מעבר לתוכן

- - - - -

אין דירות!!!!

• Please log in to reply
52 replies to this topic

#1 אורח - peerli

אורח - peerli
  • אורחים

פורסם 30/06/2010 - 19:28

כלומר יש המון דירות אבל המחירים!! מה קרה למחירים???

איך כל בעל דירת שלושה מצ'וקמקת ומכוערת מעז לדרוש 2000 ש"ח וצפונה. כתוצאה מכך בעלי הדירות היפות באמת, אלו שראויות למגורי אדם עולות 2500 לחודש ואפילו ראיתי כזו של 3600 ש"ח.

לא מתאים לי לשלם מעבר ל2200 לחודש (לזוג) זו התקרה שהגדרנו לעצמנו, (השנה גרנו ב-1800 - תוספת יוקר של 20%). שוב, זו באר שבע, לא תל אביב ואין שום הצדקה למחירים האלו. מצד שני, ממש לא בא לי לגור בחורבה/שכונה מסריחה.

מה לדעתכם תהיה המגמה?

האם לחכות לרגע האחרון, סוף אוגוסט, בתקווה שמחירי הדירות ירדו? ישארו בכלל דירות יפות? אולי עדיף לחטוף עכשיו מה שיפה ויקר לפני שהכל יתפס בגלל סטודנטים מפונקים שמקבלים מאבא ואמא או סתם לחוצים שלא מסוגלים להמתין וחוטפים דירות במחירים מופקעים.

אוף.... איפה המחירים של לפני שנתיים -שלוש?

#2 אורח - פרופסור מקסימיליאן ארטורו

אורח - פרופסור מקסימיליאן ארטורו
  • אורחים

פורסם 30/06/2010 - 19:41

שלום,

אני בדיוק סיימתי לבנות מכונת זמן העובדת על כח הידראולי ושמן מצות. אני מחפש מתנדבים שמוכנים לצאת איתי למסע בזמן אל עבר השנים בהן המחירי דירות היו זולים יותר. שמתי לב כי אתה עלול להיות מעוניין להצטרף אלי. שים לב שעלולות לצוץ בעיות רבות במהלך המסע! זה כולל דרקונים סגולים עם פסי זברה שפתאום יצוצו מתוך כוסות תה (רק חם, חס וחלילה לא מכוסות תה קר, ובטח ובטח שלא אייס טי), וכלה בכלות לחוצות חתונה.

יש להביא חבלים וחיתולים.

#3 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 30/06/2010 - 19:54

איך כל בעל דירת שלושה מצ'וקמקת ומכוערת מעז לדרוש 2000 ש"ח וצפונה. כתוצאה מכך בעלי הדירות היפות באמת, אלו שראויות למגורי אדם עולות 2500 לחודש ואפילו ראיתי כזו של 3600 ש"ח.

לא מתאים לי לשלם מעבר ל2200 לחודש (לזוג) זו התקרה שהגדרנו לעצמנו, (השנה גרנו ב-1800 - תוספת יוקר של 20%). שוב, זו באר שבע, לא תל אביב ואין שום הצדקה למחירים האלו. מצד שני, ממש לא בא לי לגור בחורבה/שכונה מסריחה.

מה לדעתכם תהיה המגמה?

האם לחכות לרגע האחרון, סוף אוגוסט, בתקווה שמחירי הדירות ירדו? ישארו בכלל דירות יפות? אולי עדיף לחטוף עכשיו מה שיפה ויקר לפני שהכל יתפס בגלל סטודנטים מפונקים שמקבלים מאבא ואמא או סתם לחוצים שלא מסוגלים להמתין וחוטפים דירות במחירים מופקעים.

באסה. עושה רושם ששושנת המדבר זו הכתובת של השושלת שלך ל500 שנים הבאות. בא לכתוב בפורום שלנו!

#4 Tazmanian Devil

Tazmanian Devil

כסף

• רשומים+
  • 1252 הודעות:

פורסם 30/06/2010 - 20:09

מה לדעתכם תהיה המגמה?

אני מציע לך להשקיע בתעודת סל הצמודה למחירי הנדל"ן בבאר-שבע, כך למעשה גם במידה ומחירי הדיור עולים, אזי תעודת הסל שלך עוקבת אחר עליות אלו ומפצה אותך על כך בעקיפין.
אתה מוזמן להיוועץ ביועצת ההשקעות שלי לפרטים נוספים

ד"א, אחלה פיטמות.

#5 hefetzsh באזרחות

hefetzsh באזרחות

ברונזה

• רשומים+
  • 960 הודעות:

פורסם 30/06/2010 - 20:29

מה לדעתכם תהיה המגמה?

צאו מהבועה הבאר-שבעית.
קחי את הקרשים שלך יא בת זונה,את לא עושה איתנו ל"ג בעומר

#6 Jane Doe

Jane Doe

מוזה שותקת

• מנהלי פורום
  • 6637 הודעות:

פורסם 30/06/2010 - 20:31

שלום,

אני בדיוק סיימתי לבנות מכונת זמן העובדת על כח הידראולי ושמן מצות. אני מחפש מתנדבים שמוכנים לצאת איתי למסע בזמן אל עבר השנים בהן המחירי דירות היו זולים יותר. שמתי לב כי אתה עלול להיות מעוניין להצטרף אלי. שים לב שעלולות לצוץ בעיות רבות במהלך המסע! זה כולל דרקונים סגולים עם פסי זברה שפתאום יצוצו מתוך כוסות תה (רק חם, חס וחלילה לא מכוסות תה קר, ובטח ובטח שלא אייס טי), וכלה בכלות לחוצות חתונה.

יש להביא חבלים וחיתולים.

מתחזה! אם היית אמיתי היית יודע שהפרופסור מעולם לא נסע בזמן! השארתם את האמיתי בעולם של גשר סן פרנסיסקו הכחול!

.Pavarotti is an Italian, He speaka lika this
!?Do I speaka lika this?? No. Why
!!!Because I'm an English man you blistering Idiot

תמונה מצורפת

ראיתי פעם ג'ירפה בספארי. דווקא השאירה עליי רושם טוב.

#7 אורח - פרופסור מקסימיליאן ארטורו

אורח - פרופסור מקסימיליאן ארטורו
  • אורחים

פורסם 30/06/2010 - 20:34

מתחזה! אם היית אמיתי היית יודע שהפרופסור מעולם לא נסע בזמן! השארתם את האמיתי בעולם של גשר סן פרנסיסקו הכחול!

הבל הבלים.

אני הוא האמיתי. את לא זוכרת? מהפרק שבו נפער חור בשמיים והזמן הלך אחורנית?!
Blistering Idiot!

#8 *Lin*

*Lin*

A Duck!

• מנהלי פורום
  • 2179 הודעות:

פורסם 30/06/2010 - 20:45

צאו מהבועה הבאר-שבעית.

המחירים בהודעה של פארלי מדברים על שכונות רחוקות מאד מהבועה

רוצים לספר משהו שיושב לכם על הראש כבר מלא זמן? פוחדים מתגובות של אנשים?
שתפו בשרשור שאף אחד לא יקרא (על ב"ש, כן?)

"The greatest thing you'll ever learn, is just to love and be loved in return"
Moulin Rouge

"Shall I compare thee to a summers day"

,And I miss thae days when you had one phone number and one answering machine
,and that one answering machine had one cassette tape
.and that one cassette tape, either had a message from the guy or it didn't

#9 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 30/06/2010 - 20:47

מה לדעתכם תהיה המגמה?

הסיכוי היחידי הוא שאם בעל דירה שמשפץ נתקע עם השיפוץ ואז הדירה זלגה לה כבר לתוך שנת הלימודים - אז יש סיכוי למצוא דירות מעולות בזיל הזול
אבל כמות הדירות הללו היא בערך כמו כמות החניות הפנויות ברגע זה במרכז ת"א
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#10 hefetzsh באזרחות

hefetzsh באזרחות

ברונזה

• רשומים+
  • 960 הודעות:

פורסם 30/06/2010 - 21:06

המחירים בהודעה של פארלי מדברים על שכונות רחוקות מאד מהבועה

צאו מב"ש.

#11 *Lin*

*Lin*

A Duck!

• מנהלי פורום
  • 2179 הודעות:

פורסם 30/06/2010 - 21:11

צאו מב"ש.

הישובים באזור דורשים את אותם מחירים, ויותר רחוק כבר צריך לקחת בחשבון הוצאות נסיעה כל בוקר

רוצים לספר משהו שיושב לכם על הראש כבר מלא זמן? פוחדים מתגובות של אנשים?
שתפו בשרשור שאף אחד לא יקרא (על ב"ש, כן?)

"The greatest thing you'll ever learn, is just to love and be loved in return"
Moulin Rouge

"Shall I compare thee to a summers day"

,And I miss thae days when you had one phone number and one answering machine
,and that one answering machine had one cassette tape
.and that one cassette tape, either had a message from the guy or it didn't

#12 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 30/06/2010 - 21:17

:lol:
הנה נושא שבו את הסמכות העליונה
Posted Image

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
Posted Image

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#13 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3964 הודעות:

פורסם 30/06/2010 - 21:21

הבל הבלים.

אני הוא האמיתי. את לא זוכרת? מהפרק שבו נפער חור בשמיים והזמן הלך אחורנית?!
Blistering Idiot!

בכל מקרה מדובר על נסיעה בין יקומים מקבילים ולא נסיעה בזמן... עוד דוגמא לשיטת התרגום הגרועה של תעשיית הבידור בארץ....
סללידרס יכל בקלות להיתרגם לגולשים ולא לגולשים בזמן, דבר שהטעה רבים וטובים (רגע מומזן קל...)

#14 hefetzsh באזרחות

hefetzsh באזרחות

ברונזה

• רשומים+
  • 960 הודעות:

פורסם 30/06/2010 - 21:26

הישובים באזור דורשים את אותם מחירים, ויותר רחוק כבר צריך לקחת בחשבון הוצאות נסיעה כל בוקר

הוא כבר לא סטודנט.

#15 אורח - אורח פורח

אורח - אורח פורח
  • אורחים

פורסם 30/06/2010 - 21:38

מה לדעתכם תהיה המגמה?

קשה מאוד לחזות מה יהיה. הנה ריכוז הממצאים שלי משיטוט ביד2:
מחירי דירות 3 חדרים הן בין 2000 - 2500 כאשר הממוצע נראה כמו 2400. או 1200 לשותף.
דירות 4 חדרים נאות בין 3000 - 3500 כאשר הממוצע יותר כמו 1100 לשותף. (הגיוני שיהיה מעט יותר נמוך..)

יש יותר דירות 4 חדרים מחתחת ל- 3000 מאשר דירות 3 חדרים מתחת ל- 2000.
יש ברמות דירות שנראות מעולה. (אני פחות אוהב כי זה קצת מרוחק)

המחירים של לפני שנתיים- שלוש לא נראים באופק.
אנחנו הרבה מאשימים את הסטודנטים החדשים שבאים עם תודעת מרכז ומעלים את המחיר. לי זה נשמע קשקוש. החברה של שנה א' היום לא שונים מאלה לפני שנתיים, או שלוש או חמש. יש עליית מחירים כללית במשק, בשוק הנדל"ן בפרט ובשכירות בבאר שבע במיוחד. למה זה? חוץ מניחושים, אין תשובה מכרעת.

בקשר ללחכות לסוף אוגוסט,כמו בכל הימור, אפשר או להרויח או להפסיד. לטעמי, סוף אוגוסט זה עוד מוקדם מידי בשביל ירידת מחירים. היא תהיה, היא תהיה קלה בלבד. תכוון יותר לסוף ספטמבר והלאה...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים