מעבר לתוכן

- - - - -

יפה לא בהכרח טיפשה

• Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 אורח - רן

אורח - רן
  • אורחים

פורסם 11/03/2013 - 21:50

טוב,חיזוק נוסף לניפוץ הסטיגמה: תוכנית הבוקר של ערוץ 2,מנחים יואב לימור וגלית גוטמן-הדוגמנית האכן יפה מאוד ואפילו בלונדינית.סטיגמת היפה והטיפשה למהדרין.נחמיה שטרסלר מתראיין לקראת כניסת יאיר לפיד לתפקיד שר האוצר וממליץ ליאיר לפיד בגלל חוסר השכלתו הכלכלית להיוועץ בכלכלנים מקצועיים,וגם בכלכלני האוצר המקצועיים והמנוסים (לטענתו של שטרסלר).בין הנימוקים שטרסלר מדגיש את הצורך מצבירת גרעון נוסף.וכאן מגיעה תפנית מפתיעה בעלילה:גלית גוטמן שואלת:האם אלה לא אותם כלכלני האוצר שגרמו לכך שצברנו את הגרעון הנוכחי?    תמציתי יעיל ושנון.טוב,נראה לי שכל מילה נוספת מיותרת.מבחינתי נקודת זכות לגוטמן.אני שוקל ברצינות לשנות את דעתי לגבי דוגמניות מגישות טלוויזיה.

#2 אורח - רן

אורח - רן
  • אורחים

פורסם 11/03/2013 - 21:53

הכוונה כמובן היא הצורך להימנע מצבירת גרעון נוסף-רן

#3 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 11/03/2013 - 22:26

אני לא אתן ציונים לחוכמה וטיפשות אבל התשובה לגלית היא מאוד ברורה והתשובה לשאלה שלה היא כמובן "לא".

זה שאתה רואה בשאלה הזו משהו מתוחכם מעיד שאתה לא מבין הרבה על האיזון שבין "נערי האוצר" ל "משרד האוצר".

רמז: האחד מעוניין בתקציב שפוי, פרו-קפיטילסיטי/מאוזן. השני מעוניין שהציבור ברוטשילד לא יעשה בו שפטים ולכן שובר את מסגרת התקציב כדי לשמח את האספסוף.

Posted Image

#4 דניאל-פ

דניאל-פ

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 343 הודעות:

פורסם 11/03/2013 - 22:36

טוב,חיזוק נוסף לניפוץ הסטיגמה: תוכנית הבוקר של ערוץ 2,מנחים יואב לימור וגלית גוטמן-הדוגמנית האכן יפה מאוד ואפילו בלונדינית.סטיגמת היפה והטיפשה למהדרין.נחמיה שטרסלר מתראיין לקראת כניסת יאיר לפיד לתפקיד שר האוצר וממליץ ליאיר לפיד בגלל חוסר השכלתו הכלכלית להיוועץ בכלכלנים מקצועיים,וגם בכלכלני האוצר המקצועיים והמנוסים (לטענתו של שטרסלר).בין הנימוקים שטרסלר מדגיש את הצורך מצבירת גרעון נוסף.וכאן מגיעה תפנית מפתיעה בעלילה:גלית גוטמן שואלת:האם אלה לא אותם כלכלני האוצר שגרמו לכך שצברנו את הגרעון הנוכחי?    תמציתי יעיל ושנון.טוב,נראה לי שכל מילה נוספת מיותרת.מבחינתי נקודת זכות לגוטמן.אני שוקל ברצינות לשנות את דעתי לגבי דוגמניות מגישות טלוויזיה.

אין צורך לשנות את דעתך. מגישי טלויזיה מקבלים הוראות והנחיות באוזניה מצוות ההפקה. רוב הסיכויים הם שאמרו לה להעלות את הנקודה הזאת.

#5 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 49908 הודעות:

פורסם 12/03/2013 - 00:29

אין צורך לשנות את דעתך. מגישי טלויזיה מקבלים הוראות והנחיות באוזניה מצוות ההפקה. רוב הסיכויים הם שאמרו לה להעלות את הנקודה הזאת.

אז אתה סתם אוהב לפתוח שרשורים כדי להצדיק טענה, אותה אתה בעצמך מפריך אחרי כמה הודעות?

#6 דניאל-פ

דניאל-פ

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 343 הודעות:

פורסם 12/03/2013 - 01:11

אז אתה סתם אוהב לפתוח שרשורים כדי להצדיק טענה, אותה אתה בעצמך מפריך אחרי כמה הודעות?

אני לא פתחתי את השרשור.

#7 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 49908 הודעות:

פורסם 12/03/2013 - 02:08

אני לא פתחתי את השרשור.

אתה צודק!

אי אפשר ללצפות ממני לקרוא את כל שמות המשתמשים, אני פוזל לכיוון התמונה לרגע, ולכן כל מי שאין לו אווטר נראה לי אותו דבר... :אוי:

#8 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 12/03/2013 - 10:32

אני לא פתחתי את השרשור.

אל תלך סחור סחור, תענה על השאלה.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#9 דניאל-פ

דניאל-פ

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 343 הודעות:

פורסם 12/03/2013 - 10:35

אל תלך סחור סחור, תענה על השאלה.

אני לא אוהב.

#10 אורח - רן

אורח - רן
  • אורחים

פורסם 12/03/2013 - 13:50

מה אתם רוצים ממנו? אני פתחתי את השרשור.אין לי מושג מי זה דניאל פ.

לגופו של ענין: triumph eye שום רוח קיינסיאנית לפיה יצירת גרעון היא טובה בזמן מיתון או למניעתו לא השתלטה על כלכלני האוצר-פשוט הגורם העיקרי הוא תחזיות שגויות בעיקר בצד חיזוי ההכנסות ממס.

לדניאל פ:אין לי מושג איך זה עובד באולפני הטלוויזיה.אני מניח שיש מצב שאתה צודק בענין הזה-בכל מקרה אני דווקא התרשמתי לטובה מהחדות של גלית בענין וזה למרות שאני דווקא כן מאלה שעוקבים אחרי חדשות כלכליות וכתבים כלכליים

רן

#11 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 12/03/2013 - 14:01

מה אתם רוצים ממנו? אני פתחתי את השרשור.אין לי מושג מי זה דניאל פ.

לגופו של ענין: triumph eye שום רוח קיינסיאנית לפיה יצירת גרעון היא טובה בזמן מיתון או למניעתו לא השתלטה על כלכלני האוצר-פשוט הגורם העיקרי הוא תחזיות שגויות בעיקר בצד חיזוי ההכנסות ממס.

לדניאל פ:אין לי מושג איך זה עובד באולפני הטלוויזיה.אני מניח שיש מצב שאתה צודק בענין הזה-בכל מקרה אני דווקא התרשמתי לטובה מהחדות של גלית בענין וזה למרות שאני דווקא כן מאלה שעוקבים אחרי חדשות כלכליות וכתבים כלכליים

רן

מה היית מעדיף, לקחת עצות כלכליות מנחמיה שטרסלר עם הגוף של גלית גוטמן או לתת בגוטמן עם הגוף של שטרסלר?

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#12 אורח - רן

אורח - רן
  • אורחים

פורסם 12/03/2013 - 14:47

מה היית מעדיף, לקחת עצות כלכליות מנחמיה שטרסלר עם הגוף של גלית גוטמן או לתת בגוטמן עם הגוף של שטרסלר?

לשאלתך-הייתי מעדיף שהרמה התרבותית של המנהלים בפורום תהיה גבוהה יותר מזו של הגולשים ולא להיפך

#13 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 12/03/2013 - 14:52

לשאלתך-הייתי מעדיף שהרמה התרבותית של המנהלים בפורום תהיה גבוהה יותר מזו של הגולשים ולא להיפך

זה ממש לא עונה למה ששאלתי. אני מקווה שאתה לפחות יפה...

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#14 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 12/03/2013 - 18:44

אגב.. גלית גוטמן ובכלל מניסיון אישי עם בחורות וגופנים של גוטמן הם בד"כ נראים טוב.

אבל עם כל הכבוד ליופי שלה ממה שיצא לי להתרשם היא נורא קשוחה ובוסית.

אני אישית מעדיף נשים סטייל לינוי בר-גפן שהן יותר עדינות ושופעות הומור וגם אינטליגנטית.

Posted Image

#15 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 12/03/2013 - 21:57

אגב.. גלית גוטמן ובכלל מניסיון אישי עם בחורות וגופנים של גוטמן הם בד"כ נראים טוב.

אבל עם כל הכבוד ליופי שלה ממה שיצא לי להתרשם היא נורא קשוחה ובוסית.

אני אישית מעדיף נשים סטייל לינוי בר-גפן שהן יותר עדינות ושופעות הומור וגם אינטליגנטית.

יש לי פלשבק מהימים בהם היית מפרסם תמונות של חיות בר נדירות בשרשור תמונות שוות.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים