מעבר לתוכן

טיבט

9 replies to this topic

#1 אורח - נועה

אורח - נועה
  • אורחים

פורסם 31/05/2010 - 13:09

היי,

בן-זוגי ואני מתכננים טיסה למזרח בסתיו הקרוב. לפי תכנון הטיסות כרגע יהיה לנו חודש בנפאל (מאמצע אוקטובר עד אמצע נובמבר). אנחנו מאוד רוצים להגיע לטיבט אבל הבנו שהממשל הסיני מאוד מקשה על זה ושרצוי לצאת בקבוצה מאורגנת. רצינו לשאול אם מישהו/י כאן הגיע/ה מנפאל לטיבט לאחרונה? אם כן, איך עשית זאת? אם יוצאים בקבוצה מאורגנת, כמה זה עולה בערך (שמענו על 400$ לשבוע אבל זה נשמע די הרבה)? טיול מאורגן עושה לשנינו קונוטציות של טיול עם סבא וסבתא... האם זה דומה לזה או שאפשר להתארגן בקבוצה של תרמילאים? עד כמה באמת נפגשים עם טיבט ועם הטיבטים? נשמח לשמוע כל מידע בנושא!!

הרבה הרבה תודה מראש לכל מי שיגיב!

נועה.

#2 אורח - רן

אורח - רן
  • אורחים

פורסם 31/05/2010 - 13:27

טיבט מדהימה.

יש קבוצות חצי מאורגנות.
נושא הויזה משתנה.
תנסו לשאול כאן:

http://www.facebook....22025867&ref=ts

#3 אורח - נועה

אורח - נועה
  • אורחים

פורסם 31/05/2010 - 23:08

תודה על התגובה.

מתי היית שם?

#4 airJordan

airJordan

המרחף בשחקים

• רשומים+
  • 9866 הודעות:

פורסם 01/06/2010 - 00:39

לא ניסיתי את האפשרות הזו, אבל יש גם רכבת חדשה (כשנתיים) ומדהימה מבייג'ין ללהאסה. אם אתם לא מתכננים את נפאל, זו גם אופציה.

למרות שאישית אני ממליץ מאוד על נפאל...:)

#5 אורח - נועה

אורח - נועה
  • אורחים

פורסם 01/06/2010 - 14:48

כמו שכתבתי, אנחנו מתכננים להיות חודש בנפאל, פשוט חושבים אם להאריך בעוד שבוע כדי לבקר בטיבט או לא. בשביל זה אנחנו רוצים לדעת עד כמה זה מציאותי שניסע לשם...

#6 Bla-Bla

Bla-Bla

Me voy muy lejos:)

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 01/06/2010 - 17:09

כמו שכתבתי, אנחנו מתכננים להיות חודש בנפאל, פשוט חושבים אם להאריך בעוד שבוע כדי לבקר בטיבט או לא. בשביל זה אנחנו רוצים לדעת עד כמה זה מציאותי שניסע לשם...

אם אתם רוצים את החוויה של טיבט ללא כל הבירוקרטיה, אז בצפון הודו ישנם איזורים של כפרים טיבטיים מדהימים.

בלה, אמרו לך פעם שיש לך משהו עצוב בעיניים של האווטר?

אני לא בלה-בלה. אבל אם אתה מרגיש צורך להתיחס אלי כאל בלה-בלה, אראה זאת לכבוד גדול.

רק לידע כללי, בלי שום קשר...
מזה זמן מה אני מחשיב את בלה בלה,
כיוזרית הכי חמה בקהילה הוירטואלית של ביג'ו&מי.
יכול להיות שיש עוד, אבל היא פשוט ביססה את עצמה בתור הבחורה הכי שפויה, עם הגישה הכי בריאה ומעניינת לחיים.
הקיצור בלה בלה לא סתם טריומף מנהל איתך כאן את הרומן הוירטואלי שלו.

נ.ב.
by far

"Blablita, Ebola of my life, plague of my loins. My shoe, my sole. Bla-bli-ta: the full of the lips curl inside to build pressure - an explosion of breath. Bla. Bli. Ta. She was Bela, plain Bela, in the morning, kneeling in one black sock. She was Bli leather slacks. She was a Bully at school. She was Bal-bel-let on the phone line. But in my arms she was always Blablita." — hood (Blablita)

#7 airJordan

airJordan

המרחף בשחקים

• רשומים+
  • 9866 הודעות:

פורסם 01/06/2010 - 21:48

מסכים. הייתי בלאדאק, זה אותו ראש, בגדול. נופים מדהימים, אנשים מקסימים. אפשר לנסוע לאן שרוצים, אין תיעוש סיני מטורף כמו שיש בלהאסה, מקום מאוד מאוד מגניב ומלא רוחניות.

#8 אורח - נועה

אורח - נועה
  • אורחים

פורסם 03/06/2010 - 00:09

מודה לכולם, נראה לי שהסתדרנו (-:

#9 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 05/06/2010 - 22:36

מודה לכולם, נראה לי שהסתדרנו (-:

נכון לקיץ שעבר, אי אפשר להגיע בטיול שהוא לא מאורגן (למרות שאנחנו היינו קבוצה של צעירים וממש נהננו), המחיר הוא לפחות 500 דולר לטיול של שמונה ימים פלוס נסיעה חזרה של יומיים או טיסה בתוספת של 200$ בערך ניתן להוסיף מספר ימים של שהות ב"להסה" ואז לשכור גיפ לאגם "נמצו" או סתם להסתובב בעיר ובסביבה שלה. צריך למסור את הדרכונים לסוכנות נסיעות בערך שבוע מראש. אם רוצים להוזיל עלויות, אפשר לנסות לפנות באימייל ישירות לסוכנות הנסיעות הסינית (ואז ניתן לחתוך לדעתי בין מאה למאתיים דולר).
אופציה שלדעתי יכולה להיות מומלצת זה להמשיך ברכבת שאומרים שהיא מהיפות בעולם לסין.
טיבט מדהימה ולדעתי הטיול שווה כל דולר.
טיול מהנה

#10 אורח - נועה

אורח - נועה
  • אורחים

פורסם 08/06/2010 - 09:55

נכון לקיץ שעבר, אי אפשר להגיע בטיול שהוא לא מאורגן (למרות שאנחנו היינו קבוצה של צעירים וממש נהננו), המחיר הוא לפחות 500 דולר לטיול של שמונה ימים פלוס נסיעה חזרה של יומיים או טיסה בתוספת של 200$ בערך ניתן להוסיף מספר ימים של שהות ב"להסה" ואז לשכור גיפ לאגם "נמצו" או סתם להסתובב בעיר ובסביבה שלה. צריך למסור את הדרכונים לסוכנות נסיעות בערך שבוע מראש. אם רוצים להוזיל עלויות, אפשר לנסות לפנות באימייל ישירות לסוכנות הנסיעות הסינית (ואז ניתן לחתוך לדעתי בין מאה למאתיים דולר).
אופציה שלדעתי יכולה להיות מומלצת זה להמשיך ברכבת שאומרים שהיא מהיפות בעולם לסין.
טיבט מדהימה ולדעתי הטיול שווה כל דולר.
טיול מהנה

תודה!!
לעת עתה נראה שירדנו מזה. אנחנו חוששים שזה יצא 'תפסת מרובה לא תפסת'. נישאר קצת יותר זמן בנפאל ונכיר אותה כמו שצריך. בטיול הבא, שאנחנו מקווים שיכלול את צפון מזרח אסיה (סין, מונגוליה וכו'...) נקדיש זמן כיאות לטיבט (:

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים