מעבר לתוכן

קיבלתי בשורה מרה

7 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 13/05/2011 - 19:21

לאור בעיות שתמיד היו - וכנראה פחדתי לבדוק - הלכתי לרופא, עשיתי בדיקות וקיבלתי תשובה.
יש לי בעית פיסית בתפקוד המיני.
או במילים אחרות,
הזין לא עומד לי עד הסוף. קצת מתקשה. קצת עומד. לא מחזיק מעמד הרבה זמן.
ואני דווקא נראה טוב, בריא בכל שאר החיים אין לי שום בעיה...חוץ מזו.

שתי ידיים. שתי רגליים וחצי זין!!!!

כמובן שיש ויאגרות ויש מה לעשות אבל...ברגע ששמעתי את זה המחשבה הראשונה שלי הייתה:

מי תרצה להיות איתי בכלל?! יש עוד דגים בים...
אז נכון שעם ויאגרה יעמוד לי כמו בסרטי פורנו. אבל זה הורס את כל הספונטניות של העניין.

אז תגידו את האמת...(אבל את האמת, לא רוצה לשמוע השתתפות)

בנות: הייתן יוצאות עם מישהו עם ויאגרה? ניסיתם פעם (בנים ובנות)?

#2 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 13/05/2011 - 19:46

לפחות אין לך איידס
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#3 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 13/05/2011 - 20:55

זה בכלל לא הורס את הספונטניות! כשאתה לוקח ויאגרה ההשפעה היא למספר שעות (כל סוג גלולה למספר שעות שונה). במהלך אותן שעות, אם אתה מגורה מינית אז יעמוד לך והזקפה שלך תהיה חזקה יותר (=בדיוק מה שאתה צריך, לא?) אבל אם לא תהיה מגורה מינית אז לא יעמוד לך.
לכן, אם אתה רוצה לצאת עם בחורה ונראה לך שיש מצב - קח ויאגרה (או כל גלולה אחרת) בתחילת הדייט ועד סוף הדייט תהיה סבבה :) אין שום סיבה להרס הספונטניות. אם יש לך זיון מעכשיו לעכשיו אז קח גלולה, בזמן שהיא מתחילה לעבוד (שזה גם לוקח מעט זמן) אתה מתעסק בפורפליי כדי שהשותפה שלך גם תהיה מבסוטה - אל תהיה אגואיסט :P !!! עד שתגיע לשלב הזיון אז הגלולה תהיה בפעולה וכל זקפה שתגיע אליה תהיה זקפה מלאה ונהדרת :)
לך, תהנה עם הבחורות ותחזור לספר איך היה :וי:

*הכותבת אינה רופאה אך התייעצה עם רופא מוסמך לפני כתיבת דברים אלו ;)

#4 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 13/05/2011 - 22:05

לא הבנת אותי כפריניה.

ברור לי שתהיה זקפה נהדרת - שאם קצת תעוזה משני הצדדים נוכל לצלם סרט פורנו.

אני יותר שואל על הקשר....את היית רואה את עצמך בקשר זוגי אם מישהו כזה? שהוא לא בריא כמו דגים אחרים?

קבלי סיטואציה שרצה לי בראש.

את בארוחת ערב עם בן זוגך. את רוצה סקס אחר כך...את מעבירה לו כדור...בקיצור כל הרומנטיות נהרסת.

#5 ליליאן

ליליאן

דער לעצטא הייליקער

• רשומים+
  • 788 הודעות:

פורסם 13/05/2011 - 22:59

לא הבנת אותי כפריניה.

ברור לי שתהיה זקפה נהדרת - שאם קצת תעוזה משני הצדדים נוכל לצלם סרט פורנו.

אני יותר שואל על הקשר....את היית רואה את עצמך בקשר זוגי אם מישהו כזה? שהוא לא בריא כמו דגים אחרים?

קבלי סיטואציה שרצה לי בראש.

את בארוחת ערב עם בן זוגך. את רוצה סקס אחר כך...את מעבירה לו כדור...בקיצור כל הרומנטיות נהרסת.

נראה לי שזה הרבה פחות דרמטי מאיך שזה מצטייר לך בראש. זה לא הדבר שיפריע לבחורה שיש לה כימיה איתך, לפחות לרובן.
כל אחד מגיע לקשר עם התיק שלו ואף אחד לא מושלם, ככה שזה באמת לא נורא. גם קונדום "קוטע" קצת את הרצף (בטח כשהוא לא נמצא ליד...) אבל כשצריך מוצאים דרך לשלב את זה באקט בדרך מהנה, ואם לא - אז לפחות מצחיקה.
ותנסה לחשוב על הצד החיובי, בעיות זקפה שמקורן פסיכולוגי דורשות טיפול יותר ממושך...

ועוד דבר - אתה לא צריך לשתף כל בחורה שאתה יוצא איתה בעניין הזה, בטח לא בתחילת קשר. כשמדובר בקשר שהולך לכיוון רציני - אז ברור שצריך למצוא את העיתוי ולשתף (דבר שבטח גם יעזור להרגשה שלך לגבי הקבלה של בת הזוג אותך).

תמונה מצורפת

היא טרחה לענות לו עבור חטאינו!

#6 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 13/05/2011 - 23:10

נראה לי שזה הרבה פחות דרמטי מאיך שזה מצטייר לך בראש. זה לא הדבר שיפריע לבחורה שיש לה כימיה איתך, לפחות לרובן.
כל אחד מגיע לקשר עם התיק שלו ואף אחד לא מושלם, ככה שזה באמת לא נורא. גם קונדום "קוטע" קצת את הרצף (בטח כשהוא לא נמצא ליד...) אבל כשצריך מוצאים דרך לשלב את זה באקט בדרך מהנה, ואם לא - אז לפחות מצחיקה.
ותנסה לחשוב על הצד החיובי, בעיות זקפה שמקורן פסיכולוגי דורשות טיפול יותר ממושך...

ועוד דבר - אתה לא צריך לשתף כל בחורה שאתה יוצא איתה בעניין הזה, בטח לא בתחילת קשר. כשמדובר בקשר שהולך לכיוון רציני - אז ברור שצריך למצוא את העיתוי ולשתף (דבר שבטח גם יעזור להרגשה שלך לגבי הקבלה של בת הזוג אותך).

אני לא מבין!
אף אחד לא קורא מה שכתבתי????
אחת מגיבה על סקס. את מגיבה על בעיה פסיכלוגית! איפה כתבתי את זה!?

יש לי בעיה פיסית/רפואית להגיע לזקפה. לא בעיה בראש.
לא הייתי קורא לזה תיק. אולי אפילו סוג של נכות. ומה לעשות - אנשים נכים הם הרבה פעמים בודדים עד כמה שזה עצוב לומר.

#7 ליליאן

ליליאן

דער לעצטא הייליקער

• רשומים+
  • 788 הודעות:

פורסם 13/05/2011 - 23:19

אני לא מבין!
אף אחד לא קורא מה שכתבתי????
אחת מגיבה על סקס. את מגיבה על בעיה פסיכלוגית! איפה כתבתי את זה!?

יש לי בעיה פיסית/רפואית להגיע לזקפה. לא בעיה בראש.
לא הייתי קורא לזה תיק. אולי אפילו סוג של נכות. ומה לעשות - אנשים נכים הם הרבה פעמים בודדים עד כמה שזה עצוב לומר.

אני מציעה להרגע ולקרוא שוב מה שכתבתי - התייחסתי בדיוק לדברים שלך.
לא כתבתי שיש לך בעיה פסיכולוגית, כתבתי שלאנשים עם בעיה פסיכולוגית המצב לעיתים יכול להיות יותר מורכב מאשר לגבר עם בעיה פיזיולוגית בלבד (שהפתרון שלה זמין - כדורים). כלומר - יש בעיות זקפה יותר קשות לטיפול.
דבר שני, אני בטח לא אגיד לך איך לתפוס את המצב שלך (כתיק או נכות), אבל אני כבחורה ממש לא הייתי מחשיבה את זה כנכות.

תמונה מצורפת

היא טרחה לענות לו עבור חטאינו!

#8 אורח - מיכל

אורח - מיכל
  • אורחים

פורסם 14/05/2011 - 22:52

היי

בקשר לשאלה שלך

אם הייתי יודעת שלבחור איתו אני הולכת לצאת פעם ראשונה יש בעיה כזאת לא הייתי יוצאת איתו
לכן, אל תספר!, תשתמש בכדורים וכאלה.

כאשר מישהי תואב אותך כבר בגלל שאר הדברים שאתה זה כבר לא ישנה לה ותוכל לספר

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים