מעבר לתוכן

תמונה
* * * * * 1 הצבעות

ניו זילנד הוציאה שחיטה כשרה מחוץ לחוק

• Please log in to reply
374 replies to this topic

#1 Mudak

Mudak

יושב בחוץ, מסתכל פנימה ומזדעזע בשקט.

• מנהלי פורום
  • 1890 הודעות:

פורסם 11/06/2010 - 17:36

http://www.jpost.com....aspx?id=176872
עוד מדינות שאסרו על שחיטה כשרה, בגלל ההתאכזרות לבעלי חיים, הן נורווגיה, איסלנד ושבדיה.
השחיטה המוסלמית נשארה חוקית, מאחר ולהם מותר להמם את החיה לפני ההרג.
פורום בארץ ובעולם:
תמונה מצורפת
משעמם? בואו לשרשור הסרטים הדוקומנטריים

You cannot hide behind those empty claims
Your racist pride is nothing but a game
And you will lose, for right is on the side
Of those who choose to fight for humankind

#2 אורח - אורח יעקב

אורח - אורח יעקב
  • אורחים

פורסם 11/06/2010 - 19:41

http://www.jpost.com....aspx?id=176872
עוד מדינות שאסרו על שחיטה כשרה, בגלל ההתאכזרות לבעלי חיים, הן נורווגיה, איסלנד ושבדיה.
השחיטה המוסלמית נשארה חוקית, מאחר ולהם מותר להמם את החיה לפני ההרג.

כן, המוסלמים אפילו לפעמים מאחדים את ההימום והשחיטה בעזרת מחבלים מתאבדים.

#3 אורח - oronis

אורח - oronis
  • אורחים

פורסם 11/06/2010 - 19:48

האשמה חדשה של תורכיה:

"היהודים מקרינים לחיות את הסרט "סטריט פייטר" (בכיכובו של ז'אן קלוד ואן דאם) לפניי השחיטה."
דרישה למינוי ועדת חקירה של הועידה למען זכויות החיות באו"ם.

הרב הראשי בתגובה:
"דברי שקר וכזב, אנחנו בכלל מקרינים להם את 'מורטל קומבט'"

מסיבת עיתונאים של נתניהו וריידן מתוכנתת להיום ב-21:00.

*מצטער, שעמום בין משחקי מונדיאל, שעתיים זה לא מספיק כדי להניע את גלגלי הלמידה אצלי

#4 Tziff5

Tziff5

אני לא גזען - אני שונא את כולם באופן שווה

• רשומים+
  • 5644 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 17:53

חשבתי שהמטרה של שחיטה יהודית כשרה היא להיות "הומאנים" כלפי החיה. אם זה לא "הומאני", מה הרעיון של שחיטה כשרה?

ד"א אני היחיד שחושב שזה מפגר להיות הומאני כלפי חיות (animals are not human), או לכל הפחות מפגר לקרוא לזה "הומאני"?

ובכלל, למה להיות הומאני/נחמד/מתחשב/whatever כלפי משהו שיפסיק לחיות בעוד רגע, אם לא מתחשבים באמונה דתית כלשהי?

its better to be drunk than to be smart.
666 is evil, but 25.806975801127880315188420605149 is the root of all evil.
it's so simple to be wise. just think of something stupid to say, and dont say it!
women - can't live with them, can't successfully refute their hypothesis.
z

#5 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 18:14

ד"א אני היחיד שחושב שזה מפגר להיות הומאני כלפי חיות (animals are not human), או לכל הפחות מפגר לקרוא לזה "הומאני"?

אני די בטוחה שכשאומרים על מישהו "הומני" מתכוונים לכך שהוא עצמו מתנהג בצורה אנושית, ולא חשוב ביחס למה.
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#6 JohnnyBoy

JohnnyBoy

מצ'עמם

• רשומים+
  • 3109 הודעות:

פורסם 13/06/2010 - 00:08

חשבתי שהמטרה של שחיטה יהודית כשרה היא להיות "הומאנים" כלפי החיה. אם זה לא "הומאני", מה הרעיון של שחיטה כשרה?

זה נכון, אבל זה כנראה יחסי לתקופה. היום אנשים מחשיבים כלא-הומני מוות מהיר ו(קצת) אכזרי
בושה - שומרת על הסדר כבר עשרת אלפים שנה.

מה רע לך עם multithreading?

הרב קוק:

הצדיקים הטהורים אינם קובלים על הרשעות, אלא מוסיפים צדק. אינם קובלים על הכפירה, אלא מוסיפים אמונה. אינם קובלים על הבערות, אלא מוסיפים חכמה.

#7 bambalik

bambalik

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 243 הודעות:

פורסם 13/06/2010 - 07:47

המטרה של שחיטה כשרה זה לרוקן את בעל החיים מדם ואם מנסים לנחש מאיפה זה הגיע, הניחוש שלי הוא שדם מתקשר עם העברת מחלות.

זה נכון, אבל זה כנראה יחסי לתקופה. היום אנשים מחשיבים כלא-הומני מוות מהיר ו(קצת) אכזרי

אז השיחטה שהדתיים מעבירים את הציבור החילוני במדינה שהיא שחיטה איטית וכואבת - זאת שחיטה כשרה?

אני מניח שאף פעם אין תירוץ להרבה מאוד תופעות לא רצויות, אבל אני בן 15 וחצי.

תומר רביד הוא בן 15.5 נכון לסוף שנת 2010. הוא תלמיד בית ספר ממוצע שהחליט להכנס לפורום שהוא לא מוזמן אליו ולכפות את עצו. הוא חופר על והוא מציף לנו את הפורום. אין לו מקום בפורום שנועד לסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון. תומר רביד נדחף לפורום הזה בכח למרות שהרבה אנשים ביקשו ממנו לעזוב בגלל שהוא לא סטודנט. צריך להעיף אותו מכאן כי אחרת זה יהפוך לפורום של ילדי בית ספר. וובי!

#8 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 13/06/2010 - 08:33

המטרה של שחיטה כשרה זה לרוקן את בעל החיים מדם ואם מנסים לנחש מאיפה זה הגיע, הניחוש שלי הוא שדם מתקשר עם העברת מחלות.

אז השיחטה שהדתיים מעבירים את הציבור החילוני במדינה שהיא שחיטה איטית וכואבת - זאת שחיטה כשרה?

אל תשכח שצריך את הדם בכדי להכין מצות
למרות שהן יוצאות טעימות יותר עם דם מילדים
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#9 bambalik

bambalik

• רשומים
  • 243 הודעות:

פורסם 13/06/2010 - 08:43

אל תשכח שצריך את הדם בכדי להכין מצות
למרות שהן יוצאות טעימות יותר עם דם מילדים

צריך גם תוכן בדברים שאתה אומר כי אחרת נשאר רק פארפראזה צינית וריקה

תומר רביד הוא בן 15.5 נכון לסוף שנת 2010. הוא תלמיד בית ספר ממוצע שהחליט להכנס לפורום שהוא לא מוזמן אליו ולכפות את עצו. הוא חופר על והוא מציף לנו את הפורום. אין לו מקום בפורום שנועד לסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון. תומר רביד נדחף לפורום הזה בכח למרות שהרבה אנשים ביקשו ממנו לעזוב בגלל שהוא לא סטודנט. צריך להעיף אותו מכאן כי אחרת זה יהפוך לפורום של ילדי בית ספר. וובי!

#10 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 13/06/2010 - 10:19

צריך גם תוכן בדברים שאתה אומר כי אחרת נשאר רק פארפראזה צינית וריקה

ציניות טובה אינה זקוקה לתוכן
אבל אם בתוכן אתה מעוניין אז ניקוז הדם בהליך ההכשרה הוא לא כדי למנוע מחלות
אלא כדי להבדיל את היהודים מהאמונות הפאגאניות אשר נהגו בטקסים שונים לשתות דם ובכך מרחיקים את היהודים מעבודה זרה

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#11 bambalik

bambalik

• רשומים
  • 243 הודעות:

פורסם 13/06/2010 - 11:22

ציניות טובה אינה זקוקה לתוכן
אבל אם בתוכן אתה מעוניין אז ניקוז הדם בהליך ההכשרה הוא לא כדי למנוע מחלות
אלא כדי להבדיל את היהודים מהאמונות הפאגאניות אשר נהגו בטקסים שונים לשתות דם ובכך מרחיקים את היהודים מעבודה זרה

כתבתי שהנושא של המחלות הוא הניחוש שלי הקטע של הבדלה מהפאגאנים הוא הניחוש שלך או ניחוש של מישהו אחר שאתה מצטט אבל באותה מידה אפשר גם לנחש שבאמת יש אלוהים וזה מה שהוא רוצה ואין שום סיבה אחרת.

#12 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 13/06/2010 - 11:59

כתבתי שהנושא של המחלות הוא הניחוש שלי הקטע של הבדלה מהפאגאנים הוא הניחוש שלך או ניחוש של מישהו אחר שאתה מצטט אבל באותה מידה אפשר גם לנחש שבאמת יש אלוהים וזה מה שהוא רוצה ואין שום סיבה אחרת.

ניחוש של הרמב"ם
לא שלי.
בתור אדם לא מאמין אני לא מתיימר לנחש

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#13 Tziff5

Tziff5

אני לא גזען - אני שונא את כולם באופן שווה

• רשומים+
  • 5644 הודעות:

פורסם 13/06/2010 - 21:26

אני די בטוחה שכשאומרים על מישהו "הומני" מתכוונים לכך שהוא עצמו מתנהג בצורה אנושית, ולא חשוב ביחס למה.

אז לאכול את החיה זה הומאני, אבל להרוג אותה בצורה X זה לא הומאני? ולמה אנחנו לא מתייחסים באותה הומאניות לחולדות, מקקים, עכבישים וכו'?

its better to be drunk than to be smart.
666 is evil, but 25.806975801127880315188420605149 is the root of all evil.
it's so simple to be wise. just think of something stupid to say, and dont say it!
women - can't live with them, can't successfully refute their hypothesis.
z

#14 euchkuh

euchkuh

כסף

• מנהלי פורום
  • 3690 הודעות:

פורסם 13/06/2010 - 21:40

אז לאכול את החיה זה הומאני, אבל להרוג אותה בצורה X זה לא הומאני? ולמה אנחנו לא מתייחסים באותה הומאניות לחולדות, מקקים, עכבישים וכו'?

אל תחפש הגיון איפה שאין. אנשים המציאו דברים כדי שיוכלו לחיות עם עצמם טוב יותר.

#15 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 13/06/2010 - 21:46

אל תחפש הגיון איפה שאין. אנשים המציאו דברים כדי שיוכלו לחיות עם עצמם טוב יותר.

והם עדיין יותר טובים מהאנשים שלא שמים זין על מה נמצא להם בצלחת.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים