מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

אנשים של שבלונה שבורה

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 א.פ

א.פ

ברונזה

• רשומים+
  • 768 הודעות:

פורסם 31/05/2005 - 23:42

לתום

כשאלוהים ברא את האדם ביום השישי הוא ברא אותו לפי שבלונה מסויימת ואחרי שהוא סיים את הבריאה הוא העביר את השבלונה לבית החרושת של המלאכים כי הם ידעו לייצר כמויות גדולות של בני אדם לפי השבלונה.
מאותו יום שישי כל יום באים המלאכים לעבודה בבית החרושת, יש להם מספר שבלונות מסויים לפיהן הם יוצרים את האנשים שאמורים להיוולד באותו היום ואח"כ עושים להם פיניש כדי שהאנשים לא יהיו עד כדי כך זהים. אבל הבסיס של כל האנשים הוא שבלונה.
לפעמים יש הרבה מאוד לחץ בבית החרושת של המלאכים והשבלונה נשברת.
כשהשבלונה נשברת נוצאים אנשים שונים, אנשים מאוד מאוד מיוחדים. האנשים האילו הם המשנים את העולם ותמיד דון קישוטים למרות שלא תמיד הם מצליחים להזיז תחנות כוח. לפעמים השוני שלהם בולט ואזיודעים שנשברה השבלונה, ולפעמים, הם שונים רק מבנים וקשה לראות כמה הם מיוחדים עד שלא מכירים אותם.

לרוב הרבה יותר קשה לאנשים המיוחדים האלה בחיים כי הם שונים, ורוב בני האדם לא אוהבים אנשים שונים ואומרים להם כל הזמן להשתנות ולהיות אנשים רגילים, שזה לא טוב להיות איש של שבלונה שבורה. מישהו שונה מצטייר בעיני האנשים כמשהו שלא כדי להיות!
לפעמים גם האנשים האלה, האנשים של שבלונה שבורה לא רוצים להיות כאלה יותר, להיות שונים, לעיתים מטרה לחיצי רעל, הרבה פעמים הם רוצים להיות כמו כולם- לפתור רגשות בהינף יד, לא להרגיש שהרגשות שלהם יכולים לפוצץ את העולם.
האנשים האלה של שבלונה שבורה הם האנשים שהמלאכים תמיד אוהבים כי הם דומים להם ושונים מכולם.
למרות שהם רוצים להשתנות האנשים המיוחדים אף פעם לא יצליחו להיות אנשים רגילים כי הם לא יכולים להשתנות, ככה יצרו אותם, זאת השבלונה שלהם.והם אילו שעליהם אלוהים סומך, עליהם עומד העולם, רק על הכתפיים הצרות של אחדים ממליוני אנשים, אנשים שבטעות כשהמלאכים ייצרו אותם היה עומס, ופתאום התקלקל משהו ונשברה השבלונה.
כשנשברת השבלונה נוצרים אנשים שונים אנשים מאוד מאוד מיוחדים, ולפעמיםקשה להבחין בהם כי הם מיוחדים רק מבפנים...
"ימים שלמים עמדתי מול המראה עד שהבנתי שאני זה לא זה שתלה אותה"

"אלוהים יסלח לי- זה מקצועו....."

"תמיד השגתי עם חיוך ועם אקדח יותר ממה שהשגתי רק עם חיוך"

"כמה מתוק ומריר הכאב
רק בגללו אני מוכן להתאהב
בעיניים דומעות בחיוך רעב
אני רוקד את הריקוד המוזר של הלב...."

#2 chocolata

chocolata

הצלחתי להיגמל :)

• רשומים+
  • 3459 הודעות:

פורסם 01/06/2005 - 00:00

אהבתי
מאד אהבתי
גם את התוכן וגם את המטאפורה.

אנשים של שבלונה שבורה... גם אני הייתי קוראת לזה ככה.
דרך מעניינת לראות את העולם.
יפה B)

#3 אורח - עוד מגיב

אורח - עוד מגיב
  • אורחים

פורסם 01/06/2005 - 00:40

באמת לא רוצה לבאס.

אבל הנסיון להשתמש בשפה נאיבית וילדותית לא ממש צולח פה.
לא כל דבר שיוצא מהראש צריך להעביר לאתר..

#4 ברק ג

ברק ג

כסף

• רשומים+
  • 5845 הודעות:

פורסם 01/06/2005 - 00:46

החלק הראשון טוב, החלק השני כבר ממחזר ומאכיל אותנו בכפית. קיויתי שהוא ייתן איזו תוספת על הראשון ולא בנאלית.
Homer: Are you saying you're never going to eat any animal again? What about bacon?
Lisa: No.
Homer: Ham?
Lisa: No.
Homer: Pork chops?
Lisa: Dad, those all come from the same animal.
Homer: Heh heh heh. Ooh, yeah, right, Lisa. A wonderful, magical animal.

משחק בדילמת האסיר איטרטיבית רבת משתתפים ומוגבלת בזמן

#5 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 01/06/2005 - 02:17

אוקיי - הטייק שלי-

דווקא מצא חן בעיני הנסיון למשלב ילדותי. מעין סיפור לילדים עם מסר חשוב.
הקטע דורש עריכה והגהה, ואני מסכים עם ברק לגמרי- החלק השני קצת ממחזר.

"עוד מגיב" - עדיף לפרסם יצירות ולקבל עליהן ביקורת בונה שתשפר, מאשר להשאיר אותן במגירה.
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים