מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

על הספה עם טמבוויל מציגים: אלגנטי וגוסס

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 14:31

בצהרי יום שישי אלו הלכתי למסלול המירוצים להיפגש עם אלגנט לשיחה קלילה (17.5 קמ"ש) בנושאי זן וגידול עצי בונזאי.
הגעתי לאיצטדיון, פשטתי את בגדיי ולבשתי טייץ עם נעליים מוזרות כאלו בצורת אצבעות והתחלתי לרוץ תוך כדי כתיבה ברשמקול (זה רשמקול עם 17% נכות).
כרגיל בראיונות אלו - על החולצה שלי יתנוסס מספר עם האות ט' ועל חולצתו של אלגנט יתנוסס מספר (קטן משלי באחד..חהחה) עם האות א'.
ואני מזהיר מראש - הראיון הזה מכיל תוכן בנושאי ריצה!

ט: איך הגעת לפורום?
א: הרבה אנשים מן המחזור שלי בהנדסת תוכנה כמו קריימר ובלולוק התחילו את הפורום ורשמו שם, ואז הכירו לי אותו, ולאט לאט התחלתי לרשום, בהתחלה כאורח (בעיקר בפורום של הנדסת תוכנה) ואחר כך גם פתחתי שם משתמש ומשם זה התגלגל.
הו, הו, פאנץ' ראשון - התגלגל, אה? מה קרה ל-רץ?! נראה לי שמצאתי סדק בתדמית!
ט: אם אתה היית יכול לחזור אחורה, לא היית נרשם?
א: לא, הייתי נרשם. דווקא זו החלטה טובה והכרתי בדרך גם אנשים נפלאים ובהחלט דרך להעביר את הזמן.
ט: מה התחביבים שלך (מלבד ריצה ומוזיקה)?
א: אני אוהב אוכל, אני אוהב לראות סרטים (רואה המון!), קורא ספרים פה ושם (בדיוק קורא את הנערה ששיחקה עם אש - לא להרוס לי) וכמובן מחשבים, משחקי מחשב וכל זה. ואני אוהב כל ספורט שהוא, כולל "ספורט לילי".
הבטחתי ספויילר לגבי הנערה ששיחקה עם אש והנה - היא מתה! לקח - לא לשחק עם אש.

רגע, הפסקה, בגלל שהראיון הזה מבוצע תוך כדי ריצה קלילה (עקפנו עכשיו פורשה), נאלצנו לעצור בגלל התכווצות שרירים בבטן. רציתי להמשיך, אבל לאלגנט כואב מדי..

נראה שהוא בסדר עכשיו, ממשיכים.

ט: אתה רושם הרבה על הריצה, עם יד הלב, אתה בכוונה מנסה לעצבן מס' אנשים?
א: לא, ממש לא! אני דווקא מנסה לא לעצבן, אבל כן רואה בריצה תחביב מאוד עיקרי, כמעט אורח חיים רציני אצלי. רוב היום שלי מוקדש לריצה, חוץ מזה שאני רוצה לגרום לאחרים גם כן לרוץ ולהשקיע בריצה, אני מקווה לעורר השראה ולגרום לאחרים (ואחרות כמובן!) גם כן להנות ולצאת לרחוב ולרוץ!
ט: בדרך-כלל יש תגובות קבועות כלפיך וכלפי סטטוסי הריצה, זה פוגע בך?
א: לא, ממש לא. אנשים אני חושב הרבה פעמים רק בצחוק רושמים דברים, והאינטרנט זה מקום שמאפשר לאנשים לרשום שטויות, אני בעצמי רושם המון שטויות. פגשתי כבר אנשי פורום שממש עצבנו אותי בפורום ובמציאות מאוד התחברתי אליהם!, לדוגמא נואשון בהתחלה קצת עיצבן אותי בפורום עם השטויות שלו, ובמציאות הוא אדם מדהים.
בראיון המקורי אלגנט פשוט אמר בכמה זמן נואשון עושה 10 ק"מ, הלכתי לתוכנה שבניתי ותרגמתי את הזמן הזה לסולם מילולי שהוציא לי את הפלט - "מדהים".

אנחנו נאלצים לעשות שוב הפסקה, אלגנט חטף כנראה מכת שמש קטנה.. רגע, אני רץ להביא לו שמשיה ומים.

חזרנו!

ט: יש אנשים שעשו את המסלול ההפוך, שאהבת אותם בפורום ואז גילית שהם מעצבנים?
א: יש אנשים בפורום שמעולם לא פגשתי, בפורום הם מאוד שנונים וכל זה, במציאות אני לא יודע. והאם יש כאלו שלא אהבתי? הממ.. נראה לי שלא, אני משתדל לאהוב את רוב האנשים, לפעמים אלו שאתה הכי פחות רוצה לאהוב הם אלו שזקוקים להכי הרבה אהבה!
הבטחתי שיחה על זן ועצי בונזאי ואני מקיים! עמוד ראשון - האנשים שאתה הכי פחות רוצה לאהוב, הם אלו שזקוקים להכי הרבה אהבה!
ברגע שאלגנט מזכיר אהבה, מונף לי דגל שחור לבן שמסמן לי לעבור לנושאי בחורות ונמי-קו וציצים.
ט: נושא נוסף שאתה מרבה לדבר עליו הוא בחורות, אכפת לך לומר מה הסטאטוס הזוגי שלך?
א: תמיד אני במצב "סבוך", אני גרוע בנושא האמת, אני לא משקיען בשיט והפסדתי מלא בנות נפלאות בגלל זה כנראה. אולי אם הייתי משקיע בזוגיות שלי יותר, כבר הייתי נשוי היום. אני מניח שאני מסוג האנשים שממש חייב "ליפול מן הרגליים" עם בחורה כדי שבאמת אתאהב בה ואשקיע מעל ומעבר, אחרת קשה לי עם הנושא. בכל מקרה אני רווק כרגע, עם כי כל הזמן מכירים לי בנות, גם בעבודה, גם בחדר כושר ועוד מקומות.
ט: גם בפורום?
א: כן, יצא לי אפילו לצאת עם כמה וכמה בנות פורום, חלקן היו באמת נפלאות וחמודות נורא! (וגם נראו לא רע בכל), חלקן פחות. אני חושב שהמדיום הדיגיטלי (אינטרנט וכו') זו דרך נפלאה להכיר אנשים, ולא פוסל בכלל.

ההפסקה עכשיו זה בגלל שאלגנט שבר את הרגל, הרופאים רצו לפנות אותו, אבל הוא מתעקש להמשיך, זה כוח רצון!

חוזרים בעוד 3 2 1..
בעודי מתחיל את השאלה הבאה, אלגנט מנסה לעמוד על הרגל השבורה, אך היא נשברת לחלוטין ונפרדת מהגוף.
אלגנט מחליט בהחלטה אמיצה להמשיך לרוץ על רגל אחת תוך כדי שהוא מרים את הרגל השנייה מהרצפה ומניח אותה על הכתף!
אני קיבלתי השראה והיה נדמה לי שישו מציץ אליי מבעד לעננים.

ט: היית מגדיר את עצמך כחסר טאקט?
א: חחח (צוחק), ללא ספק! אני ממש חסר טאקט, לא מזמן נכנסתי למסעדה ואני כזה אומר בקול רם ועוד ליד בעלת הבית "המחירים עלו, אין פלא שריק פה", וישר היא הסתכלה עליי במבט של "בא לי להרוג אותך". אני תמיד הייתי כזה. אני פשוט אומר מה שאני חושב (הבעיה שלא תמיד חושב לפני שאומר).
ט: מה שונה בין אלגנט הפורומיסטי לאלגנט מחוץ לפורום?
א: יש הרבה הבדלים, אני חושב שבפורום אנשים לא תמיד רואים את הנימה של הדברים ואיך שהיא נאמרת. אנשים גם פעמים רבות חושבים שאני סתם "שטותניק" או משהו כזה, אבל האמת שאני משתדל להיות מאוד מקצוען בכל דבר שעושה, אם עושה משהו אז עושה כמו שצריך ומשתדל להיות הכי טוב. בפורום גם צריך לרשום, ואני לא אדם הכי "ספרותי" אז פעמים רבות דברים "מתפקששים" בדרך ויוצאים לא כמו שרציתי.
ט: גם בפורום וגם פה, אתה רושם הרבה פעמים "מילה" "במרכאות", למה?
א: הרגל שעשיתי לאחרונה, אין לי מושג למה, אולי באמת צריך להפסיק עם זה. אולי סתם בגלל שאני מתכון לזה בצורה של "בערך" או "כאילו" אז שם מרכאות או משהו, אולי באמת הגיע הזמן להפסיק עם ההרגל הזה.

לאחר שאלגנט שבר את הרגל השנייה והחליט להמשיך לרוץ תוך כדי קפיצות עם הטוסיק, החלטתי שמספיק לי ואני הולך לעשות פעילויות של גברים אמיתיים!
אז נרשמתי לחוג שזירה, רציתי להירשם לקורס מקרמה, אבל זה התנגש לי עם עקרות בית נואשות.
מכאן הראיון יצטרך להמשיך טלפונית.

ט: יש לך את אחד המוניטינים הכי שליליים, אבל לא הכי שלילי, אתה נוהג לדבר עליו מדי פעם, זה מפריע לך?
א: חח (צוחק), לא ממש. קודם כל עקפתי את בלה וכל השאר שזה כבר מכובד, אם כבר לעשות משהו, אז לעשות אותו למקסימום, לא?!. אני חי בגישה של Anything worth doing, is worth over doing. ולמה שיפריע לי? אני רושם כל הודעה שהיא ואחרי רבע שעה כבר יש 5- או משהו כזה, ברור לי שזה אותם משתמשים שפשוט נהנים מזה, לדעתי סתם משעמם להם, אבל אם זה עושה להם טוב, למה לא? אם קוראים לאמא שלך יונה אז היא יונה? (רק ז במקום י).
תרגום - אם קוראים לאמא שלך יונה אז היא זונה. אני לא בהכרח מסכים עם זה, אבל גם לא פוסל את הקביעה על הסף.
עמוד שני בספר הבונזאי שלי - Anything worth doing, is worth over doing, זה יהיה ספר אינטרנשיונלי (ובלי בדיחות על בולבול חתוך, יש מספיק מזה בשרשורים אחרים של אלגנט!).
אני מנסה לקבל מאלגנט את הוייב שהוא מרגיש תוך כדי שימושים במונחים מוכרים -
ט: האנשים האלו לא גורמים לך לרצות לרוץ עליהם לפעמים?
א: האנשים האלו גורמים לי לפעמים לחשוב "אם רק הייתה לי הזדמנות ל- 1 על 1 איתם בריצה, הייתי מראה להם מאיפה משתין הגפליטע-פיש", אבל מצד שני אחד מן הדברים החשובים ביותר בריצה וספורט זה לדעת לשמור על קור רוח, תן לאחרים להתעייף, גם ככה בסוף אתה טוב יותר ועוקף אותם, אז מה איכפת לך שינקו את הדרך מאבני חצץ לפני שאתה עובר שם?!
אני עכשיו מחליט להתנזר מגפילטע פיש בעקבות הגילוי שהוא משתין! או שזה דימוי לבחורה.. הממ.. לא יודע, אבל כל התשובה הזו נכנסת לספר שלי לעמודים 3 ו -4!
יחד עם איורים, יש לי כבר 14 עמודים בספר!!!!!!!!!!!!!! (כמספר סימני הקריאה).

אני מתחיל לשמוע קיטועים בשיחה ומבין שאלגנט שבר גם את הידיים והוא מחזיק את הטלפון באמצעות בית השחי. אני מרגיש שמחה שפרשתי מהריצה לאורח חיים גברי יותר ומכין לעצמי עוד קוסמופוליטן.

ט: יש לך הזדמנות עכשיו להציג פן שונה שלך, בשורה אחת בלבד, מה היית רוצה להציג?
א: עזרה לזולת. לא מזמן עזרתי באמצע ריצה (הפסקתי את הריצה עבור זה! ואני לא מספיק ריצות גם לא בשביל בחורות או סקס) כדי לעזור לאדם עיוור לחצות כביש.
אני חושב שבני אדם צריכים לנסות כל הזמן לעזור ולתרום לזולת, אם מישהו מבקש ממני עזרה במשהו אני נוטה לא לסרב, הכוח הגדול ביותר שלנו הוא בנתינה.
יצאו שתי שורות, אבל לא נורא, עמוד 15 - הכוח הגדול ביותר שלנו הוא בנתינה.
ט: אתה חושב שאתה אדם תמים?
א: יש כאלו שטוענים את זה, אני לא חושב ככה. אני מודע לדברים טוב מאוד, אנשים חושבים (וטועים!) שאני תמים, אבל אני מעדיף לראות בדרך החיים שלי ניסיון בכל זאת להוציא את הטוב ביותר מעצמי. אם אתה מתעסק כל היום ב"חרא", אתה נשאר בו, צריך לדעת להתעלות מעבר ליום יום, צריך להאמין שכולם טובים, ולא לצפות לניסים ונפלאות, אלא לעבוד קשה ולגרום לניסים לקרות!
עמוד 16 - לעבוד קשה ולגרום לניסים לקרות! אם בלה בלה הייתה פה, היא הייתה אומרת שצריך לתת גם למשה לקרות, אבל היא לא פה ולכן לא יהיו בדיחות קרש מעפנות בראיון הזה.
אם כבר מדברים על בדיחות קרש, פגשתם כבר את פיום? (סתם, סתם :).. זו הרוח של פאר-לי בכלל מדברת).

בין כל השזירה, המקרמה והסאוורים שלי (הקוסמופוליטן היה חזק מדי עבורי), אני מחליט לשבור את התדמית הגברית ולשאול שאלות שמראות שאני מחובר גם לצד הנשי שבי -
ט: מיהן הכוסיות של הפורום לדעתך?
א: לא יודע לגבי כוסיות, אבל מיטלג מאוד יפה, קקטוס בהחלט חמודה (יש לה פנים מדהימות לדעתי!), יש את זאת עם השם הלעוזי של פרת משה רבנו שנראית מדהים במציאות, ולדעתי גם בלה-בלה נראית בכלל לא רע! (ויש עוד כמה, אבל הן לא רושמות מי יודע מה קבוע, עם חלקן יצאתי ואני לא יוצא עם מכוערות ).

הראיון מגיע בדיוק לנקודת רתיחה מבחינת עניין ואני מחליט לשלוף את התותחים הכבדים -
ט: איזה חלק בפרה אתה מעדיף?
א: אנטריקוט!!! אם כי גם פילה פה ושם.
ט: איזה חלק בכבש אתה מעדיף?
א: צלעות! אבל גם רגליים והשוק, החלק הבשרי רך שם.
ט: בהינתן קרבה משפחתית לכבש, אבל רומן עבר עם הפרה, האם היית מעדיף לאכול דג או פירה?
א: דג, אוכל הרבה סלמון, בדיוק היום בארוחת ערב יש לי פורל ורוד .

אלגנט מעדכן אותי שהוא סיים את הריצה, כרגע נשאר לו רק ראש וכתף, אבל זה היה שווה את זה. עדיף להיות ראש למסלול מאשר רגליים על הצלחת. ותחשבו על זה.

אני מבקש מאלגנט שיקדיש שיר לפורום -

הוא עונה לשאלתי לגבי מדוע השיר הזה נבחר - כי בחיים אתה מקבל מה שאתה נותן, ואנשים מקבלים את מה שמגיע להם! (ככה אני מאמין לפחות)
חוץ מזה, המילים של השיר מתאימות לי, תשמע ותבין :)
איזה עמוד אחרון מוצלח לספר שלי - אתה מקבל מה שאתה נותן.

אני מבקש מאלגנט משפט סיום, והוא עונה עם משפט שללא ספק ילך לכריכה האחורית של ספרי החדש -
א: כל דבר שאתם עושים, תעשו אותו בצורה הטובה ביותר! אתם לא צריכים לצאת ולנצח אחרים, אתם כן צריכים לדעת שכל יום ניצחתם את עצמכם, לעולם אתם לא יודעים מי מסתכל ומי מקבל השראה ממכם, אז כדאי שתתנו את הנשמה בכל דבר ודבר שאתם עושים!!

בנימה אישית ורצינית - אלגנט התגלה בעיניי כאחלה של בחור לפטפט איתו, רק תהיה ארור על כל תיקוני ההגהה שנאלצתי לעשות (ונשברתי עם חלקם)!!

*אני רוצה להודות לאלגנט על הראיון!
**כרגיל, שום פעולה בראיון זה אינה אמיתית.. אבל בקרוב בחנויות - זן וגידול עצי בונזאי בהוצאת טמבוויל! הנחות משמעותיות לחברי מועדון המעריצים.
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

#2 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 14:39

יפה! עכשיו מה אמרנו לגבי הספר? מתנה למנר"שים??
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#3 Bla-Bla

Bla-Bla

Me voy muy lejos:)

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 14:48

כבר הפסקתי לספור איזכורים לשמי בראיון.

טמבו, אחלה ראיון בגללך יש לי חיוך מרוח על הפרצוףתמונה מצורפת .

בלה, אמרו לך פעם שיש לך משהו עצוב בעיניים של האווטר?

אני לא בלה-בלה. אבל אם אתה מרגיש צורך להתיחס אלי כאל בלה-בלה, אראה זאת לכבוד גדול.

רק לידע כללי, בלי שום קשר...
מזה זמן מה אני מחשיב את בלה בלה,
כיוזרית הכי חמה בקהילה הוירטואלית של ביג'ו&מי.
יכול להיות שיש עוד, אבל היא פשוט ביססה את עצמה בתור הבחורה הכי שפויה, עם הגישה הכי בריאה ומעניינת לחיים.
הקיצור בלה בלה לא סתם טריומף מנהל איתך כאן את הרומן הוירטואלי שלו.

נ.ב.
by far

"Blablita, Ebola of my life, plague of my loins. My shoe, my sole. Bla-bli-ta: the full of the lips curl inside to build pressure - an explosion of breath. Bla. Bli. Ta. She was Bela, plain Bela, in the morning, kneeling in one black sock. She was Bli leather slacks. She was a Bully at school. She was Bal-bel-let on the phone line. But in my arms she was always Blablita." — hood (Blablita)

#4 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 14:53

אני רק עכשו רואה את זה - אין מילים בפי!
יצא מדהים, כל הכבוד טמבויל :וי: (ומצטער על טעויות הכתיב או הצורך בהגהה :( )

Champions Train Losers Complain

#5 אורח - peerli

אורח - peerli
  • אורחים

פורסם 09/07/2010 - 14:56

אני אוהב את אלגנט!!

ראיון משובח. טמבס אפ

#6 pickaboo

pickaboo

A Real Nowhere Man

• רשומים+
  • 6345 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 15:06

יצא ארוך הראיון הזה...
הייתי מעריך שמדובר לפחות בחצי מרתון
אנחנו כנראה נירה בך"
"אנחנו?, מה זאת אומרת אנחנו?? ממתי אתה בצד שלהם?
"אם עומדים לירות בך, באיזה צד אתה מצפה שאהיה?"

Posted Image

דפקו אותך? עבדו עליך? צוות הצרכנות הפעילה של בן-גוריון לשירותך!
פנה אלינו ונשמח לעזור - bgu.consumers@gmail.com

אין לי קטע חדש בינתיים, אבל גם הקודמים מצחיקים!
בלוג

#7 nnnetaly

nnnetaly

I ain't lost, just wandering

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 15:25

עדיף להיות ראש למסלול מאשר רגליים על הצלחת. ותחשבו על זה.

:lol:

:וי: אני חושבת שזה היה הכי טוב עד כה. כל הכבוד לך ולאלגנט :)

תמונה מצורפת

#8 אורח - לפנות בוקר

אורח - לפנות בוקר
  • אורחים

פורסם 09/07/2010 - 15:33

אלגנט אתה מכיר את קוקסינלה?
צור קשר בפרטי - אני רוצה פרטים :)

#9 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 20:06

יפה! עכשיו מה אמרנו לגבי הספר? מתנה למנר"שים??

למנר"שים זה עולה יותר, אבל אתה תמיד יכול להצטרף למועדון המעריצים :)

כבר הפסקתי לספור איזכורים לשמי בראיון.

טמבו, אחלה ראיון בגללך יש לי חיוך מרוח על הפרצוףתמונה מצורפת .

תודה!

אני רק עכשו רואה את זה - אין מילים בפי!
יצא מדהים, כל הכבוד טמבויל :וי: (ומצטער על טעויות הכתיב או הצורך בהגהה :( )

לקח לך רק 22 דקות לראות אותו :lol:
שמח שאהבת!

:lol:

:וי: אני חושבת שזה היה הכי טוב עד כה. כל הכבוד לך ולאלגנט :)

תודה :)

#10 מדענית הרוח

מדענית הרוח

מנהלת פורום בובי ז"ל

• רשומים+
  • 3434 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 20:12

לא שאלת אותו מה פשר הכינוי :הממ:
*המציגה אינה מדענית

#11 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 20:16

לא שאלת אותו מה פשר הכינוי :הממ:

הממ.. הייתי אמור?
לא נראה לי שיש כאן איזושהי משמעות עמוקה לכינוי..

אבל הנה, אני צייתן - אלגנט מה משמעות הכינוי?

#12 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 20:27

אהה באמת התפלאתי שלא שאלת.

אז ככה (אחת ולתמיד כי תמיד שואלים אותי)

פעם ממש אהבתי מוסיקת מטאל (ועדיין פה ושם אוהב!), ויש אלבום Doom בשם של הכינוי שלי.
זה דבר ראשון
דבר שני, אלגנט, כמו שקוד במחשב תמיד צריך להיות "אלגנטי" (רשום יפה וכל זה).
ו"גוסס" כי יש משפט שהחיים זה גסיסה איטית ובסופם כולנו מתים.

בדיעבד אולי הייתי מכנה עצמי Elegant בלבד ;)

Champions Train Losers Complain

#13 מדענית הרוח

מדענית הרוח

מנהלת פורום בובי ז"ל

• רשומים+
  • 3434 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 20:42

ו"גוסס" כי יש משפט שהחיים זה גסיסה איטית ובסופם כולנו מתים.

אני ממש אוהבת את האופטימיות
*המציגה אינה מדענית

#14 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 09/07/2010 - 23:34

זה לא זן, זה של ישו.
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#15 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12904 הודעות:

פורסם 10/07/2010 - 13:01

טמבו, אתה הולך ומשתפר. אהבתי. (וסידרתי לך את הקישור שם בשרשור השני)
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים