מעבר לתוכן

תמונה

מחשב נייד

13 replies to this topic

#1 i1991

i1991

משתמש חדש

• רשומים
  • 33 הודעות:

פורסם 07/09/2010 - 11:26

אשמח להמלצה על מחשב נייד שיתאים לי לאורך כל הלימוד במדעי המחשב-שאפשר להריץ עליו תוכנות בקלות,שהמעבד יהיה מספיק חזק ושישמש אותי טוב ולא במחיר מופקע. אשמח להמלצות.

תודה

#2 אורח - ds-work

אורח - ds-work
  • אורחים

פורסם 07/09/2010 - 11:47

המלצתי, כל מחשב הרשימה הזאת: http://www.zap.co.il...1634540=1780930 עם לפחות 2 ג'יגה זיכרון.
עקרונית אין בעיה ללכת על מחשב עם מעבד I5/I7 למרות שאני לא מת עליהם
הכי שוב, אחריות ל3 שנים

#3 אורח - ds-work

אורח - ds-work
  • אורחים

פורסם 07/09/2010 - 11:48

באאא :-S הקישור שלי

#4 AquamaN

AquamaN

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 272 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 00:59

בתור מישהו עם מחשב נייד גדול (15.6") וביצועים טובים, בדיעבד, אני ממליץ לשקול ברצינות אופציה של לקנות במקום מחשב נייד רציני, מחשב נייח רציני ועוד נטבוק קטן במחיר לא הרבה ותר יקר

z"Computer Science is no more about computers than astronomy is about telescopes." E. W. Dijkstra

#5 Eff

Eff

ברונזה

• רשומים+
  • 639 הודעות:

פורסם 13/09/2010 - 00:19

בתור מישהו עם מחשב נייד גדול (15.6") וביצועים טובים, בדיעבד, אני ממליץ לשקול ברצינות אופציה של לקנות במקום מחשב נייד רציני, מחשב נייח רציני ועוד נטבוק קטן במחיר לא הרבה ותר יקר

תלוי מה השימוש שלך במחשב. אני לא הייתי מסתדרת עם נטבוק.
חלק גדול מהעבודה שלי (מטלות ישומיות/תיכנותיות, סיכומים וכו') מתבצע בזמן היום כשאני בהפסקה באוניברסיטה או אפילו אצל ההורים.
היכולת לקחת את הכל איתי הייתה לי מאוד חשובה השנה (אני גם עבדתי על פרוייקטים לא של הלימודים על המחשב הזה חלק מהזמן אז גם זה קשור).
אני בטוחה שגם שנה הבאה אני אשמח שמטלות ב SPL נמצאות כל הזמן איתי על מחשב מספיק חזק בשבילהן ולא על נייח.

#6 AquamaN

AquamaN

• רשומים
  • 272 הודעות:

פורסם 13/09/2010 - 00:28

תלוי מה השימוש שלך במחשב. אני לא הייתי מסתדרת עם נטבוק.
חלק גדול מהעבודה שלי (מטלות ישומיות/תיכנותיות, סיכומים וכו') מתבצע בזמן היום כשאני בהפסקה באוניברסיטה או אפילו אצל ההורים.
היכולת לקחת את הכל איתי הייתה לי מאוד חשובה השנה (אני גם עבדתי על פרוייקטים לא של הלימודים על המחשב הזה חלק מהזמן אז גם זה קשור).
אני בטוחה שגם שנה הבאה אני אשמח שמטלות ב SPL נמצאות כל הזמן איתי על מחשב מספיק חזק בשבילהן ולא על נייח.

בקשר לעבודות בSPL אני לא מסכים - אם הנטבוקים עמדו בהרצות של העבודה על ה SAT של קודיש, הם יכולים לעמוד בכל עבודה ברמה כזו. אני מניח שאופי העבודות לא השתנה בהרבה ב-5 שנים האחרונות, והמעבדי אינטל אטום מספיק חזקים יחסית ללפני 5 שנים.

בקשר לכל השאר - בסדר, ידוע שהצורך שלך, צורך לעבודת קודש יש לציין, הוא יחודי :)

z"Computer Science is no more about computers than astronomy is about telescopes." E. W. Dijkstra

#7 Eff

Eff

ברונזה

• רשומים+
  • 639 הודעות:

פורסם 13/09/2010 - 00:46

בקשר לעבודות בSPL אני לא מסכים - אם הנטבוקים עמדו בהרצות של העבודה על ה SAT של קודיש, הם יכולים לעמוד בכל עבודה ברמה כזו. אני מניח שאופי העבודות לא השתנה בהרבה ב-5 שנים האחרונות, והמעבדי אינטל אטום מספיק חזקים יחסית ללפני 5 שנים.

(התכוונתי יותר ללינוקס מאשר למטלות עצמן - למי שלא רוצה להיפטר לגמרי מה WINDOWS ורוצה לשלב).
התחלתי את השנה עם שני מחשבים (נייח ונייד) וזה פשוט היה לי מאוד לא מעשי.
ראיתי שמאוד מהר רציתי שהדברים שבהם אני משתמשת ביום-יום יהיו איתי באוניברסיטה ואצל ההורים, עד שהנייח נהיה רהיט... אני כמעט ולא נוגעת בו (מישהו מחפש לקנות נייח? אין לי מה לעשות עם נייח + שני ניידים. יש גבול לכל תעלול).

בקשר לכל השאר - בסדר, ידוע שהצורך שלך, צורך לעבודת קודש יש לציין, הוא יחודי תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#8 AquamaN

AquamaN

• רשומים
  • 272 הודעות:

פורסם 13/09/2010 - 01:03

(התכוונתי יותר ללינוקס מאשר למטלות עצמן - למי שלא רוצה להיפטר לגמרי מה WINDOWS ורוצה לשלב).
התחלתי את השנה עם שני מחשבים (נייח ונייד) וזה פשוט היה לי מאוד לא מעשי.
ראיתי שמאוד מהר רציתי שהדברים שבהם אני משתמשת ביום-יום יהיו איתי באוניברסיטה ואצל ההורים, עד שהנייח נהיה רהיט... אני כמעט ולא נוגעת בו (מישהו מחפש לקנות נייח? אין לי מה לעשות עם נייח + שני ניידים. יש גבול לכל תעלול).

תמונה מצורפת

על זה נאמר אין חכם כבעל נסיון.
קטונתי מלעוץ עצה מנוגדת מבוססת יותר מזו.

#9 i1991

i1991

משתמש חדש

• רשומים
  • 33 הודעות:

פורסם 19/09/2010 - 12:12

מחשב נייח לא אופציה..מחפש מחשב שיתאים לי לכל צורכי 3 השנים הקרובות ובכלל לתכנות וכדו'.

כמו כן אשמח לדעת איזה שפה אתם לומדים במבוא למדעי המחשב ובאיזה תוכנה אתם משתמשים.

#10 Eff

Eff

ברונזה

• רשומים+
  • 639 הודעות:

פורסם 22/09/2010 - 21:04

כמו כן אשמח לדעת איזה שפה אתם לומדים במבוא למדעי המחשב ובאיזה תוכנה אתם משתמשים.

במבוא למדעי המחשב לומדים JAVA. הסגל מנחה להשתמש ב JCreator. הרבה מאוד אנשים השתמשו ב Eclipse.

#11 MaxB

MaxB

משתמש באימונים

• רשומים
  • 56 הודעות:

פורסם 22/09/2010 - 21:10

במבוא למדעי המחשב לומדים JAVA. הסגל מנחה להשתמש ב JCreator. הרבה מאוד אנשים השתמשו ב Eclipse.

NetBeans גם.

#12 אורח - אני

אורח - אני
  • אורחים

פורסם 26/09/2010 - 10:28

הקישור שלי
מה דעתכם על המחשב הזה-לדעתי מפרט מדהים במחיר זול יחסית(בגלל זה אני קצת חושש לקנות..)

#13 FrostByte

FrostByte

משתמש טרי

• רשומים
  • 25 הודעות:

פורסם 04/10/2010 - 21:23

יש לי איזה פנטיום 4 (ליבה כפולה, באופן מפתיע) שיושב לו ככה במחסן, נראה לי שאני אשפר לו את הזיכרון ואשתמש בו + בנטבוק שקבלתי מהעבודה... יספיק לשנה ראשונה לא?

"...Carpe diem, quam minimum credula postero"

#14 אורח - אחד

אורח - אחד
  • אורחים

פורסם 05/10/2010 - 08:45

קניתי Asus Eee PC - 1005-HA
המפרט שלו הוא כזה:

מערכת הפעלה: Genuine Windows XP Home
מעבד: Intel Atom N280
זיכרון: 1GB DDR2 SO-DIMM
כונן קשיח: 160GB HDD

האם הוא יספיק לי לצרכים של סמסטר ראשון(בעיקר בנוגע למעבד ול1 gb)?

ודרך אגב מישהו יודע אם ניתן להרחיב במחשב הזה ל-2 או יותר gb?

תודה

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים