מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

על הספה עם טמבוויל מציגים: פאר-לי

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 02:26

הפעם הגיע אל ספתי איש מוכשר שמופקד על שני פורומים שונים ומאוד מצליחים בהשוואה לפורום גינון - פאר-לי.
פאר-לי הגיע חמוש באנקדוטות ובחץ וקשת (כן בדיוק כמו באווטר!!), לכן ראיון זה יתבצע בתלת מימד, הכינו את המשקפיים.
כיאה לראיונות מסוג זה, האווטר שלי יהיה ט' והאווטר של פאר-לי יהיה פ'.

פאר-לי שעומד לחגוג בקרוב את יום הולדתו ה-29 הוא סטודנט שעומד בפני סיום התואר הראשון בהנדסת חומרים ותחילת התואר השני.
בנוסף, הוא גם עובד כבר ארבע שנים באינטל.
כן,כן.. גם אני שואל את עצמי איך הוא יכול להוסיף על כל עיסוקיו את ניהול פורום פוקר.

ט: איך הגעת לפורום?
פ: לפני שלוש שנים בערך התחלתי לכתוב בלוג קטן וחמוד שצבר ציבור אוהדים, זה נתן לי מוטיבציה להמשיך לכתוב. עד שגילו שבעצם את כל הרעיונות לסיפורים שלי גנבתי מאחרים, סתם, לא באמת גילו שגנבתי ואני חושף את זה עכשיו. זה סקופ!!
כן חברים, שאלה ראשונה ויש לי סקופ בידיים. זה עד כמה אני אדיר. בהשוואה למונדיאל הנוכחי, זה כאילו אני נבחרת צרפת והבקעתי גול. עשיתי את הבלתי אפשרי.
ט: הבלוג היה במסגרת הפורום או באתר אחר?
פ: זה היה במסגרת הפורום וככה למעשה התוודעתי לפורום עצמו, אבל לצערי הרבה זמן לא כתבתי פוסט. אין לי השראה.
ט: מה נותן לך השראה?
פ: דיכאון. זה מוציא ממני מחשבות מצחיקות.
ט: אתה מעורב חזק בסצינת הפורום, איך זה התחיל?
פ: הרבה שעות עודפות מול מסך המחשב, גם בבית, גם בעבודה. אני בסה"כ בחור די עצלן, הפורום מאפשר לי לברוח מהמטלות בלימודים/עבודה. חוץ מזה אני מכיר הרבה אנשים באופן אישי וזה מאפשר מעורבות פעילה.
לו רק היה אפשר לבזבז שעות מול מסך המחשב בצפייה בפורנו עם מעורבות פעילה. בטח צרפת יבקיעו גול לפני שזה יקרה.
ט: אחת מהאנשים שאתה מכיר היא קקטוס שאיתה אתה מרבה לריב במסגרת הפורום, מדוע זה?
פאר-לי מגיב בחיוך ממזרי (זה נראה כמו חיוך רגיל, רק שהוא ממזרי) ומסביר-
פ: אני לא באמת רב איתה. קקטוס היא בחורה מאוד דעתנית ובאמת שכיף להתנצח איתה. אגב, זה חסר תועלת, היא לעולם לא תשלים עם דעה מנוגדת לשלה.
אני חושב לעצמי שקקטוס כנראה תתנגד לאמרה הזו, אבל כמו נבחרת צרפת, היא צריכה לקבל את מי שהיא.
אני שם לב שאני משתמש בדימויי כדורגל יותר מדי, אז לבנות מביניכן שאין להן מושג - דמיינו שנבחרת צרפת היא כמו עוגיות שאפיתן. גם צרפת וגם העוגיות לא יבקיעו גול בחיים. והעוגיה ההיא בפינה שיצאה מעוותת - היא דומה לריברי.

ט: עד כמה אתה לוקח ללב דברים שנאמרים במרחב הוירטואלי בו אנחנו נמצאים?
פ: כמעט ולא. לא אשקר - היו מקרים, אבל רק בגלל שהם נגעו בפן אישי שהוא מה שנקרא "מתחת לחגורה".
ט: יש לך חברה שהיא גם כן פורומיסטית, הכרת אותה דרך הפורום?
פ: הקשר הראשוני בהחלט נוצר דרך הפורום.
ט: בהודעות או במפגש פורום?
פ: למי שלא יודע, תפעלתי בעברי שרשור היכרות חביב שבעיקר היה מורכב מהודעות "בהצלחה - הוא בחור מצוין", אבל היא הגיבה בו ונוצרה אינטרקציה ממש בסיסית. בשלב הבא הפעלתי עליה את טריק הכלב.
כאחד שהטריק העיקרי שלו הוא השוואה בין נבחרות כדורגל לדברי מאפה, אני מבקש מפאר-לי להסביר על טריק הכלב-
פ: טריק הכלב הוא לא סוד גדול. פשוט הצעתי לה לבוא לטיול עם גור הכלבים עם המבט התמים שאימצתי זמן קצר לפני זה. הכלבלב הזה ניפק כמה דייטים לא רעים בכלל - אני ממליץ בחום, וגם רכשתי חבר לחיים.
עכשיו אני מבין שעשיתי טעות קריטית בחנות החיות שבחרתי בחוות נמלים על-פני הלברדור. מי ידע אז שבחורות לא נמשכות לנמלים?!
ט: זה מפריע לך שחברה שלך היא פורומיסטית או שזה נוח לך?
פ: היא לא פורומיסטית "כבדה", אם היינו נפרדים אז כנראה שהנוכחות שלה היתה מפריעה לי.
ט: מה היא חושבת על ההודעות שלך?
פ: לשמחתי (או שלא) כאשר היא חושבת שהגזמתי אז היא מעירה לי שיצאתי חומוס. ביקורת מבית.

לאחר שפאר-לי חלק איתנו טיפ בנוגע לטריק הכלב, הוא משתף בסיפור נוסף על תפקידו של הכלב במערכת יחסים-
פ: לפני כמה זמן, לאחר אקט מיני עם בחורה נרדמנו עירומים, והתעוררתי למגע לשון חמימה באיבר מיני שהתבררה להיות הלשון של הכלב שלי. לא נהנתי בכלל, שלא יעלו לכם מחשבות, זה לא קורה על בסיס קבוע או בכלל!!.
אני עכשיו מרגיש אפילו יותר מבואס מחוות הנמלים שלי. טוב, נו.. אני אתחיל להשקיע במקום זה במיזם הפורנו התלת מימדי שלי.
הרי מה יש לג'ימס קמרון שלי אין? מלבד מיליארד דולר כמובן. ונסיון. ואוסקר. מעפן.. בטח המשחק של צרפת שודר אצלו דרך לווין שונה והתוצאה בסוף עמדה על 7-5.

ט: אתה מנהל שני פורומים בעלי נושאים כמעט זהים - פוקר והורים, איך הגעת דווקא אליהם?
פ: חיפשתי דרך להתגנב לפורום מנהלים שאין לדבר עליו. וברצינות, פורום פוקר חיפש מנהל בדחיפות אז קפצתי על המציאה. פורום הורים הוא סיפור מעניין - הרבה זמן חשבתי שיש מקום לפורום כזה ולחצתי על המנהלים הראשיים בעניין. משום מה בתחילה הדעות היו נגד (אני זוכר מאבק עיקש בהדן), אבל לאט לאט הרעיון חילחל ובסוף וובי פנה אליי והציע לי לנהל את הפורום אם יפתח, לכן אני לוקח עליו קרדיט. אם להודות, אני לא ממש יודע מה לעשות שם, אין לי ילדים... ובשביל זה ישנו מנהל נוסף שהוא גם הורה. העיקר שהמאבק שלי הצליח, זו גאווה פרטית.
ט: יש לך תחת כאווטר, יש משמעות כלשהי?
פ: יש לי גם תמונה אמיתית, אני לא מסתתר מאחורי מסכות, אבל התחת הוא בעל משמעות כפולה - פרצוף תחת ו kiss my ass, יענו... קיפצו לי בעגה המקומית. אני בדרך כלל אומר מה שחושב ולכן יש כלפיי ביקורת רבה. ישנם כמה משתמשים שהיו שמחים לא לראות אותי יותר. לעולם!

כאשר פאר-לי מדבר על משתמשים שלא נראה עוד לעולם הוא נזכר באנקדוטה נוספת-
פ: אני היחידי בפורום שככל הנראה יצא/פגש באושיות הפורום יאמי יאמי ולמדנית. את למדנית אני פגשתי מתחת לבניין שלי ואפילו נתתי לה שוקו חם.
אני אגב קראתי למלכה בחוות הנמלים שלי למדנית. לנמלה חסרת הערך שרק אוכלת כל היום אני קראתי תיירי הנרי.

ט: במציאות אתה אחד לאחד כמו בפורום?
פ: כן. חרמן, משכיל ושטותניק, אבל יודע להיות רציני כשצריך.
ט: היה בפורום משהו שממש עצבן אותך?
פ: הממממ.. בטוח, אני פשוט מתקשה להיזכר כרגע. עדיין בשוק מנבחרת צרפת העלובה.
אני חושב לעצמי איזה פלא שאחרי שאני כותב על עליבות נבחרת צרפת גם פאר-לי מזכיר אותם. תנסו לחשוב על זה תוך כדי התעלמות מוחלטת מהציר הכרונולוגי של האירועים.
לאחר האזכור של פאר-לי על נבחרת צרפת הוא נזכר בדברים מעצבנים (נו, ההקבלה פשוט כותבת את עצמה)-
פ: קודם כל תרבות החיבוקים ההדדית, בדגש על שרשורי פנויים פנויות, אני חושב שצריך לבטל אותם לאלתר. לדעתי זה רק מזיק לאנשים יותר מאשר מועיל. אני אגיד לך דבר נוסף כביכול בגנות הפורום, ישנה תופעה שאנשים שנלכדים בפורום מתקשים "לצאת" ממנו, בדגש על קשרים חברתיים. מצד אחד זה דבר חיובי מאוד, מצד שני - אם שכבת עם בחורה מהפורום ונדבקת בזיבה, מחר חצי מהחבר'ה רצים להיבדק. אם אתה מבין על מה אני מדבר.
האמת שכדי לחדד את הנקודה של פאר-לי נזקקתי להסברים נוספים.. ככה אני, טיפוס של הסברים נוספים. ושל חוות נמלים.
פ: אני אומר שמגיעים למצב שאנשים יוצרים קשרים רק בפורום וזה בעיניי דבר נוראי, אנשים מאבדים את עצמם ושוקעים בפורום. חשוב לשמור על קשר עם העולם האמיתי.

בשלב הזה נשמעת דפיקה בדלת. אני מציץ דרך העינית ורואה שהשכן שלי דופק את חברה שלו.
סתם אנקדוטה משלי על דפיקות בדלת.

ט: מי היא/הן הכוסית של הפורום?
פ: ישנן מספר בחורות נאות ביותר אבל בראש ובראשונה (וגם כי אני לא רוצה לישון בחוץ הלילה) זוגתי שתחיה.
ט: חוץ ממנה?
פ: המממ...
עוברות כמה דקות, נמי-קו מגיעה, אני שואל אותה "כן?", היא מביטה בי ואז.................. הולכת.
ט: להמשיך הלאה?
פ: כן, זו לא שאלה מביכה, פשוט מתקילה.
ט: מכיוון שאתה נוטה להשמיע את דעתך בנושא אנשי הפורום, האם האנשים פה נוטים למוזרויות ?
כמראיין רציני העלתי את המושג "מוזר" ולכן ארצה לחדד אותו באמצעות ההגדרה המילונית של מילון וובסטר - "מוזר: הקשר בין נבחרת צרפת לכדורגל".
פ: כמובן, איזו שאלה. באופן טבעי אנשים עם מוזריות שאינם מרגישים בנוח בסביבה אנושית מוצאים פורקן בפורום וירטואלי, אבל שלא תבין מכך שכולם פה מוזרים, ממש לא. יש לי כמה חברים לחיים שהכרתי בפורום.
ט: יש משהו שהיית רוצה למסור לאנשי הפורום דרך הראיון הזה?
פ: אני לא מתכוון לפרוש בקרוב למי שקיווה.

הראיון מתקרב לסיומו ופאר-לי מספק אנקדוטה נוספת-
פ: אני מאוד אוהב לבשל ואפילו פתחתי מספר שרשורי מתכונים בפורום בישול, קראתי להם "מתכונים שמפשיטים נשים".
אני חושב לעצמי שזה רעיון לא רע, אבל מצד שני יש את האסכולה של משה קצב שנשמעת פחות מסובכת.

אני מחליט לשאול את פאר-לי שתי שאלות נוספות בסדר חשיבות עולה-
ט: איך אתה חושב שאתה נתפש בעיניי אנשי הפורום?
פ: כנראה שיש פה שני סוגים של אנשים: אלה שלא אוהבים אותי ואלה שאוהבים חציל.
ט: מ-1 עד 10, עד כמה אתה אוהב את הספרה 3?
פ: אני מניח ש-6.

הראיון נגמר בדיוק כשאני מתחיל להתאושש מנבחרת צרפת ומתכונן לנבחרת ארגנטינה.
על ספסל ארגנטינה כבר מתיישב מראדונה. על ספסל היריבה, ניגריה, מתיישב החלק השני של מראדונה.

אני מבקש מפאר-לי להקדיש שיר סיום. פאר-לי מגלה שהוא לא חשב על שיר סיום, אך נחלץ מהסיטואציה יותר מהר מהמהירות בה נמי-קו חולצת.. בעצם לא משנה.
פ: אני רוצה להקדיש את הנעימה של הסדרה 24 -

עצמו עיניים, דמיינו שאתם ג'ק באואר ושכבר כמה עונות אתם רצים במשך יום שלם בודד כדי להציל את העולם.
פתאום להיות שחקן נבחרת צרפת לא נשמע כל כך רע.

אני מבקש מפאר-לי משפט סיום -
פ: שר שיר ערש בבוגוטה (11) - זו הגדרה מתשבץ הגיון, נא להפנות אלי תשובות בה"פ. מובטח פרס.

*אני רוצה להודות לפאר-לי על הראיון המאוד מהנה הזה.
** כרגיל, שום פעולה בראיון זה לא באמת התרחשה. אוי.. אני צריך לסיים, למדנית אוכלת את תיירי הנרי.
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

#2 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 07:16

אני הראשון שמגיב אני רואה!

יצא נחמד מאוד כתמיד :וי:

Champions Train Losers Complain

#3 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 09:11

ראיון מעולה! B)
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#4 FULL ON THE HILL

FULL ON THE HILL

כסף

• חסומים
  • 2211 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 10:55

תמונה מצורפת ראיום (תמונה מצורפת כל הזכויות שמורות)

ראיון יפה,מאוזן,אולי כדאי שתתחיל באופן קבוע לראיין דמויות שונות בפורום הזה.
Until the philosophy which hold one race Superior and another inferior Is finally and permanently discredited and abandoned . Everywhere is war, me say war.That until there are no longer first class And second class citizens of any nation.Until the colour of a man's skin Is of no more significance than the colour of his eyes. Me say war .That until the basic human rights are equally Guaranteed to all, without regard to race Dis a war

BOB MARLEY-WAR

#5 geohot

geohot

ברונזה

• רשומים+
  • 962 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 11:01

פ: לפני כמה זמן, לאחר אקט מיני עם בחורה נרדמנו עירומים, והתעוררתי למגע לשון חמימה באיבר מיני שהתבררה להיות הלשון של הכלב שלי. לא נהנתי בכלל, שלא יעלו לכם מחשבות, זה לא קורה על בסיס קבוע או בכלל!!.

:no:
some stories should remain untold..
If at first you don't succeed... so much for skydiving."
"Rumors travel halfway around the world while the truth is putting on its shoes"
"The difference between Truth and Fiction - Fiction has to make sense."

#6 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 11:24

אני תמיד משלימה עם דעה מנוגדת לשלי !

והנה דוגמא חיה: לדעתי אני תמיד משלימה עם דעה מנוגדת לשלי. לדעתו של פאר לי אני לעולם לא משלימה עם דעה מנוגדת לשלי. אני משלימה עם דעתו זו (שכאמור, מנוגדת לשלי).

מ.ש.ל.

:smart:
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#7 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 12:01

שניכם קורעים!

אחלה ראיון.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#8 מדענית הרוח

מדענית הרוח

מנהלת פורום בובי ז"ל

• רשומים+
  • 3434 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 12:04

הגעתי לרמות צחוק שלא הכרתי עם הירידות שלך על נבחרת צרפת :lol:
קבל 1+
*המציגה אינה מדענית

#9 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 12:10

אגב, ראיון מוצלח בהרבה מקודמיו... :וי:
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#10 Jane Doe

Jane Doe

מוזה שותקת

• מנהלי פורום
  • 6637 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 12:41

אני מבקש מפאר-לי משפט סיום -
פ: שר שיר ערש בבוגוטה (11) - זו הגדרה מתשבץ הגיון, נא להפנות אלי תשובות בה"פ. מובטח פרס.

היי! אני כבר פתרתי את זה פה פעם! אפשר פרס בדיעבד? :P

וטמבוויל- אחלה ראיון, צחקתי לא מעט :)

.Pavarotti is an Italian, He speaka lika this
!?Do I speaka lika this?? No. Why
!!!Because I'm an English man you blistering Idiot

תמונה מצורפת

ראיתי פעם ג'ירפה בספארי. דווקא השאירה עליי רושם טוב.

#11 אורח - peerli

אורח - peerli
  • אורחים

פורסם 12/06/2010 - 13:09

קחי
תמונה מצורפת

#12 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 13:14

הגעתי לרמות צחוק שלא הכרתי עם הירידות שלך על נבחרת צרפת :lol:
קבל 1+

גמרת?

אגב, ראיון מוצלח בהרבה מקודמיו... :וי:

הקרדיט הוא בעיקר לפאר-לי שיצק תוכן משעשע.

וטמבוויל- אחלה ראיון, צחקתי לא מעט :)

מה התשובה?
אני באמת סקרן לדעת :)

קחי
תמונה מצורפת

אאוטינג! לג'יין דו קוראים מאיר תורג'מן.
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

#13 Jane Doe

Jane Doe

מוזה שותקת

• מנהלי פורום
  • 6637 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 13:20

אאוטינג! לג'יין דו קוראים מאיר תורג'מן.

תמונה מצורפת תמונה מצורפת תמונה מצורפת תמונה מצורפת תמונה מצורפת תמונה מצורפת תמונה מצורפת תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#14 Jane Doe

Jane Doe

מוזה שותקת

• מנהלי פורום
  • 6637 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 13:28

מה התשובה?
אני באמת סקרן לדעת תמונה מצורפת

בוא נראה אם מישהו יפתור את מה ששאלתי אותך בטיול...

שר שיר ערש בבוגוטה (מילה אחת, 11 אותיות)

קולומביאנים תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#15 RuDaX

RuDaX

ברונזה

• רשומים+
  • 716 הודעות:

פורסם 12/06/2010 - 16:37

אחלה ראיון!

צחקתי אפילו!!!
Posted Image

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים