אולי כדאי שנתחיל.

ט: אתה אחד מראשוני האנשים בפורום, איך הגעת לכאן?
ד: האמת שדי בטעות חיפשתי את אתר האוניברסיטה וחבר שלי, כי אז לא היה לי מחשב, עזר לי. היה לו מאוד הגיוני שלאוניברסיטה תהיה סיומת של co.il. ראיתי שזו לא האוניברסיטה, אבל התעניינתי קצת קראתי וכמה חודשים, אח"כ הצטרפתי. אחת הסיבות שאני סלחני יחסית לאורחים כי התחלתי ככה.
קולו של ט' נשמע חלושות - "אוי מי גאד, זו סלחנות, אז מה אלו כל גופות האורחים בסלון. צרחה.
ט: כמה זמן אתה כבר מנהל בפורום?
ד: כשהגעתי התחלתי לכתוב בקפה וב'בארץ ובעולם' שאז כלל 3 משתתפים, קצת אחרי שהצטרפתי היה מפגש פורום מספר 2. וובי שראה שאני סוג של מחייה את הפורום ונתן לי לנהל, הכוונה בנתן זה שיום אח"כ התעוררתי אדום. קצת אח"כ בעקבות רעיונות ונסיונות שלי לשנות, לשפר ולתקן הפכו אותי לגלובלי ואחרי שנה וחצי לראשי.
ט' נשמע צורח - ראשים כרותים!
ט: אתה בין היתר מנהל את הפורום הכי אגרסיבי שיש, זה לא מעצבן?
ד: לא, זה כיף. צריך לדעת איך לבוא לשם. למדתי שם דברים שלא למדתי בשום מקום אחר. אחד הדברים שהתעקשתי עליו כשהגעתי היה שאין דבר שברור מאליו, הכל צריך להסביר ולהביא תימוכין. ככה נחשפתי להרבה מאמרים ומידע שלא הייתי נחשף אליהם. אחד השרשורים הכי מרתקים שאני זוכר לטובה עד היום, זה בכלל שרשור על ניסוי שני הסדקים.
ט: בכל ההיסטוריה של הפורום, מי היוזר הכי בעייתי שהתוודעת אליו?
ד: מממ... תגדיר בעייתי?
חריקות נשמעות דרך הרשמקול.. צעקת הצילו חרישית נשמעת. ט' נשמע מגמגם לעצמו, בטבטח הוא הההיייה בעייתי.
לאן אתה קם? קול צעדים רם נשמע. לאחר שקט מופתי של כמה שניות, באה צרחה איומה.
ט' נשמע מדקלם את אבינו שבשמיים.
ד: רוצה לאכול משהו?
ט: לא תודה.. אני לא רעב.
ד: אני מקווה שלא יפריע לך אם אני אוכל משהו.
קולות כרסום נשמעים..
ט: אלוהים אדירים, זו יד אדם!!
ד: אולי כדאי שנמשיך..
ט: כן, כן.. אני ממשיך..

ט: הייתי באמצע להגדיר בעייתי - אחד שלא מרפה ושהצליח להעלות לך אישית את הסעיף.
ד: בהתחלה עוד הייתי מתעצבן, אבל היום כבר לא ממש חודרים אלי, אני מניח שהיו רוצים לראות אותי רושם נוסידא או מביט אבל זה ממש לא. אולי ארכיטקט או אולי מישהו שכבר הצלחתי להדחיק.
ט: אתה מנסה בפורום לאמץ תדמית קשוחה? כולל הכינוי והערפד המפחיד באווטאר?
ד: לא, זה יצא ככה.
ט' לעצמו מדבר חלושות - "כן, זו באמת מקריות אדירה שחצי מהעיר מרפדת לך את השטיח והחצי השני במקרר.."
ד ממשיך: הכינוי נולד כשהייתי אצל החבר הזה שלי שהביא אותי בטעות לאתר, רציתי להגיב על משהו והגבתי כאורח. אז הוא אמר לי להגיב בכינוי ולא יודע למה זה הכינוי הראשון שעלה לי לראש, אז רשמתי ואח"כ כשנרשמתי כמה חודשים לאחר מכן החלטתי להמשיך. הכינוי בכלל מ'זבנג' למי שלא נכנס לקישור שבחתימה שלי.
ט: אתה מרגיש שהפורום משתנה בזמן האחרון? מסורות פורום שנעלמות?
ד: בהתחלה היו 40 איש מחוברים בו"ז, אז התלהבנו ששברנו שיא. הפורום כל הזמן משתנה.
ט: לטובה או לרעה?
ד: זה תלוי, ככל שיש יותר אנשים אז ברור שזה יותר אישי. בהתחלה היו מפגשי פורום של 12 - 20 איש, זה היה המוני. מן הסתם כשזה גדל לכל אחד יש את המעגל שלו. מה שכן מפריע לי שבשנה האחרונה מתרחקים, אולי נקרא לזה ככה, מהמסורת וכבר אין אירועים.
ט: מה הדבר הכי טוב שקרה לך אישית כתוצאה ישירה מהפורום?
ד: הכי טוב? הכרתי אנשים מעניינים וקשרים טובים להמשך. עם הרבה אנשים אני עדיין בקשר.
ט: ומהפן הרומנטי?
ד: היו גם כאלה כמה :) היו לי איזה 2-3 קשרים רומנטיים מהפורום. למרות שזה מרתיע כי נתפשים קצת כחנון מחשבים שכל היום מול הפורום.
ט' מדבר אל הרמשקול - ט: ברגע זה ד' מסיים לאכול ומוציא חוט דנטלי. ד: תראה מה היה תקוע לי בשיניים, זרת. ט' צווח ומסתכל אל הרשמקול בבכי ועם נזלת ירוקה שמבצבצת (כן, זה רשמקול מיוחד).

ט: אתה מחשיב את עצמך כמכור לפורום?
ד: אני נהייתי מכור לאינטרנט בכלל, אבל מניח שכן, אני קורא וכותב "קצת" יותר מהממוצע.
אגב, בזמן כתיבת הראיון אני נתקל בכתבה שככל שהאינטרנט תפס תאוצה בשנים האחרונות, כמות האנשים שנעלמה באיזור ירדה משמעותית. אני מהרהר לי במסקנה המתבקשת ומרים טלפון לבאפי.
אזרתי אומץ והצעתי לה לצאת איתי. היא סירבה ושאלה אותי אם יש עוד משהו שאני רוצה להגיד לה. זכרתי שהיה משהו כזה, אבל לא הצלחתי להיזכר בדיוק מהו. אמרתי לה לא וניתקתי.
המשכתי להאזין לרשמקול כדי לשמוע את ט' צורח שהוא מעדיף את הטחול שלו במקומו המקורי והיעודי.
ט: מכל מאורעות הפורום שאתה זוכר, מה הייתה התקרית הכי חריפה? הכי מעצבת עבור הפורום?
ד: מעצבת לא יודע... לא נראה לי שאירועים פה הגיעו לכזו דרמה כמו שאולי היו רוצים. היה את סיפור ה"דגניות"
ט: במשפט וחצי, מהו?
ד: פעם היו גם כן ארוחות שישי ואיזו פעם אחת, קבוצת אנשים לא הזמינה קבוצת אנשים אחרת בגלל חיכוך. נוצרו שתי קבוצות לתקופה קצרה, אבל זה עבר מהר מאוד ובעיקר למדו שהפורום גדל וזה נחמד, אבל אין צורך להיאחז בכח באינטימיות שהייתה קודם.
ט: וממה נבע השם?
ד: איזו פארודיה על פיצולים בקיבוצים דגניה א' דגניה ב' :) כמו איחוד ומאוחד. אורורה נתנה את השם.
ט: כבר ציינתי את תדמית הקשוח, מלבד זה, איך אתה חושב שאתה נתפש בעיני אנשים?
ד: קשוח? אולי נתפס כאחד שמנסה להיראות קשוח. וכאחד שיותר מדי בפורום כפי ששאלת.
ט: כמה זמן אתה בבן גוריון? ומה אתה לומד?
ד: טוב זה קצת מביך, 7 שנים, השנה מסיים ניהול. התחלתי כלכלה, עברתי באמצע כל מיני מסלולים ובעיקר חזרתי על קורסים כי די התעניינתי במסביב.
ט: מרוצה מהמסלול הזה שהלכת בו?
ד: מרוצה ממה שסיימתי (מגמת שיווק) שביחד עם היכרות של מדיה חברתית נותן לי פן של תחום שלא הכרתי, אבל נראה לי שזה מה שאעסוק בו ויש אגב סיכוי שבקרוב אתקבל לעבודה שמתעסקת בצד הזה של שיווק במדיה חברתית. אני בתהליכים סופיים, למרות שיש גם סיכוי לא רע שיגידו לי לא.
עוד כתבה קופצת לי לעין - גרף של פילוג ההעלמויות המוזרות באיזור מופיע בכתבה - מסתבר שהתופעה התחילה לפני שבע שנים. בתחילה רוב הנעלמים היו מכלכלה, כעת מדובר בעיקר בסטודנטים לניהול.
אני חושב כמה זה מדהים שנתקלים באופן מקרי לחלוטין בחדשות רלוונטיות ברגעים כמו אלו. זה בדיוק כמו בסרטים.. אבל פה זה לא סרט, סתם שגרה יומיומית המערבת כפיל שנרצח, מידע על קניבליזם, גופות מרוטשות, באפי וילדים שמשחקים בארגז חול. איזה חמודים הילדים האלו.. תברחו!!

ט: במעבר חזרה לפורום - השאלה הקבועה - מי היוזרית הכי *נאה* בפורום?
ד: אגיד פומה רק כדי לשמור על המסורת, אבל הכרתי אותה כאסיסטנטית אצל הוטרינר של הכלב שלי, ורק אח"כ אמרו לי שזו פומה. היו את רינושק'ה,NOYAP ודפי (שם היוזר). ניתן גם לנטע-לי קרדיט מהנוכחיות ולדביל'ס ליידי. מהקאסט של התקופה הזאת אני לא מכיר יותר מדי.
מסתבר שפומה אכן שומרת על סטטוס קוו.
ט: אם היית יכול לשנות דבר אחד בלבד בפורום, מהו?
ד: בעייתי לענות כי רוב מה שאני רוצה לשנות אני מדבר עם הראשיים האחרים ומשנה, אבל נלך על החיפוש בפורום.. וננצל את זה להעיר לדן ו-וובי שיתקנו את החיפוש לפי כותרת.
*הערת המראיין בהקשר לחלק הראשון של התשובה - החיים יפים, אה?
ט: אני מתכוון לא משהו בפן הטכני. יותר בפן המבני/חברתי/התנהגותי.
ד: אולי לדאוג שאנשים יקחו דברים יותר בפרופורציות את הדיונים והשיחות בפורום. למשל בסקין ואני היינו מנהלים ויכוחים בפורום אגודה ואח"כ הולכים לסרט או לשבת איפשהו. צריך לזכור שזוהי פלטפורמה מועילה וחביבה, לא צריך לקחת קשה כל פיפס שמישהו עשה או כל מינוס במוניטין שמקבלים. גם יחסוך לי עבודה :)
נשמע קול התנפצות ברשמקול ולאחריו נמי-קו נכנסת וחולצת שד (יש דברים שאם הרשמקול לא היה קולט, הייתי מפטר אותו ומחליף אותו בעובד זר. יחסוך לי כסף).

ט: לקראת סיום - אתה רוצה למסור משהו למישהו/י או בכלל?
ד: לא חושב כרגע... בטח אזכר מאוחר יותר.

ברגעים אלו נשמע קול כסא זז ואז צווחות של הכפיל היקר שלי (עלה לי 12 שקל לשעה!) - "לא בבקשה, הייתי מראיין טוב, עדיין לא הספקתי לשאול על מסר לאומה, אהההה, כחכחכח, אני גוסס, מה?! עשית אורגיה עם שלוש בנות פורום? כחחחכ.. פלגפלפגג//"

ברקע נשמע השיר הזה שכנראה דראקול רצה להשמיע לפורום -

נשמעת יד נשלחת אל הרשמקול וקולו של דראקול מדבר:

ד: הנה מסר לאומה - תיכנסו ל'בארץ ובעולם' זה לא כזה נורא כמו שחושבים כולם :)

אני כועס על עצמי ששלחתי את הכפיל למשימה המסוכנת הזו, אבל אז אני נהיה צמא וזה עובר לי.
לצערי לא הספקתי לשמוע בהקלטה על שמות הבנות מהאורגיה, אבל בכיסו של הכפיל שלי יש תמונות שלהן משתובבות להנאתן. איך מעלים לפה תמונות?

תודה לדראקולאללה שהשתתף בראיון ותודה לכפיל שלי שמסר את גופו למען המדע (ברצינות, תרמתי את הגופה שלו לצורך מחקרים).
כרגיל, שום דבר מהמאורעות פה לא היה אמיתי, חוץ מבאפי, היא באמת סירבה לצאת איתי.
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

#2 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 15/05/2010 - 18:30

שאלה לערפד: אתה מסיים תואר ראשון? (הייתי בטוח שאתה לומד הנדסה)...
איך מצאת את העבודה? באמת יש ביקוש לניהול חד-מחלקתי?

#3 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 15/05/2010 - 18:53

ראיון נחמד
למרות שכל הקטע עם הכפיל די מיותר והורס (ולא מצחיק)
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#4 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 15/05/2010 - 19:05

לדעתי יצא יפה מאוד!!!

מחכה לראיון איתי :)

Champions Train Losers Complain

#5 Aenima

Aenima

מנשק את החיים

• מנהלי פורום
  • 9092 הודעות:

פורסם 15/05/2010 - 19:13

טמבוויל כל הכבוד. אהבתי. :)
מאמץ את הנשימה. מוציא הכל בנשיפה. מועך את הכל בשקיקה. מחבל בהכל באי ידיעה. מעריץ אותך- היחידה.
ואני עדיין מחפש את ה...

מאחל לכם שתמצאו אותה.
קחו את זה למחשבה-

#6 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 15/05/2010 - 19:24

אני הנדסה? תודה על המחמאה אבל לא.
ויש תלוי במסלול שלקחת, ובמה אתה יודע מעבר. (דגש על ניסיון בעבודה) אני מכיר כאלו שעל תקן כלכלנים עכשיו כי זה היה הידע וכאלו משיווק שעובדים במשרד פרסום.

בקיצור ניסיון וידע מעבר. כלומר אם בשיעור המרצה מנסה לתת קצת ידע מהשטח אבל מנסים לגרור אותו שיישאר רק עם מה שלמבחן - תנסה אתה לשמוע מה שיש לו להגיד. ואיפה שיש את האפשרות תמיד תעדיף את המרצים שבאים מהשטח במקום אלו שמהאקדמיה, נותנים יותר כלים. {למרות שעם כל העצות שלי בטח אסיים כאחמ"ש במק'דונלדס <:-) }
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#7 pickaboo

pickaboo

A Real Nowhere Man

• רשומים+
  • 6345 הודעות:

פורסם 15/05/2010 - 20:14

היום לרוב מקומות העבודה לא משנה אם למדת ניהול או כלכלה, זה נתפס כאותו דבר בקריטריונים לקבלה לעבודה (תואר ראשון בכלכלה/ניהול).
חוצמזה, בד"כ מה שעובדים בו קשור לאולי קורס אחד או שניים שלמדת במהלך כל התואר, או שבכלל לא קשור.
אנחנו כנראה נירה בך"
"אנחנו?, מה זאת אומרת אנחנו?? ממתי אתה בצד שלהם?
"אם עומדים לירות בך, באיזה צד אתה מצפה שאהיה?"

Posted Image

דפקו אותך? עבדו עליך? צוות הצרכנות הפעילה של בן-גוריון לשירותך!
פנה אלינו ונשמח לעזור - bgu.consumers@gmail.com

אין לי קטע חדש בינתיים, אבל גם הקודמים מצחיקים!
בלוג

#8 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 15/05/2010 - 21:20

אני אוהב את היצירתיות שלך טמבו, היה מגניב לקרוא. איפה קונים רשמקול כזה?
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#9 Webworm

Webworm

The Truth Shall Set You Free

• מנהלי פורום
  • 2340 הודעות:

פורסם 15/05/2010 - 21:44

יצא יפה מאוד. אני נהנתי.
בינוני זה הכי,אחי

נגע הסיינטולוגיה הגיע לבאר שבע,לחצו פה כדי ללמוד על הכת המסוכנת הזאת

האמת הלא מצחיקה על סיינטולוגיה,לחצו פה לסרטון (לא לבעלי לב חלש)

סטודנטים בוחרים:סוגיות עקרוניות בארץ ובעולם (בבניה...)

חברים מספרים על webworm

רק פחדן שקרן עושה כאלה דברים. אבל אתה תשלם על זה אני מבטיח לך. יבוא יום וחארות כמוך כבר לא יהוו מחסום ודיכוי לאנשים שרוצים לפרוח ולשגשג וימחצו אותך כמו מקק.

הערה: החבר הוא סיינטולוג

Everything you read in the newspaper is absolutely true except for the rare story of which you happen to have first-hand knowlege

Erwin Knoll

#10 אורח - peerli

אורח - peerli
  • אורחים

פורסם 15/05/2010 - 21:47

כמה שאלות לערפד:

למה אתה טיפוס נורא אלים?

למה בכל פעם שאנחנו נפגשים אתה מנסה למעוך אותי כמו יתוש?

האם הכו אותך בביה"ס כשהיית ילד ואתה מחפה על זה היום בחיבוקים מפצפצי עצמות?

למה לא סיפרת על הכלב הרוצח שלך בולי?

#11 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 15/05/2010 - 21:53

שמח שנהניתם :)

ראיון נחמד
למרות שכל הקטע עם הכפיל די מיותר והורס (ולא מצחיק)

אני כל פעם מנסה משהו חדש (יואו, איזה פוטנציאל בדיחות אדיר).. הפעם הלכתי כמה צעדים לכיוון פרויקט המכשפה מבלייר. הייתי חייב כפיל כדי שישאיר עדות.

אני אוהב את היצירתיות שלך טמבו, היה מגניב לקרוא. איפה קונים רשמקול כזה?

בחנות מראיין בשקל.

#12 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 16/05/2010 - 00:05

כמה שאלות לערפד:

למה אתה טיפוס נורא אלים?

אני לא אלים, אני אנפים.

אין לי מושג על מה אתה מדבר.

:בכיין: עלית על העבר האפל שלי :בכיין: אבל החיבוקים זה סתם כי הצליל חביב :)

לא שאלו. מה אתה היית שואל?
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#13 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 16/05/2010 - 19:42

כמה שאלות לערפד:

למה אתה טיפוס נורא אלים?

תעשה ראיון המשך :)

#14 אורח - peerli

אורח - peerli
  • אורחים

פורסם 16/05/2010 - 20:55

תעשה ראיון המשך :)

שאלה (רצינית)

אם הקונספט של הראיון (שהגיע משרשורי "הכר את" של הטכניונים) הוא להכיר את היוזר
האם זה לא הגיוני לשאול לשאלות המשך? (וזה לא אומר שהראיון איתך לא מספיק טוב כמובן, הוא היה נהדר)...

#15 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 16/05/2010 - 22:03

שאלה (רצינית)

אם הקונספט של הראיון (שהגיע משרשורי "הכר את" של הטכניונים) הוא להכיר את היוזר
האם זה לא הגיוני לשאול לשאלות המשך? (וזה לא אומר שהראיון איתך לא מספיק טוב כמובן, הוא היה נהדר)...

לי אין שליטה מה קורה לאחר הראיון.
מבחינתי, אם אתה רוצה, אתה יכול לשאול שאלות המשך.

בגלל שיש עוד אנשים שמחכים, אני צריך להתקדם הלאה.
אם תשים לב, כל השאלות שהעלת קשורות בהכרות אישית עם דראקול, דבר אשר לי ולרוב קוראי הפורום אין.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים