מעבר לתוכן

תחבורה לבן גוריון מהמרכז

5 replies to this topic

#1 אורח - ענבל

אורח - ענבל
  • אורחים

פורסם 11/06/2012 - 13:30

שלום לכולם,
אני מתחילה תואר שני בשנה הבאה בבן גוריון. בתור תושבת המרכז (רחובות), רציתי לשאול האם זה אפשרי להגיע מהמרכז לאוניברסיטה ולהספיק לשיעור של 8 בבוקר?
הבנתי שיש רכבת שמגיעה לתחנת האוניברסיטה ב7 וחצי בבוקר...השאלה היא אם היא נוטה לאחר, ומה מרחק ההליכה מהרכבת לאוניברסיטה (עבורי ספציפית זה בניין פסיכולוגיה)
שמעתי גם על קו 367...האם הפקקים גורמים לאיחורים מטורפים?

אשמח מאד לתשובה
המשך יום נעים :)
ענבל

#2 shpotzi

shpotzi

משתמש טרי

• רשומים
  • 25 הודעות:

פורסם 11/06/2012 - 13:40

כלל אצבע - אסור לסמוך על רכבת ישראל. יש לי חבר שהיה נוסע בימי ראשון ברכבת בחינם. למה? כי הרכבת הייתה מאחרת על בסיס קבוע
ביותר מחצי שעה והוא היה מקבל כרטיס פיצוי.
אגב, אם את גרה ברחובות, את צריכה לנסוע ללוד ושם להחליף רכבת לב"ש - סיבה לדאגה...
ועוד לא הזכרתי את ההשבתות של הרכבת על רקע של שביתה או על רקע של עבודות תשתית.

בקיצור, גם אם חיי היו תלויים בכך, לא הייתי סומך על הרכבת.
ואני אומר את זה בתור אדם שמשתמש לא מעט ברכבת.

#3 Vamos

Vamos

כסף

• רשומים+
  • 1193 הודעות:

פורסם 11/06/2012 - 14:09

מרחק מהרכבת לאוניברסיטה: 5 עד 10 דקות, תלוי לאן את צריכה להגיע בתוך האונ'. המרחק דומה למרחק שבו מוריד האוטובוס (מרכז למורים).

רכבת: אמורה להגיע פחות או יותר בזמן (חצי שעה זה די טווח ביטחון סביר). אבל עד כמה שאני יודע מאיזור רחובות את צריכה ליסוע ללוד ומשם להחליף לרכבת דרומה, תודאי שיש לך מספיק זמן להחלפה הזו.

אוטובוס: קו ארוך כמו הגלות. אין כל כך פקקים לב"ש (בבקרים לעתים יש פקקים לתוך העיר אבל לא משהו היסטרי). גם כאן, אם יש אוטובוס שמגיע כחצי שעה לפני השיעור אמר להיות טווח ביטחון מספיק.

טרמפ: האופציה הכי טובה. בטוח הכי מהירה והכי נוחה. יתכן גם שזולה יותר מרכבת. יש המון אנשים שנוסעים עם מכוניות פרטיות מרחובות בראשון בבוקר, המחיר הוא כ-20 ש"ח.

#4 shaniki

shaniki

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 335 הודעות:

פורסם 11/06/2012 - 18:03

אגב, בבניין פסיכולוגיה יש משרדים, מעבדות ואולם גדול.

רוב הסיכויים שדווקא לא תלמדי את השיעורים שלך שם גם אם את לומדת תואר שני בפסיכולוגיה.

כך שהשיעורים יכולים להתקיים בכל מקום בקמפוס.
לרוב אני מגיבה לצרכי מתן תשובות ועזרה מתוך ניסיון וידע אישי,
אבל זכרו שגם אני רק בנאדם וגם אני עלולה לטעות לפעמים.
אנא קחו בערבון מוגבל את תשובותיי. או בקיצור ט.ל.ח

#5 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 11/06/2012 - 19:50

אף אחד משום מה עוד לא כתב את זה, אבל זה פרט דיי משמעותי - שיעור שכביכול מתחיל ב-8 אמור באמת להתחיל ב-8:15, אבל נהוג שבתחילת הסמסטר מסכמים להתחיל ב-8:30 ולסיים ב-10:00 (לפחות במדעי הרוח והחברה).

#6 אורח - אני

אורח - אני
  • אורחים

פורסם 12/06/2012 - 17:43

רחובות זה קצת בעיה כי באמת צריך להחליף רכבת בלוד.

תחנת הרכבת ממש צמודה לאוניברסיטה אז זה ממש זריז להגיע מהתחנה לכיתה.

אני נוסע פעמיים בשבוע מתל אביב לאוניברסיטה וכמעט תמיד זה בסדר, גם כי באמת יש טווח בטחון. בעקרון צריך לקחת רכבת מתל אביב שעתיים לפני השיעור.

כלומר, אם יש לי שיעור ב 8, אז אני לוקח את הרכבת של 6 ומגיע ב7:30-7:40. השיעורים באוניברסיטה מתחילים ב"ורבע" כלומר 8:15 לדוגמא, אז יש מספיק

זמן, גם אם הרכבת מאחרת.

מה שכן, אם הלימודים שלך הם בימי ראשון או חמישי אז לא הייתי ממליץ על הרכבת כי אלו ימים מאדדדד עמוסים עם המון חיילים.

367 זה אפשרי אבל זה קו די נורא שלוקח לו שעתיים ומשהו להגיע מראשלצ לבאר שבע. ממש לא ממליץ.

האופציות הכי טובות: רכבת (בייחוד אם סוף סוף ישדרגו אותה כמו שמבטיחים בסוף השנה ואז יהיו כמה קווים בשעה וזמן הנסיעה יתקצר), לוח טרמפים (באתר

הזה), או לראות אפשרות של להגיע לתל אביב ומשם לקחת רכבת או קו 380.

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים