מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

כשאני רוצה להרגע

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 rinana

rinana

חשבתי שיהיה אחרת...

• רשומים+
  • 4084 הודעות:

פורסם 22/06/2005 - 12:23

וואו המון זמן כבר לא הייתי כאן....

כתבתי את זה קודם לחתימה שלי ואז החלטתי שזה מתאים לכאן אז הוספתי גם לכאן...

כשאני רוצה להרגע- אני עוצמת את עיניי וחוף הים שלי, הפרטי, נגלה לי במלוא עוצמתו.
החוף הוא רק שלי ואין איש המגיע אליו.
החול כל כך נקי, רק הרוח והים מציירים בו לפעמים.
והים, כולו שלי.
וגליו, שרים לכבודי.
וחיוך עולה על שפתי והשקט נכנס אל הלב....

לו רק היתה זו המציאות ולא רק הדמיון

קירות סובבים אותנו, אפשר לעקוף אותם או לפרוץ דרכם. אבל לפעמים הם סוגרים עלינו. ואז יש פעמים שנפתחת לנו דלת, וצריך רק למצוא את האומץ לעבור דרכה...

#2 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 22/06/2005 - 14:31

אממ, שקט נפשי. זה מה שהשיר הזה עשה לי. שקט שקט.
יפה :כן:

הערונת פצפונת: "במלוא" עוצמתו. חסר א'.
זהו, חוץ מזה נהדר.

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

(אל תגידי לילה, עמוס עוז, עמ' 157).

Yes, כנראה ש you מצאת for this משמעות double !
(לקרוא עם מבטא אמריקאי חזק מדי, יעני heavy).

#3 rinana

rinana

חשבתי שיהיה אחרת...

• רשומים+
  • 4084 הודעות:

פורסם 22/06/2005 - 16:49

אממ, שקט נפשי. זה מה שהשיר הזה עשה לי. שקט שקט.
יפה :כן:

הערונת פצפונת:  "במלוא" עוצמתו. חסר א'.
זהו, חוץ מזה נהדר.

<{POST_SNAPBACK}>

זו הכוונה. גם לי זה עושה שקט נפשי בגלל זה אני ממשיכה לדמיין את זה.....

תודה על ההערה - תיקנתי - באמת היה לי משהו לא הגיוני שם.....
קירות סובבים אותנו, אפשר לעקוף אותם או לפרוץ דרכם. אבל לפעמים הם סוגרים עלינו. ואז יש פעמים שנפתחת לנו דלת, וצריך רק למצוא את האומץ לעבור דרכה...

#4 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 22/06/2005 - 20:14

"שלי הפרטי " > הייתי מציע לשנות "הפרטי שלי". לי זה נשמע קצת צורם.

"לו רק היתה זו המציאות ולא רק הדמיון" - ולמה לא מציאות? כתתי את רגליך לחוף הקרוב לביתך (ולא רחוק מבית אהובך), פרשי מחצלת או שמיכה ותוכלי באמת להירגע. זו יותר מציאות מדמיון, בבי.
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#5 rinana

rinana

חשבתי שיהיה אחרת...

• רשומים+
  • 4084 הודעות:

פורסם 22/06/2005 - 20:30

"שלי הפרטי " > הייתי מציע לשנות "הפרטי שלי".  לי זה נשמע קצת צורם.

"לו רק היתה זו המציאות ולא רק הדמיון" - ולמה לא מציאות? כתתי את רגליך לחוף הקרוב לביתך (ולא רחוק מבית אהובך), פרשי מחצלת או שמיכה ותוכלי באמת להירגע. זו יותר מציאות מדמיון, בבי.

<{POST_SNAPBACK}>

כי זה לא החוף הפרטי שלי

כי החול מזוהם ולא נקי

כי אין שם את השקט והשלווה אותם אני רואה

זו לא מציאות זה דמיון כי החוף שלי הפרטי לא קיים לפחות לא כרגע...

ומה שבעצם צורם לך זה חוסר הניקוד שלי...

חוף הים שלי, הפרטי, נגלה לי במלוא עוצמתו... אני אסדר את זה...

#6 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 22/06/2005 - 20:36

ומה שבעצם צורם לך זה חוסר הניקוד שלי...

<{POST_SNAPBACK}>

תגידי, היום זה יום העליהום הבין-לאומי על סימבה? שאני אדע.

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#7 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 22/06/2005 - 22:07

אממ, להרגע, אנשים.
איך שאני הבנתי את זה, זה מן.. מקום מפלט. חוף הים אמנם קיים אבל מה שריננה מחפשת לא נמצא שם במובן המוחשי, אלא יותר במובן של שלוות הנפש והכמיהה לשקט.. אני מאמינה שאם הייתה לה אפשרות לתפוס איזה אי בודד קרוב, אז מה שסימבה אמר היה תופס- והיא הייתה בורחת לשם כל שמתחשק לה.
מצד שני, כמו שהבנתי את סימבה, לפעמים שקט נפשי הוא במרחק רצון אחד קטן, ובמקרה הזה- חוף הים יכול להיות נהדר גם אם הוא מלוכלך וציבורי, אם באים לשם בשעות השקטות, לחופים הפחות עמוסים, למשל בשקיעה.
בסה"כ, השיר הזה דיבר אליי כי מדובר ברצון של כל אחד מאיתנו לברוח מסיטואציות רעות (מי אמר עונת המבחנים?) למקום אחר, גם אם במובן הפיזי אי אפשר לעשות כך.
טוב? :unsure:

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

#8 rinana

rinana

חשבתי שיהיה אחרת...

• רשומים+
  • 4084 הודעות:

פורסם 23/06/2005 - 00:26

תגידי, היום זה יום העליהום הבין-לאומי על סימבה? שאני אדע.

<{POST_SNAPBACK}>

בבי עליך אני לעולם לא אעשה עליהום בצורה כזו...

כל מה שאמרתי היה שהבנתי מה צרם לך בשיר ומה שהיה חסר זה הניקוד!!!!! הכוונה היתה שזה החוף שלי, בפרטי הכוונה הייתה רק שלי, הפסיק ששכחתי בהתחלה הוא ההפסקה הזו של המחשבה. חיוף הים שלי, הפרטי...

תנסה לראות את זה בעייני רוחך ואז יש משמעות לכל פסיק לכל עצירה לכל מחשבה. יש לי חיסרון מאוד גדול והוא זה שאני כמעט לא מפסקת... בגלל זה הוספתי את הפסיק להמחיש את כוונתי! אתה יודע כמה אניאוהבת אותך אז אל תעלב לי כאן מול כולם טוב?

ובהתחלה רק ניסיתי להסביר לך למה חוף הים באשדוד לא מתאים למה שתארתי בדימיוני ולמה זה דימיון ולא מציאות או כדברי הזבוט:

איך שאני הבנתי את זה, זה מן.. מקום מפלט. חוף הים אמנם קיים אבל מה שריננה מחפשת לא נמצא שם במובן המוחשי, אלא יותר במובן של שלוות הנפש והכמיהה לשקט.. אני מאמינה שאם הייתה לה אפשרות לתפוס איזה אי בודד קרוב, אז מה שסימבה אמר היה תופס- והיא הייתה בורחת לשם כל שמתחשק לה.
מצד שני, כמו שהבנתי את סימבה, לפעמים שקט נפשי הוא במרחק רצון אחד קטן, ובמקרה הזה- חוף הים יכול להיות נהדר גם אם הוא מלוכלך וציבורי, אם באים לשם בשעות השקטות, לחופים הפחות עמוסים, למשל בשקיעה.
בסה"כ, השיר הזה דיבר אליי כי מדובר ברצון של כל אחד מאיתנו לברוח מסיטואציות רעות (מי אמר עונת המבחנים?) למקום אחר, גם אם במובן הפיזי אי אפשר לעשות כך.
טוב? :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>

זבוט הצלחת לתאר בצורה מאוד יפה הרבה מתחושותיי. תודה :נשיקות:

#9 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 23/06/2005 - 01:04

זבוט הצלחת לתאר בצורה מאוד יפה הרבה מתחושותיי. תודה :נשיקות:

<{POST_SNAPBACK}>

always, my dear :מסמיק:

#10 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 23/06/2005 - 01:33

אתה יודע כמה אניאוהבת אותך אז אל תעלב לי כאן מול כולם טוב?

<{POST_SNAPBACK}>

לא נעלב, בבי. קצל בתקשולת. :)

#11 rinana

rinana

חשבתי שיהיה אחרת...

• רשומים+
  • 4084 הודעות:

פורסם 23/06/2005 - 08:39

לא נעלב, בבי. קצל בתקשולת.  :)

<{POST_SNAPBACK}>

שמחה שהבהרנו את זה :נשיקות:

ואגב יכול להיות שהייתי קצת תוקפנית אתמול כי ממש הייתי במצב ייאוש מכל הלימודים האלה אז הפיוז שלי התקצר פלאים ואפילו הדמיון שלי כבר לא עזר.... אז אני מתנצלת אם מה שכתבתי נשמע/נקרא לא נכון....

#12 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 23/06/2005 - 15:27

שמחה שהבהרנו את זה :נשיקות:

ואגב יכול להיות שהייתי קצת תוקפנית אתמול כי ממש הייתי במצב ייאוש מכל הלימודים האלה אז הפיוז שלי התקצר פלאים ואפילו הדמיון שלי כבר לא עזר.... אז אני מתנצלת אם מה שכתבתי נשמע/נקרא לא נכון....

<{POST_SNAPBACK}>

אין מה להתנצל, בבי. תקופה מסריחה לכולנו, מה גם שלעיתים אני צריך להיות פחות פרקטי. ניסיתי להיות פרקטי מדי במקום לקבל את הדמיון הטוב עליך. :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים