מעבר לתוכן

אייפון 4S או גלקסי S3?

120 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 06/07/2012 - 18:35

מה אתם אומרים?
מישהו מכיר השוואה אמינה בינהם ויכול להפנות אותי...

רק לצורך רקע, יש לי אייפון 4. ואני חושב שהוא מכשיר טוב. הוא לבטח טוב יותר מגלקסי S2, אבל כנראה לא יותר מגלקסי S3...

#2 yogevk

yogevk

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 530 הודעות:

פורסם 06/07/2012 - 18:51

מה אתם אומרים?

רק לצורך רקע, יש לי אייפון 4. ואני חושב שהוא מכשיר טוב. הוא לבטח טוב יותר מגלקסי S2, אבל כנראה לא יותר מגלקסי S3...

אם אתה חושב שאייפון 4 יותר טוב מS2 תקנה אייפון 4S.
כנראה שזה לא משנה כי אתה לא מבין בטלפונים.
אני חייב לציין שהצחקת אותי קצת, רוב ההשוואות הם בין S2 ל4S ואתה בא ואומר שה4 יותר טוב מS2.
אפליקצית אנדרואיד לזיגי: להורדה

להיות או לא להיות, העיקר לא לרשום שטויות.

#3 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 06/07/2012 - 18:58

רק על החוצפה בלמכור 4S, שיצא לפני קרוב לשנה, במחיר גבוה יותר ממחירו של ה S3 - אפל לא ראויה ללקוחות שלה.

#4 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 06/07/2012 - 19:43

אם אתה אידיוט, ומעריץ של אפל (כלומר אידיוט) תקנה אייפון, אבל אל תשכח לשלם עליו 5000 שקל, ותקנה את הדגם עם ה 32 ג'גה, כי למה שאפל לא יעשו עוד קצת כסף על אנשים טיפשים??

רק שיהיה ברור
הגלקסי 2 יותר טוב מאייפון 4S בכל דבר אפשרי

ה3 יהיה טוב יותר מן 5 שיצא עוד מעט וכנראה ישפר בערך כלום כהרגלה של אפל.

Champions Train Losers Complain

#5 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 06/07/2012 - 19:50

מה אתם אומרים?

אין טעם אמיתי בלהשוות ביניהם
ה-4S כבר נחשב מכשיר ישן בסטנדרט טכנולוגי ו-5 אמור לצאת תוך חודשים ספורים
בכל מקרה ההחלטה צריכה להיות קודם כל לא על בסיס מכשירים אלא על בסיס מערכת הפעלה וזו הבחירה המהותית
בין iOS לאנדרואיד יש הבדל של שמים וארץ
אם אתה רגיל למערכת של אפל מרוצה ממנה נוח לך איתה וכו' הייתי נשאר באותה משפחה
אם מפריעה לך העבודה עם אייטונס (למי לא) או "הגן הסגור" של אפל (לטעמי זה דווקא יתרון) אז לך על מכשיר אנדרואיד
אני באופן אישי מעדיף את ה-iOS על אנדרואיד אבל זו העדפה אישית

אחרי שתחליט אפל או אנדרואיד תוכל לחשוב על מכשירים

אם אתה חושב שאייפון 4 יותר טוב מS2 תקנה אייפון 4S.
כנראה שזה לא משנה כי אתה לא מבין בטלפונים.
אני חייב לציין שהצחקת אותי קצת, רוב ההשוואות הם בין S2 ל4S ואתה בא ואומר שה4 יותר טוב מS2.

אתה גם לא עושה רושם של מבין גדול בטלפונים
מבחינת תאריכי יציאה ומדרגה טכנולוגית ההשוואה הנכונה היא אכן אייפון 4 מול S2
בכל מקרה ועם כל הכבוד אנשים שמבחינתם השוואה בין מכשירים עם מערכות הפעלה שונות מסתכמת במפרט טכני היא מצחיקה עוד יותר

רק על החוצפה בלמכור 4S, שיצא לפני קרוב לשנה, במחיר גבוה יותר ממחירו של ה S3 - אפל לא ראויה ללקוחות שלה.

אני בטוח שאפל ששומרת על מחיר קבוע למכשירים שלה המומה ומזועזעת מהתחושות שלך ופועלת לתיקון המצב
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#6 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 06/07/2012 - 19:55

רק שיהיה ברור
הגלקסי 2 יותר טוב מאייפון 4S בכל דבר אפשרי

מלבד דברים כמו רזולוציה
מצלמה
חנות אפליקציות
ומערכת הפעלה (אבל זה תלוי משתמש אז נוותר לך)

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#7 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 06/07/2012 - 20:10

מלבד דברים כמו רזולוציה
מצלמה
חנות אפליקציות
ומערכת הפעלה (אבל זה תלוי משתמש אז נוותר לך)

המצלמה של 2 אוכלת את האייפון בלי מלח

האפליקציות באנדרואיד הן כבר סבבה וגם חינמיות ברובן בשונה מאצל אפל

המערכת אפלה סגורה ומחורבנת, כמה פעמים אפשר לשמוע ברכבת שלכל המדינה יש אותו צלצול כי אף אחד לא מסוגל להחליף אותו כי ככה אפל רוצה?! (וכן אני יודע שאפשר לפרוץ אותו וכו', יופי, למה לא מראש לאפשר לאנשים לעשות דברים בסיסים?!)

מה לגבי כרטיס זכרון?
USB טוב?
אייטונס שאת התוכנה הכי מסריחה בעולם? (אני חושב שצריך לעשות תואר באונברסיטה כדי להבין מה עושים איתה או ליתר דיוק למה אי לא מאפשרת לי לעשות מה שאני רוצה לעשות!)

סוללה שלא ניתנת להחלפה?

כבלים שצריכים לקנות אך ורק ספציפית לאייפון? (כמו המחבר הדפוק שלהם לחשמל, זאת בדיחה כן?! כאילו לפעמים אני חושב שיש מפתחים באפל שפשוט חושבים איך לצחוק על הלקוחות המפגרים שלהם שמוכנים לבזבז את מיטב כספם על המוצרים של אפל)

#8 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 06/07/2012 - 20:11

אני בטוח שאפל ששומרת על מחיר קבוע למכשירים שלה המומה ומזועזעת מהתחושות שלך ופועלת לתיקון המצב

לא אכפת לי מאפל, שתמכור אייפון 3 גם ב 5,000 ש"ח מצידי. אכפת לי מאלה שמבזבזים מאות ולפעמים אלפי שקלים אקסטרה על המוצרים שלה ללא שום הצדקה.

#9 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 06/07/2012 - 20:55

לא אכפת לי מאפל, שתמכור אייפון 3 גם ב 5,000 ש"ח מצידי. אכפת לי מאלה שמבזבזים מאות ולפעמים אלפי שקלים אקסטרה על המוצרים שלה ללא שום הצדקה.

אל תדאג, תהיה בטוח שיצא האייפון 5 הוא יעלה רק איזה 6000 שקל, וכל תל אביבי מצוי יקנה אותו ואחר כך יבכה שאין לו כסף לדירה :גרוע:

#10 yogevk

yogevk

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 530 הודעות:

פורסם 06/07/2012 - 21:13

אתה גם לא עושה רושם של מבין גדול בטלפונים
מבחינת תאריכי יציאה ומדרגה טכנולוגית ההשוואה הנכונה היא אכן אייפון 4 מול S2
בכל מקרה ועם כל הכבוד אנשים שמבחינתם השוואה בין מכשירים עם מערכות הפעלה שונות מסתכמת במפרט טכני היא מצחיקה עוד יותר

מי דיבר על תאריך יציאה?
עושה רושם שאתה לא יודע על מה אתה מדבר בכלל.
לקנות אייפון זה כמו לקנות למבורגיני ולנסוע איתו רק בשכונה.
למכשיר יש יכולות מטורפות מבחינת המפרט אבל אפל מגבילה אותו כדי שאנשים ישארו כבולים אליה, ע"ע itunes,appstore,facetime.
הדבר שאני הכי אוהב באנדרואיד זה את היכולת להחליף רום מתי שבא לי. וזה יותר קל מלפרמט את המחשב. זה כמעט כמו לקבל מכשיר חדש אחרי כל החלפה.

#11 Wolfi

Wolfi

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 183 הודעות:

פורסם 06/07/2012 - 21:24

מצחיק כמה אנשים הופכים אמוציונלים כשזה נוגע להשוואות בין אייפון לגלקסי.

לי יש אייפון 4S ואני מאושר ממנו. הוא נוח מאוד לשימוש, המסך פנטסטי הן מבחינת רזולוציה והן מבחינתת צבעים (המסך של הגלקסי 2 ממש מפוקסל לידו, והצבעים זרחניים), וכל הפעולה חלקה רציפה ומהנה (תגידו מה שתגידו, שיחקתי לא מעט עם גלקסי 2, התפריטים זזים בצורה מקוטעת)

לא ראיתי את הגלקסי 3, אני בטוח שזה מכשיר מצויין שהתגבר לפחות על חלק מהחסרונות של הדגם הקודם, שגם הוא בוודאי שלא רע.

מה שבעיקר לא ברור לי זה למה שתרצה להחליף אייפון 4?! ועוד ב 4S?? לפחות תחכה ל 5 שאמור לצאת בסתיו הקרוב. אז נכון שבטח אפשר לקבל עליו סכום לא רע ביד 2, אבל עדיין.. מה בוער לך להחליף אותו?

#12 yogevk

yogevk

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 530 הודעות:

פורסם 06/07/2012 - 21:32

מה שבעיקר לא ברור לי זה למה שתרצה להחליף אייפון 4?! ועוד ב 4S?? לפחות תחכה ל 5 שאמור לצאת בסתיו הקרוב. אז נכון שבטח אפשר לקבל עליו סכום לא רע ביד 2, אבל עדיין.. מה בוער לך להחליף אותו?

זאת הבעיה עם מעריצים של אפל, תמיד מחכים לדגם הבא למרות שהם לא יודעים מה יש בו.
מדברים על אייפון 5 כבר שנתיים בסוף יצא 4S כולם התבאסו (סה"כ מספר דגם).
אני בכלל מהמר שאפל יאפסו את הספירה ויקראו לדגם הבא פשוט IPHONE כמו נעשה עם האייפד האחרון(גם אז תתבאסו כי לא כתוב 5?).
כשיהיה משהו רשמי תדע אם שווה לקנות או לא. עד אז אם ה4S מתאים לו ושווה את הכסף שהוא עולה (לפחות מבחינתו) שיקנה 4S.

תמיד ששאלו אותי אם לקנות מכשיר או לחכות עוד חודש כי יוצא משהו יותר טוב, אז אמרתי אל תחכו, כי חודש אחרי זה ייצא עוד אחד יותר טוב.

#13 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 07/07/2012 - 00:23

המצלמה של 2 אוכלת את האייפון בלי מלח

שאלה, אתה חושב שהמצלמה ב-S3 טובה יותר מזו שב-S2 ?
איזה קטע כי המצלמה של S3 היא המצלמה של אייפון 4S טם טם טם!!!
עכשיו לך ותקנה קצת מלח :אוי:

האפליקציות באנדרואיד הן כבר סבבה וגם חינמיות ברובן בשונה מאצל אפל

האפליקציות באפל תמיד היו סבבה והן ברובן חינם :yawn:

המערכת אפלה סגורה ומחורבנת, כמה פעמים אפשר לשמוע ברכבת שלכל המדינה יש אותו צלצול כי אף אחד לא מסוגל להחליף אותו כי ככה אפל רוצה?! (וכן אני יודע שאפשר לפרוץ אותו וכו', יופי, למה לא מראש לאפשר לאנשים לעשות דברים בסיסים?!)

היא אכן סגורה
וזה בהחלט דפוק שזה מצריך קצת הבנה ועבודה בשביל שתוכל לשנות צלצול (ולא לא צריך לפרוץ אותו בשביל זה)
מצד שני זה גם אומר שאין מקרים בהם אפליקציה מתגלה כזדונית
האפליקציות עובדות ולא עובדות רק עם מכשיר ספציפי
אין מצב שבו בגלל שאתה אידיוט אתה תגרום לנזק למערכת הפעלה (אותם אידיוטים אגב אח"כ נוסעים ברכבת עם אותו צלצול דפוק)

מה לגבי כרטיס זכרון?
USB טוב?
אייטונס שאת התוכנה הכי מסריחה בעולם? (אני חושב שצריך לעשות תואר באונברסיטה כדי להבין מה עושים איתה או ליתר דיוק למה אי לא מאפשרת לי לעשות מה שאני רוצה לעשות!)
מה לגבי כרטיס זכרון ?
סוללה שלא ניתנת להחלפה?

אין שום טעם להכניס אפשרות של כרטיס זכרון או חיבור USB גם ככה מערכת ההפעלה לא תקבל את הקבצים (גן סגור אייטונס וכו')
עכשיו אני לא יודע מה אתה לא מצליח לעשות דרך אייטונס אבל זה לא מפתיע, מדובר בשיקוץ של ממש
לשמחתי במערכת ההפעלה החדשה אין שום צורך להשתמש באייטונס ויש דור שלם של משתמשי אייפון שמעולם לא התקינו אייטונס
סוללה ?
למה שתרצה להחליף סוללה ?
אם היא נגמרה לך פשוט תחבר סוללה חיצונית או שתטעין את המכשיר
הסוללה נדפקה ? עזוב שזה לא קורה אבל נניח וזה קרה
תקנה סוללה חדשה בחנות סלולר תיכנס ל-youtube ותראה איך מחליפים סוללה ב-5 דקות.

כבלים שצריכים לקנות אך ורק ספציפית לאייפון? (כמו המחבר הדפוק שלהם לחשמל, זאת בדיחה כן?! כאילו לפעמים אני חושב שיש מפתחים באפל שפשוט חושבים איך לצחוק על הלקוחות המפגרים שלהם שמוכנים לבזבז את מיטב כספם על המוצרים של אפל)

עכשיו אתה סתם קופץ על עץ
לכל מכשיר יש את הכבלים שלו
לS2 יש כבל שונה מהדיפיי של מוטורולה כמו שהוא שונה מהנוקיה
לכל מוצרי אפל יש את אותו חיבור (צפוי להשתנות שייצא אייפון 5) וכבל זהה לחלוטין גם להטענה וגם לחיבור למחשב

מי דיבר על תאריך יציאה?
עושה רושם שאתה לא יודע על מה אתה מדבר בכלל.
לקנות אייפון זה כמו לקנות למבורגיני ולנסוע איתו רק בשכונה.
למכשיר יש יכולות מטורפות מבחינת המפרט אבל אפל מגבילה אותו כדי שאנשים ישארו כבולים אליה, ע"ע itunes,appstore,facetime.
הדבר שאני הכי אוהב באנדרואיד זה את היכולת להחליף רום מתי שבא לי. וזה יותר קל מלפרמט את המחשב. זה כמעט כמו לקבל מכשיר חדש אחרי כל החלפה.

כולי שמחה שאתה מחליף רומים כמו שמחליפים גרביים
אני בטוח שזה הופך אותך לאדם חכם ונעלה על כל השאר שמסתפקים במערכת הבסיסית בלי כל מיני אפקטים שאנשים מוכשרים יותר או פחות יצרו.
רוב האנשים רוצים מכשיר כדי שהם יוכלו לנסוע בו בשכונה - טלפון הודעות אפליקציות אינטרנט וזהו
זה שאתה יכול שכל המסכים יהיו בתצוגת 3D או שאם אתה יוצא מאפליקציה יהיה אפקט של סאונד
או שבמסך הנעילה תראה את מזג האוויר בבוצואנה זה טוב ויפה אבל זה לא מזיז לרוב האנשים

גם רוב רובם של משתמשי האנדרואיד לא מחליפים רום כל יומיים (וספק אם הם החליפו אפילו רום אחד)
בכל מקרה אתה מוזמן לפרוץ את האייפון (שזה מקביל להחלפת רום) ולהנות מכל יכולות הלמבורגיני
לא אהבת ? תעשה לו restore והוא כמו חדש בלי שום עדות שאי פעם פרצת אותו

זאת הבעיה עם מעריצים של אפל, תמיד מחכים לדגם הבא למרות שהם לא יודעים מה יש בו.
מדברים על אייפון 5 כבר שנתיים בסוף יצא 4S כולם התבאסו (סה"כ מספר דגם).
אני בכלל מהמר שאפל יאפסו את הספירה ויקראו לדגם הבא פשוט IPHONE כמו נעשה עם האייפד האחרון(גם אז תתבאסו כי לא כתוב 5?).
כשיהיה משהו רשמי תדע אם שווה לקנות או לא. עד אז אם ה4S מתאים לו ושווה את הכסף שהוא עולה (לפחות מבחינתו) שיקנה 4S.

תמיד ששאלו אותי אם לקנות מכשיר או לחכות עוד חודש כי יוצא משהו יותר טוב, אז אמרתי אל תחכו, כי חודש אחרי זה ייצא עוד אחד יותר טוב.

אתה יכול לומר את זה גם על משתמשי גלקסי
אם כבר אפל היא החברה היחידה שמראש לא מצפה שתחליף מכשיר לפני שיעברו שנתיים
לכן גם השמות של המכשירים היו מעבר דור כל שנתיים ולא כל שנה:
3 ו-3S אח"כ 4 ו-4S וכו'
סמסונג מוציאה כל שנה דור חדש ("ומצפה שהמעריצים ירוצו ויקנו למרות שהם לא יודעים מה יש בו" :yawn: )

ואף אחד לא מדבר על אייפון 5 כבר שנתיים
השמות מאוד מאוד מובנים
יש תמיד קפיצה טכנולוגית יחסית גדולה פעם בשנתיים ואח"כ אחת מינורית שמקבלת טייטל S
יותר פשוט מזה אין.

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#14 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 07/07/2012 - 09:28

מדהים איך שתמיד מעריצי אייפון ימצאו בכל דבר היתרונות.

מה לגבי המסך הקטן?

כל השנים הם טענו שזה הכי טוב וככה זה צריך להיות וכו' וכו'.

ועכשו שבאייפון 5 כנראה המסך יגדל באיזה אינץ, הם אומרים שזה "הדבר" וכו'.

מעריצי אייפון הם עדר

תאכלס, במקום אפל הייתי לוקח 10 אלף שקל על האייפון הבא, גם ככה יש כסף לפראיירים, אז למה לא?!

המשעשע שהם נותנים לך אייפון ב 5 אלף, אבל כל חלק בו עולה איזה דולר, אוזניות סיניות של דולר, שכל מי שיש לי אייפון לא יחליף לדגם אחר אלא ישאר איתן כי הוא בטוח שזה "הכי טוב שיש, הרי זה אפל, לא?!"
:גרוע:

אוהדי אפל זה תופעה
צריך לעשות איזה מחקר פסיכולוגי או משהו, איך יש קבוצה גדולה כל כך של אוהדים פאנטים כל כך של מוצרים די בינונים לכול היותר.

#15 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 07/07/2012 - 09:59

מדהים איך שתמיד מעריצי אייפון ימצאו בכל דבר היתרונות.

מה לגבי המסך הקטן?

כל השנים הם טענו שזה הכי טוב וככה זה צריך להיות וכו' וכו'.

ועכשו שבאייפון 5 כנראה המסך יגדל באיזה אינץ, הם אומרים שזה "הדבר" וכו'.

מעריצי אייפון הם עדר

תאכלס, במקום אפל הייתי לוקח 10 אלף שקל על האייפון הבא, גם ככה יש כסף לפראיירים, אז למה לא?!

המשעשע שהם נותנים לך אייפון ב 5 אלף, אבל כל חלק בו עולה איזה דולר, אוזניות סיניות של דולר, שכל מי שיש לי אייפון לא יחליף לדגם אחר אלא ישאר איתן כי הוא בטוח שזה "הכי טוב שיש, הרי זה אפל, לא?!"
:גרוע:

אוהדי אפל זה תופעה
צריך לעשות איזה מחקר פסיכולוגי או משהו, איך יש קבוצה גדולה כל כך של אוהדים פאנטים כל כך של מוצרים די בינונים לכול היותר.

אתה מדבר שטויות. כאילו שסמסונג בונה את הטלפון שלה מחלקים יקרים יותר או מוכרת את הטלפון שלה בזול... רוב ההוצאה על אייפון זה מחקר ופיתוח. בעיקר של תוכנה כנראה.

ios היא מערכת הפעלה טובה יותר מאנדרואיד, זו נקודת המוצא. ואם אתה צריך לעשות תואר כדי להפעיל את איי-טיונס, אז אתה כנראה לא העפרון הכי מחודד בקלמר.

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים