מעבר לתוכן

תמונה

מכונות שתייה - משקר

47 replies to this topic

#1 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3960 הודעות:

פורסם 14/07/2011 - 20:05

עוד מישהו שם לב למחטף שמשקר ביצעו? אין יותר בקבוקי חצי ליטר של שתיה מוגזת במכונות השתיה.... מישהו יודע למה?

מייל יישלח לרכז זכיינים ברגע שאבין מה המייל שלו

#2 S.E.

S.E.

Special Edition

• רשומים+
  • 998 הודעות:

פורסם 14/07/2011 - 20:10

זה כבר כמה חודשים ככה.

#3 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3960 הודעות:

פורסם 14/07/2011 - 20:13

אתה יודע את הסיבה?

#4 Citizen Y

Citizen Y

ברונזה

• רשומים+
  • 946 הודעות:

פורסם 14/07/2011 - 21:43

אתה יודע את הסיבה?

יש לי ניחוש,
החליפו את רוב המכונות במכונות חדשות ומשוכללות,
אולי המכונות האלה לא מתאימות לגודל של הבקבוקים הנ"ל

את ההחלפה הזאת הם עשו לדעתי כי המכונות הקודמות- אלו עם המסילה שעולה ויורדת, היו במבצע תמידי של 1+1 עבור מי שידע איך לתפעל אותם :naughty:

#5 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3960 הודעות:

פורסם 14/07/2011 - 21:48

יש לי ניחוש,
החליפו את רוב המכונות במכונות חדשות ומשוכללות,
אולי המכונות האלה לא מתאימות לגודל של הבקבוקים הנ"ל

את ההחלפה הזאת הם עשו לדעתי כי המכונות הקודמות- אלו עם המסילה שעולה ויורדת, היו במבצע תמידי של 1+1 עבור מי שידע איך לתפעל אותם :naughty:

אני מכיר מבצעי "קנה 1 קבל 2" ובכל זאת יש בקבוקי נסטי ומים אז זאת לא הסיבה...

#6 S.E.

S.E.

Special Edition

• רשומים+
  • 998 הודעות:

פורסם 14/07/2011 - 21:49

נראה לי הכל בגלל הכסף...

#7 Citizen Y

Citizen Y

ברונזה

• רשומים+
  • 946 הודעות:

פורסם 14/07/2011 - 21:54

אני מכיר מבצעי "קנה 1 קבל 2" ובכל זאת יש בקבוקי נסטי ומים אז זאת לא הסיבה...

סלח לי על שאיני שותה נסטי, אבל האם הבקבוק של הנסטי לא נמוך יותר מבקבוק הקולה? (כנ"ל מינרלים)

לא בניתי את התאוריה הזאת הרגע, אם תוכיח אחרת אצטרך למצוא נושא אחר לתזה :הממ:

תמונה מצורפת תמונה מצורפת

#8 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3960 הודעות:

פורסם 14/07/2011 - 22:05

סלח לי על שאיני שותה נסטי, אבל האם הבקבוק של הנסטי לא נמוך יותר מבקבוק הקולה? (כנ"ל מינרלים)

לא בניתי את התאוריה הזאת הרגע, אם תוכיח אחרת אצטרך למצוא נושא אחר לתזה :הממ:

תמונה מצורפת תמונה מצורפת

תסתכל על זה אחרת, גם המכונות החדשות בעלות הזרוע שכבר היו קיימות לפני התחלופה הגדולה, מכרו בקבוקי קולה למיניהם וגם המכונות האטומות שמפילות בקבו'/פחית ממגירה מתאימה...
לדעתי הסיבה היא כסף, פחית יותר רווחית, ובקבוק אפשר למלא מים אחר כך, פחית לא, אז אתה תאלץ לקנות עוד אחת.

#9 Citizen Y

Citizen Y

ברונזה

• רשומים+
  • 946 הודעות:

פורסם 14/07/2011 - 22:17

תסתכל על זה אחרת, גם המכונות החדשות בעלות הזרוע שכבר היו קיימות לפני התחלופה הגדולה, מכרו בקבוקי קולה למיניהם וגם המכונות האטומות שמפילות בקבו'/פחית ממגירה מתאימה...
לדעתי הסיבה היא כסף, פחית יותר רווחית, ובקבוק אפשר למלא מים אחר כך, פחית לא, אז אתה תאלץ לקנות עוד אחת.

לא זכור לי שהמכונות החדשות שהיו כבר (ספציפית זאת שבבניין 26) מכרו חצאי ליטר כאלה אבל יכול להיות שאני טועה (למרות שיש גם הבדל בין המכונה ב26 לחדשות ב32, באופן ההגשה של הפחית נדמה לי).

את המכונות המפילות (אם באמת כולם, גם ב90 וכו, כבר לא מוכרות חצאי ליטר) אני מתרץ בלוגיסטיקה (יותר קל כבר לא להביא בכלל מלפזר מעט בכל האוניברסיטה).

בכל מקרה זו התאוריה שלי, זה משכנע אותי יותר למרות שלא חשבתי על הרעיון של מילוי מחדש של בקבוק... מהרגע שהמכונות הנ"ל הופיעו לא ראיתי בהן בקבוקי חצי ליטר של קולה (שזה מצויין :P אני תמיד מעדיף פחית)

לרוויה :)
:אוףטופיק:
הידעת שבמכללת רופין המחירים זולים יותר במכונות?

#10 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3960 הודעות:

פורסם 14/07/2011 - 23:56

:אוףטופיק:
הידעת שבמכללת רופין המחירים זולים יותר במכונות?

הידעת שבמכללת סמי שמעון, סלט ענקי עולה 15 ש"ח ואילו באב"ג זה המחיר (פלוס חצי שקל) של הסלט הקטן?
וכמעט בכל מכללה/אונ' שיש בה אגודה חזקה ששולטת בעניין הזכיינים הכל זול יותר, נקי יותר ומגוון יותר?

#11 Citizen Y

Citizen Y

ברונזה

• רשומים+
  • 946 הודעות:

פורסם 15/07/2011 - 00:17

הידעת שבמכללת סמי שמעון, סלט ענקי עולה 15 ש"ח ואילו באב"ג זה המחיר (פלוס חצי שקל) של הסלט הקטן?
וכמעט בכל מכללה/אונ' שיש בה אגודה חזקה ששולטת בעניין הזכיינים הכל זול יותר, נקי יותר ומגוון יותר?

לא,לא ידעתי! ספר לי עוד! ;) סתם,

כן אני מניח שהרמתי לך פה להנחתה בטעות בעניין הזכיינים, פשוט ספציפית במכונות חשבתי ש-4₪ זה הכי זול שיש לפחית קולה (כי כך זה גם בצה"ל)

#12 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3960 הודעות:

פורסם 15/07/2011 - 00:26

לא,לא ידעתי! ספר לי עוד! ;) סתם,

כן אני מניח שהרמתי לך פה להנחתה בטעות בעניין הזכיינים, פשוט ספציפית במכונות חשבתי ש-4₪ זה הכי זול שיש לפחית קולה (כי כך זה גם בצה"ל)

אחלה הרמה להנחתה....
המחירים פה לא כאלו בשמיים, אבל בהחלט יש מקום לשיפור, עכשיו שמקדונלדס פרשה... אני מקווה שהאגודה תיקח חלק בבחירת הזכיין שיחליף אותה ושהסבסוד מחירים יהיה הולם
ושהזכיין לא יהיה מבעלי הלמון-קרנף כפיות או דללי, שיגוונו עם מישהו חדש. שיוכל להילחם במחירים של האחרים

#13 Citizen Y

Citizen Y

ברונזה

• רשומים+
  • 946 הודעות:

פורסם 15/07/2011 - 00:40

עכשיו שמקדונלדס פרשה

:o
לא רואה שום דבר על זה בפורום, אין יותר גלידה אמריקאית?!?! אז מה הטעם בבניין 92? :confused1:

#14 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3960 הודעות:

פורסם 15/07/2011 - 01:38

:o
לא רואה שום דבר על זה בפורום, אין יותר גלידה אמריקאית?!?! אז מה הטעם בבניין 92? :confused1:

הם סגרו לפני שבוע, כל יום מגיעה משאית שלוקחת ציוד... הסניף ננטש לגמרי...
עד שרציתי לטעום את האנטריקוט שלהם...

חכה, עוד שניה אייל נוקד ייקח את הקרדיט גם על זה...

#15 Citizen Y

Citizen Y

ברונזה

• רשומים+
  • 946 הודעות:

פורסם 15/07/2011 - 02:31

:) לא יודע לגבי קרדיט אבל אולי יש לו מושג מה הולך שם,
אני זוכר שכשרכז הזכיינים ארגן מפגש בשם "מדברים זכיינים" אחד הנושאים שהופיעו במייל היה "מכרז חנות פארם". לא נראה לי שהאקדמון נכנס להגדרה הזאת, אולי מקימים בית מרקחת? (הנפצה גמורה)

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים