מעבר לתוכן

תמונה

אנטרנט אלחוטי קבוע ללפטופ

11 replies to this topic

#1 עובר אורח

עובר אורח

ברונזה

• רשומים+
  • 886 הודעות:

פורסם 15/04/2011 - 11:42

היי ,
אני מחפש אנטרנט אלחוטי קבוע למחשב נייד , כאשר אני בבית וגם כאשר אני לא בבית מכיוון שלפעמים כמובן יש את המצב שאין רשתות פנויות (יעני HOTSPOTS) ואז אין תקשורת .
מישהו יכול להמליץ על חבילה ספציפית ?

תודה

#2 MaTriXy

MaTriXy

YNWA - You'll Never Walk Alone

• מנהלים ראשיים
  • 9018 הודעות:

פורסם 15/04/2011 - 11:47

אתה בוודאי מתכוון לאינטרנט סלולארי.

אני פשוט מציע לעשות סבב בכל החברות הקיימות ולראות מה העלויות.

#3 עובר אורח

עובר אורח

ברונזה

• רשומים+
  • 886 הודעות:

פורסם 15/04/2011 - 11:57

אתה בוודאי מתכוון לאינטרנט סלולארי.

אני פשוט מציע לעשות סבב בכל החברות הקיימות ולראות מה העלויות.

סלולארי,אתה מתכוון דרך מכשיר הפלאפון ? אם זו כוונתך אז לא .
אני מתכוון נטו לאנטרנט אלחוטי ללפטופ (עם סטיק של USB או משהו בסגנון) .

#4 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10909 הודעות:

פורסם 15/04/2011 - 12:04

הסטיק USB הזה הוא פשוט מודם סלולרי. חפש "מודם סלולרי" בזאפ או אתר דומה ותוכל למצוא שם לא מעט סטיקים כאלו.
אבל אתה עדיין חייב לקבל SIM וחבילת גלישה ממפעילה סלולרית כדי שזה יעבוד.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#5 MaTriXy

MaTriXy

• מנהלים ראשיים
  • 9018 הודעות:

פורסם 15/04/2011 - 12:18

ראשית, מכשיר הטלפון שלך יכול באמת לשמש אותך כמודם אינטרנט.... ממליץ לך לבחון אפשרות זאת אם אתה גולש מזדמן מאוד בקטע הסלולארי.
אם אתה מעדיף גלישה סלולארית קבועה ללא קשר למכשיר הטלפון אתה חייב לרכוש מודם סלולארי/סלולרי
המכיל בתוכו כרטיס SIM המשייך אותך למפעילת הסלולר הרלוונטית ביחד עם חבילת גלישה.
היו לי נט-סטיקים מכל החברות, לטעמי אין הבדל ממשי ואם לא היה המבצע של סלקום בזמנו עם חבילת גלישה ללא הגבלה במהירות (התיאורטית) הגבוהה ביותר במשק באותו זמן
אז יתכן והייתי בוחר ברשת פלאפון, רק בגלל סקרים שונים שנערכו בחודש האחרון והציבו אותה ראשונה מבחינת מהירות/כיסוי באיזורים בהם אני שוהה לרוב(רכבות)

הסטיק USB הזה הוא פשוט מודם סלולרי. חפש "מודם סלולרי" בזאפ או אתר דומה ותוכל למצוא שם לא מעט סטיקים כאלו.
אבל אתה עדיין חייב לקבל SIM וחבילת גלישה ממפעילה סלולרית כדי שזה יעבוד.

yep

#6 hdan

hdan

• גנרלים בדימוס
  • 10909 הודעות:

פורסם 15/04/2011 - 13:00

ראשית, מכשיר הטלפון שלך יכול באמת לשמש אותך כמודם אינטרנט.... ממליץ לך לבחון אפשרות זאת אם אתה גולש מזדמן מאוד בקטע הסלולארי.
אם אתה מעדיף גלישה סלולארית קבועה ללא קשר למכשיר הטלפון אתה חייב לרכוש מודם סלולארי/סלולרי
המכיל בתוכו כרטיס SIM המשייך אותך למפעילת הסלולר הרלוונטית ביחד עם חבילת גלישה.
היו לי נט-סטיקים מכל החברות, לטעמי אין הבדל ממשי ואם לא היה המבצע של סלקום בזמנו עם חבילת גלישה ללא הגבלה במהירות (התיאורטית) הגבוהה ביותר במשק באותו זמן
אז יתכן והייתי בוחר ברשת פלאפון, רק בגלל סקרים שונים שנערכו בחודש האחרון והציבו אותה ראשונה מבחינת מהירות/כיסוי באיזורים בהם אני שוהה לרוב(רכבות)

אני אישית בדיוק החלפתי לפטופ לא מזמן אז כבר קניתי אחד עם מודם סלולרי מובנה.
אגב, רק כדי שלא תופתע, כדי לגלוש גם מהמחשב וגם מהסלולרי צריך לרכוש שתי חבילות גלישה שונות כי המפעילות הסלולריות לא יכולות (או לא רוצות) לתת לך כרטיס SIM שני על אותו קו. האלטרנטיבה היחידה היא להעביר את ה-SIM מהטלפון למודם כל פעם שאתה רוצה לגלוש מהלפטופ ולהחזיר אותו לטלפון אח"כ (שזה מה שאני עושה בלית-ברירה).

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#7 MaTriXy

MaTriXy

• מנהלים ראשיים
  • 9018 הודעות:

פורסם 15/04/2011 - 13:07

אגב, רק כדי שלא תופתע, כדי לגלוש גם מהמחשב וגם מהסלולרי צריך לרכוש שתי חבילות גלישה שונות כי המפעילות הסלולריות לא יכולות (או לא רוצות) לתת לך כרטיס SIM שני על אותו קו. האלטרנטיבה היחידה היא להעביר את ה-SIM מהטלפון למודם כל פעם שאתה רוצה לגלוש מהלפטופ ולהחזיר אותו לטלפון אח"כ (שזה מה שאני עושה בלית-ברירה).

תרשום לעצמך - לא רוצות... יותר משתלם לגבות פעמיים....

וכן אני יודע על הקטע הזה - מה שאני עושה - טלפון מחובר לרשת פלאפון, נטסטיק סלקום - ככה לא מבלבלים לי בשכל על חבילות וכו'..

#8 עובר אורח

עובר אורח

ברונזה

• רשומים+
  • 886 הודעות:

פורסם 15/04/2011 - 13:08

עכשיו גם בדקתי את הנושא קצת ,כל הנושא של מודם סלולרי עובד על חבילות (לרוב) של 2G / 5G / 15G . מעבר לקיבולת הזו
אתה פשוט משלם סכום של 2.5 שקל לכל MB נוסף ,לא זול למי שחורג .

#9 hdan

hdan

• גנרלים בדימוס
  • 10909 הודעות:

פורסם 15/04/2011 - 13:31

עכשיו גם בדקתי את הנושא קצת ,כל הנושא של מודם סלולרי עובד על חבילות (לרוב) של 2G / 5G / 15G . מעבר לקיבולת הזו
אתה פשוט משלם סכום של 2.5 שקל לכל MB נוסף ,לא זול למי שחורג .

אתה, כמובן, צודק - למעט סלקום שמשווקת חבילה ללא הגבלה (אבל שומרת לעצמה את הזכות להגביל אותך במהירות כמו גם לחסום אותך עד סוף החודש אם הם מחליטים שאתה מוריד יותר מידי). אבל זה לא סותר את מה שאמרתי - החברות לא מוכנות לתת לך שני כרטיסי SIM שגולשים על אותה חבילה - לא משנה מה הגודל שלה.
במקרה כזה יש לך שלוש אופציות:
  • להחליט שאתה לא גולש מהטלפון עצמו בכלל, לבטל את חבילת הגלישה עבור ה-SIM של הטלפון ולקנות SIM נוסף עם חבילת גלישה ללפטופ.
  • להעביר את ה-SIM ללפטופ מתי שאתה רוצה לגלוש ממנו ולהחזיר לטלפון כשאתה מסיים (כמו שאני עושה).
  • לשלם כפול (על שתי חבילות גלישה נפרדות).
אגב, עוד משהו מעצבן שכדאי לך לדעת לפני שאתה מתחייב למשהו - בכל החיבורים הסלולריים בארץ המפעילות לא נותנות לך IP אמיתי באינטרנט אלא שמות אותך מאחורי NAT, מה שאומר שאתה לא יכול לקבל חיבורים נכנסים. זה בסדר לגלישה רגילה ולהורדת קבצים רגילה אבל זה יגרום לך לאיטיות בלתי-נסבלת בשירותי שיתוף קבצים אם אתה משתמש בכאלה (אם אתה יודע מה זה LowID באימיול - אז זה זה).

#10 נינט

נינט

כסף

• רשומים+
  • 1006 הודעות:

פורסם 16/04/2011 - 02:49

במשך שנה וחצי היה לי נטסטיקשל סלקום והגלישה הייתה טובה אבל הדגם של המודם מחורבן
יש חבילות גלישה ללא הגבלה כשהמחירים נעים בין 80 ל-150 שקלים בחודש תלוי בחברה, גודל התוכנית והאם אתה מעוניין בהתחייבות או לא

#11 OBA

OBA

the one horseman of the apocralypse

• רשומים+
  • 1504 הודעות:

פורסם 16/04/2011 - 20:22

יש גם פתרון למי שיש לו סמארטפון (אייפון או אנדרואיד עם 2.2). יש לשני הפלטפורמות אפליקציה להפוך את הטלפון לראוטר אלחוטי, שמאפשר למחשב נייד להתחבר דרך החיבור של הטלפון, ולכן חוסך את עניין שני הסימים. שתי בעיות עם זה, הבטרייה של הנייד ושל הטלפון סובלות מזה, ומכיון שהטלפונים לא תומכים בdata וvoice ביחד, ברגע שמישהו יתקשר אליך החיבור data יתנתק. אבל עדיין משמש אותי מעולה ברכבת לגלישה קלה בלבד.

Eric looked down at the broad steps they were climbing. They were something of a novelty; each one was built out of large stone letters. The one he was just stepping on to, for example, read: I Meant It For The Best.
The next one was: I Thought You’d Like It.
He was standing on: For the Sake of the Children.
“Weird, isn’t it?” he said. “Why do it like this?”
“I think they’re meant to be good intentions,” said Rincewind.

תמונה מצורפתתמונה מצורפת

#12 urion

urion

??a sphincter says what

• רשומים+
  • 3583 הודעות:

פורסם 17/04/2011 - 08:50

או שפשוט עושים Cloning לsim
אם המשפט המהולל של דקרט - אני חושב משמע אני קיים - היה נכון..
אז הרבה אנשים לא היו איתנו

היו נחמדים ליורמים ולחנונים בכיתה שלכם.
מירב הסיכויים שתמצאו את עצמכם עובדים עבור אחד מהם

תמונה מצורפת
Hunter S. Thompson Would Be Proud

My Baby :GT70-ONE

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים