מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

הגיע הזמן שכולם יצטרפו להסברה למען המדינה

• Please log in to reply
69 replies to this topic

#1 אורבך

אורבך

ברונזה

• רשומים+
  • 748 הודעות:

פורסם 20/01/2011 - 01:18

עוד זמרת שוקלת לבטל את הופעתה במדינה
הפעם מייסי גריי
קישור
אם זאת הייתה רק היא אז מילא
אבל זה חוזר ונשנה
לא כולם בעולם אנטישמים אבל כולם מוזנים מהתקשורת העוינת נגד המדינה, מההסברה ששווה לתחת של מדינת ישראל
מההתגייסות של הפלשתינים,הערבים והמוסלמים בעולם למען הכפשת השם שלנו ושל המדינה
הגיע הזמן שכל אחד מאיתנו שאכפת לו שישראל לא תהיה מבודדת בעולם יצטרף להסברה
הסרטון הזה כבר פורסם כאן
סרטון
והוא הדבר הכי גאוני שראיתי עד עכשיו
אתם מוזמנים להפיץ אותו בקרב כל האנשים שאתם מכירים (בעיקר אם יש לכם חברים ממדינות אחרות בפייסבוק ודומיו
מי שמוצא כלים נוספים להסברה שיעלה אותם לכאן
הדבר הזה מופנה לשמאלנים(כמוני) ולימנים כאחד
מדינת ישראל היא לא מדינת אפרטהייד גם אם היא עושה עוולות שונות( גם אם יש לה ראש ממשלה גרוע, שר חוץ גרוע ,שר בטחון דפוק וממשלה ששווה לתחת)
ועל העולם לדעת שיש כאן עוד צד ולא רק פלשתינים

#2 אמת אחת

אמת אחת

כסף

• רשומים+
  • 1929 הודעות:

פורסם 20/01/2011 - 11:26

עוד זמרת שוקלת לבטל את הופעתה במדינה
הפעם מייסי גריי
קישור
אם זאת הייתה רק היא אז מילא
אבל זה חוזר ונשנה
לא כולם בעולם אנטישמים אבל כולם מוזנים מהתקשורת העוינת נגד המדינה, מההסברה ששווה לתחת של מדינת ישראל
מההתגייסות של הפלשתינים,הערבים והמוסלמים בעולם למען הכפשת השם שלנו ושל המדינה
הגיע הזמן שכל אחד מאיתנו שאכפת לו שישראל לא תהיה מבודדת בעולם יצטרף להסברה הסרטון הזה כבר פורסם כאן

סירטונים וסרטנים לא יעזרו לך כשהסרטן הבוגדני אוכל אותך מבפנים ומבחוץ.

תגיד לי, אתה מנסה למכור רכב, ואשתך צועקת לכל קונה פוטנציאלי, "הרכב מקולקל", "המוכר נוכל", "הרכב לא שווה אגורה"...
האם יש לך סיכוי כלשהו למכור את הרכב או להיחשב כמוכר הגון?
למה אתה חושב שהסיפור שונה כאשר מדובר במדינה?

אין לך שום סיכוי בהסברה אם לא תעקור את הסרטן הזה כשלב ראשון.

.
אמת יש רק אחת !

אלדוס האכסלי, 'וידויו של כופר מקצועי':
''היו לי סיבות לא לרצות שלעולם תהיה משמעות וכתוצאה מכך הנחתי שאין לעולם משמעות.
ללא שום קושי הייתי מסוגל למצוא נימוקים משביעי רצון להנחה זו.
עבורי, כשם שללא ספק עבור רוב בני דורי,
הפילוסופיה של חוסר משמעות הייתה מכשיר לשחרור מיני ממערכת מסוימת של מוסר.
התנגדנו למוסריות מפני שהפריעה לחופש שלנו''

'וידויו של כופר לא מקצועי':
"אינני יודע מהי הוכחה, אך לא הפסקתי לדרוש מאחרים להוכיח"

הוכחה לקיומה של אנטרקטיקה יש לכופר?

'וידויו של שמאלני מצוי':
"אין לי מושג מהו 'עם', אך זה לא מנע ממני לכנות כנופיות בנדיטים בשם עם"
"אין לי מושג מה זה 'שלום', אך זה לא מנע ממני לשפוך דמם של יהודים תמורת הבלתי ידוע"

........

#3 alon2621

alon2621

כסף

• רשומים+
  • 1158 הודעות:

פורסם 20/01/2011 - 11:33

תגיד לי, אתה מנסה למכור רכב, ואשתך צועקת לכל קונה פוטנציאלי, "הרכב מקולקל", "המוכר נוכל", "הרכב לא שווה אגורה"...

.

או שתתקן את הרכב לפני שאתה מנסה למכור אותו.

#4 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 20/01/2011 - 11:44

או שתתקן את הרכב לפני שאתה מסנ למכור אותו.

,

לפעמים נכנסים גופים זרים למנוע וכשהם מתרכבים עם גופים פנימיים נוצר מפכיל כח להרס פנימי עד טוטאל לוס.

שימוש לעיתים לא שכיחות אך נדרשות באין ברירה ב"פלאש למנוע" מנקה את התרכוכבות הרעלניות, מוריד אותם אל הג'ורה (חשוב לעשות זאת במקום ראוי כדי לא לזהם את הסביבה) שנוצרו ומאפשר תפקוד תקין של המנוע לאורך זמן.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#5 אמת אחת

אמת אחת

כסף

• רשומים+
  • 1929 הודעות:

פורסם 20/01/2011 - 11:53

או שתתקן את הרכב לפני שאתה מנסה למכור אותו.

תגיד לי, לשמאלנים יש משהו בין האזניים?

התאים המעטים שיש לך לא הבינו בעצמם שאין שום קשר בין מצב הרכב לתוצאות?

.
אמת יש רק אחת !

אלדוס האכסלי, 'וידויו של כופר מקצועי':
''היו לי סיבות לא לרצות שלעולם תהיה משמעות וכתוצאה מכך הנחתי שאין לעולם משמעות.
ללא שום קושי הייתי מסוגל למצוא נימוקים משביעי רצון להנחה זו.
עבורי, כשם שללא ספק עבור רוב בני דורי,
הפילוסופיה של חוסר משמעות הייתה מכשיר לשחרור מיני ממערכת מסוימת של מוסר.
התנגדנו למוסריות מפני שהפריעה לחופש שלנו''

'וידויו של כופר לא מקצועי':
"אינני יודע מהי הוכחה, אך לא הפסקתי לדרוש מאחרים להוכיח"

הוכחה לקיומה של אנטרקטיקה יש לכופר?

'וידויו של שמאלני מצוי':
"אין לי מושג מהו 'עם', אך זה לא מנע ממני לכנות כנופיות בנדיטים בשם עם"
"אין לי מושג מה זה 'שלום', אך זה לא מנע ממני לשפוך דמם של יהודים תמורת הבלתי ידוע"

........

#6 אורח - אורח יעקב

אורח - אורח יעקב
  • אורחים

פורסם 20/01/2011 - 12:20

ההסברה של ישראל גרועה מסיבה פשוטה - פרוטקציוניזם.

אם מתעקשים לקבל למאמץ ההסברה את המקורבים ביותר ולא את המתאימים ביותר, למה אתם מצפים שמשהו יעבוד כמו שצריך?

#7 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 20/01/2011 - 12:23

יש לנו אחלה של שגרירים - למשל עיתון "הארץ" ממנו מצוטטים פה בפורום המסבירים הכי מהוללים,כל כותרת שנייה היא אפרטהייד,גזענות,אפליה,פשעי מלחמה וכו'.
התקשורת הזרה מאמצת ברובה את הכותרות הכי בומבסטיות ושנויות במחלוקת וזה מה שמגיע בסופו של דבר לקהל היעד.

#8 alon2621

alon2621

כסף

• רשומים+
  • 1158 הודעות:

פורסם 20/01/2011 - 12:43

התאים המעטים שיש לך לא הבינו בעצמם שאין שום קשר בין מצב הרכב לתוצאות?

.

אתה מבין, אישתך חושבת אחרת ומחליטה בהתאם לערכים אוניברסליים (נגיד עשרת הדיברות) אתה מעדיף לשקר. המטאפורה שהבאת מצויינת.

#9 אורבך

אורבך

ברונזה

• רשומים+
  • 748 הודעות:

פורסם 20/01/2011 - 16:32

.

דרך אגב חלק גדול של המתנחלים הוא בעייתי מבחינתי לא פחות מהשמאל הקיצוני
עד היום, מאז רצח רבין (ולא נכנס לנושא הזה בבקשה בשירשור הזה) לא ביערו אנשים כמו איתמר בן גביר, ברוך ברזל ושות' ועוד כל מיני תומכים של יגאל עמיר

ויש גם את אלה שלא מתעסקים אמנם בהסתה, אבל יוצאים נגד צה"ל בצורה פיזית . איך הם לא מתביישים להגיד שהם תושבים של המדינה?

#10 Mudak

Mudak

יושב בחוץ, מסתכל פנימה ומזדעזע בשקט.

• מנהלי פורום
  • 1890 הודעות:

פורסם 20/01/2011 - 16:32

איזה קטע! הודעות שלא כוללות שומדבר חוץ מירידות אישיות נעלמו...
פורום בארץ ובעולם:
תמונה מצורפת
משעמם? בואו לשרשור הסרטים הדוקומנטריים

You cannot hide behind those empty claims
Your racist pride is nothing but a game
And you will lose, for right is on the side
Of those who choose to fight for humankind

#11 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 20/01/2011 - 17:04

.

שוב אתה מדמה נשים לפגע רע?
אני אתחיל לחשוב שאתה מפחד מאיתנו.

ולעניין-עם כמה שזה כואב שמתייחסים אלינו כאל מדינת טרור,וכשמרצים באוני' יוצאים נגד המדינה שמשלמת להם משכורת,וכשבעולם בטוחים שאנחנו כובשים וטובחים,זאת עדיין מדינה דמוקרטית.
אפשר לנסות לשכנע אנשים להפסיק לעזור לפרק את הבית שלהם(של כולנו) אבל אי אפשר להכריח אף אחד.

#12 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 20/01/2011 - 17:14

ולעניין-עם כמה שזה כואב שמתייחסים אלינו כאל מדינת טרור,וכשמרצים באוני' יוצאים נגד המדינה שמשלמת להם משכורת,וכשבעולם בטוחים שאנחנו כובשים וטובחים,זאת עדיין מדינה דמוקרטית.
אפשר לנסות לשכנע אנשים להפסיק לעזור לפרק את הבית שלהם(של כולנו) אבל אי אפשר להכריח אף אחד.

מה זה אומר "אי אפשר להכריח"?
לאדם מותר להביע את דעותיו באופן חופשי לחלוטי זו אכן מדינה דמוקרטית מבלי שיאונה לו כל רע.
מאידך ברגע שאלה הופכות לפעולות אופרטיביות נגד ישראל כחקל ממלחמת הדה-לגיטמציה הכוולת , מותר למדינה לחוקק חוקים המגן על הדמוקרטיה הישראלית גם מיד מכפילי הכח אם הם תוקפים אותה מבפנים, במדיוחד שהם עושים זאת במימון מדינות זרות.
מה שלא היה מתקבל בשום מקום בעולם.

זה לא רק זכות אלא חובה של ישראל להגן על עצמה.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#13 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 20/01/2011 - 17:21

מה זה אומר "אי אפשר להכריח"?
לאדם מותר להביע את דעותיו באופן חופשי לחלוטי זו אכן מדינה דמוקרטית מבלי שיאונה לו כל רע.
מאידך ברגע שאלה הופכות לפעולות אופרטיביות נגד ישראל כחקל ממלחמת הדה-לגיטמציה הכוולת , מותר למדינה לחוקק חוקים המגן על הדמוקרטיה הישראלית גם מיד מכפילי הכח אם הם תוקפים אותה מבפנים, במדיוחד שהם עושים זאת במימון מדינות זרות.
מה שלא היה מתקבל בשום מקום בעולם.

זה לא רק זכות אלא חובה של ישראל להגן על עצמה.

שלא תבין לא נכון,לדעתי האוני' שלנו יצאה סופר מאפנה שלא העיפה את הטוסיק של ניב גורדון לארה"ב.ולדעתי יש גבול לכמה שניתן לאפשר לתת למקבלי משכורת מהמדינה לירוק לבאר,אבל באופן מוכלל לגבי כלל הציבור לא נראה לי שאפשר לעשות יותר מלנסות לשכנע.

#14 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 20/01/2011 - 17:34

שלא תבין לא נכון,לדעתי האוני' שלנו יצאה סופר מאפנה שלא העיפה את הטוסיק של ניב גורדון לארה"ב.ולדעתי יש גבול לכמה שניתן לאפשר לתת למקבלי משכורת מהמדינה לירוק לבאר,אבל באופן מוכלל לגבי כלל הציבור לא נראה לי שאפשר לעשות יותר מלנסות לשכנע.

כמו שאני לא מתלהב מהכפשות מתלהמות, כך אינני מתלהב דווקא מפעולות ראווה חסרות תכלית.
אם היו מסתפקים ב"לתת בעיטה בתחת של גורדון" אז כל מה שנותר מכך זה קדוש מעונה שהיה מצטרף לכל האבי שליימים ווהבראשתים למיניהם, והיה מציג עצמו כמו איזה סלמן רושדי(אגב הנ"ל פרו-ישראלי) שאירן זרקה אותו.
צריך לגשת לעניין כמו לטיפול שורש כולל.

בפועל במחלקה למדעי המדינה בבן גוריון, וראשי המחלקה לחינוך בבן גוריון(המורים של ילדנו בעתיד) הצמרת כולה רקובה עם חתומי עצומות נגד צה"ל וסילבוסים אנטי ישראלים.

מה שצריך לעשות הוא טיפול שורש ברמה האופרטיבית.
להפסיק להזרים כספים מטעם המדינה לקרנות שממנות מרצים הקוראים לפגוע בישראל או לנהל חרם על יישובים כלשהם בהם יושבים אזרחים ישראלים, להעתיק את צמד החוקים האמריקנים המגדירים 1) מהו אירגון של "סוכנים זרים"(כל אירגון המקבל כסף ממדינה זרה 2) עונשי מאסר משמעותיים נגד כל נושא תעודת זארחות ישראלית המנסה להעמיד את אנשי שירות הטבחון ובהם כמובן קציני צה"ל מול טריבונלים זרים.

המלצה על ספר

#15 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 20/01/2011 - 17:35

כמו שאני לא מתלהב מאמירות מתלהמות, כך אינני מתלהב דווקא מפעולות ראווה חסרות תכלית.
אם היו מסתפקים ב"לתת בעיטה בתחת של גורדון" אז כל מה שנותר מכך זה קדוש מעונה שהיה מצטרף לכל האבי שליימים ווהבראשתים למיניהם, והיה מציג עצמו כמו איזה סלמן רושדי(אגב הנ"ל פרו-ישראלי) שאירן זרקה אותו.
צריך לגשת לעניין כמו לטיפול שורש כולל.
זה היה מטאפורה.ואני לא אגרר איתך לעוד בזבוז זמן אוויר-אז רק מזה.הוא היה צריך להיות מפוטר לאלתר.
בפועל במחלקה למדעי המדינה בבן גוריון, וראשי המחלקה לחינוך בבן גוריון(המורים של ילדנו בעתיד) הצמרת כולה רקובה עם חתומי עצומות נגד צה"ל וסילבוסים אנטי ישראלים.

מה שצריך לעשות הוא טיפול שורש ברמה האופרטיבית.
להפסיק להזרים כספים מטעם המדינה לקרנות שממנות מרצים הקוראים לפגוע בישראל או לנהל חרם על יישובים כלשהם בהם יושבים אזרחים ישראלים, להעתיק את צמד החוקים האמריקנים המגדירים 1) מהו אירגון של "סוכנים זרים"(כל אירגון המקבל כסף ממדינה זרה 2) עונשי מאסר משמעותיים נגד כל נושא תעודת זארחות ישראלית המנסה להעמיד את אנשי שירות הטבחון ובהם כמובן קציני צה"ל מול טריבונלים זרים.
1+

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים