מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

כשאלוהים נשברה

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 א.פ

א.פ

ברונזה

• רשומים+
  • 768 הודעות:

פורסם 16/07/2005 - 13:30

אמרו לך שאנשים חזקים באמת לא נשברים. ואת? את רצית להיות אישה חזקה כל כולך, אז ניסת חזק לא להשבר, להחזיק מעמד. כמו מישהו שהקירות סוגרים עליו והוא מנסה לדחוף אותם בחזרה למקומם למרות שהניסיון חסר טעם.
הסדק הכי קטן הופיע בבפנים. אמרת שאין סיכוי שמישהו יראה אותו, וחוץ מזה סדקים קטנים אפשר גם לטייח. בזמן שסתמת אותו שמת חיוך על הפנים ואף אחד לא ראה שהוא סדוק בצד השמאלי של הפה. ואף אחד גם לא ראה את הסדק שלך כי הוא היה כ"כ קטן. הסדק רצה לנצח אז הוא הכריז מלחמה, מלחמה זה אומר שהסדק יגדל.
נלחמתם.
אתמול הפסדת. הסדק גדל כ"כ עד שהוא הגיע לבחוץ וראו שאת סדוקה כולך, מחורצת כמו זקנה. בשלב הזה כבר אי אפשר היה לטייח יותר, אפילו בטון מזויין לא הספיק.
לאט לאט התחילו הדמעות לזרום. בהתחלה הייתה זו טיפה אחת ואז השנייה ובלי שיכולת לשלוט בזה הן שטפו את הכל, ישבת על ספינה מתנדנדת ורעועה באמצע האוקינוס ההודי ובכית.
כולם האמינו שהייתה זו רעידת אדמה שגרמה לצונמי שהרג המוני אנשים, אבל את יודעת שזה הסדק שגרם לדמעות שהציפו הכל, ושילכו לעזאזל כל המתחסדים והמסבירים ואולי אפילו גם המתים והפצועים והמסכנים- את יצרת אותם מלכתחילה!
אחרי זה סיפרו בתוכנית טלוויזיה של פסיכולוגים שנשנים חזקות יודעות לשקם את עצמן אחרי שהן נשברות- את זה את לא יודעת, אחרי הכל בפעם האחרונה שנשברת כ"כ והפסדת במלחמה עם סדקים בראת את העולם הזה! נכון אלוהים?
"ימים שלמים עמדתי מול המראה עד שהבנתי שאני זה לא זה שתלה אותה"

"אלוהים יסלח לי- זה מקצועו....."

"תמיד השגתי עם חיוך ועם אקדח יותר ממה שהשגתי רק עם חיוך"

"כמה מתוק ומריר הכאב
רק בגללו אני מוכן להתאהב
בעיניים דומעות בחיוך רעב
אני רוקד את הריקוד המוזר של הלב...."

#2 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 16/07/2005 - 15:54

רק רציתי לרשום שקראתי ואהבתי את הרעיון
נזכרתי שאתמול שמעתי שיר של אתי אנקרי- 'האישה' שהוא שיר חזק מומלץ וקשור לתוכן...

#3 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 16/07/2005 - 22:35

מעניין. "גל" של יצירות שעוסקות באלוהים/נשים.

יש לי רק הערה אחת- הגהה.

שימי לב:
"אז ניסת חזק לא להשבר" > ניסית
"כ"כ" > כל-כך
"הסדק הכי קטן הופיע בבפנים" > מבפנים
"הסדק גדל כ"כ עד שהוא הגיע לבחוץ" > החצין / הגיע החוצה / הופיע מבחוץ
"טלוויזיה של פסיכולוגים שנשנים חזקות" > נשים
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים