מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

רגע, עוד רגע...

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 coocoola

coocoola

מוכרת לי מפעם...

• רשומים+
  • 2267 הודעות:

פורסם 27/08/2005 - 23:30

"רגע, עוד רגע. אני משתגע. לבד, כלכך רחוק ממך..." (רחוק ממך/ברי סחרוף מארח את יהודית רביץ)

רק עוד שלושה ימים- רק עוד שלושה ימים והכל ייגמר.
כבר כמה חודשים טובים שאנחנו מתכננים את הכל בקפידה מטורפת, יורדים לפרטים הכי קטנים שרק אפשר.
הכל כבר מסודר,
האוכל, המוסיקה, הסידורים, תמונות.
הכל, הכל מתוכנן עד הסוף. ממש חשבנו על הכל!
רק עוד שלושה ימים. של מי היה הרעיון המטורף הזה שאסור להפגש?
שמעתי על התנזרות, שמעתי על מרחק של כמה ימים. אבל שבוע?! איך אני יכולה לשרוד שבוע בלעדיו?! עברו רק ארבעה ימים ואני יוצאת מדעתי. אפילו לדבר איתו הוא לא מרשה לי. אני פשוט אשתגע. מה זה פה? תוכנית גמילה?

הכל מוכן. רק עוד יומיים. אתמול בלילה חלמתי עליו. חלמתי על הפעמים הראשונות שלנו. חלמתי על התוכניות שעשינו, השיחה ההיא המרגשת עם הבחירה של שמלת הכלה.
כשקמתי בבוקר רציתי כלכך לחבק אותו ולנשק אותו כמו כל בוקר. אבל היה לי ריק! בודד לי במיטה. הבית שקט מידי, אפילו מוזיקה אני לא יכולה לשמוע כי הכל עושה לי געגועים. אני ממש יוצאת מדעתי. אולי אני שוב אבדוק שהכל מסודר? אולי אני שוב אעבור על כל הדברים שלו ששמרתי? אני אלך לישון. זה הפתרון.

מחר. מחר הכל ייגמר. בשביל מה אני צריכה את כל הכאב ראש הזה? אני מרימה לו טלפון עכשיו! אני לא עומדת בזה. אני נוסעת אליו ומפתיעה אותו, אני בטוחה שהוא יישמח יותר ממני... אולי נוותר על כל הרעיון המטופש הזה כבר? מחר, מחר הכל ייגמר.

היום! היום זה היום.

מה?! כבר נגמר? אחרי כל התוכניות וההוצאות אנחנו כבר אחרי? בעל ואישה? לאן נעלם כל הזמן הזה? איפה כל ההתרגשות של לפני? איפה כל ההכנות? זהו? כבר סופרים את הצ'קים? אני רוצה שוב!

:D :D :D :unsure: :unsure:

קצת מוזר מאיפה זה יצא... ;) אבל אותי זה מצחיק בכל קריאה... ;)

"...I woke up and I had a big idea
To buy a new soul at the start of every year
I paid up and it cost me pretty dear
"Here's a hymn to those that disappear
buying new soul/porcupine tree

"...כל יום מביטים אל המראה
ושונאים את מה שיש שם,
אבל הגוף רק סוחב ת'נשמה
אז נעזוב אותו בשקט... "

#2 rinana

rinana

חשבתי שיהיה אחרת...

• רשומים+
  • 4084 הודעות:

פורסם 27/08/2005 - 23:34

כבר אמרתי לך קודם, זה מקסים בעייני!!!

וגם ממש מוזר כי זה ממש מחזיר אותי להכנות של החתונה של אחותי... מרגיש כל כך אמיתי, אם לא הייתי מכירה אותך יותר טוב הייתי כבר חושבת שהתחתנת ;)
קירות סובבים אותנו, אפשר לעקוף אותם או לפרוץ דרכם. אבל לפעמים הם סוגרים עלינו. ואז יש פעמים שנפתחת לנו דלת, וצריך רק למצוא את האומץ לעבור דרכה...

#3 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 27/08/2005 - 23:38

חמוד. באמת יש כזה בילדאפ כ"כ רציני לפני חתונה, שאחריו לא מבינים למה היה טרראם כזה גדול. בסופו של כל התהליך וההכנות ניצבים מול אמיתה אחת פשוטה- בעל ו-אישה.
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#4 dino

dino

סתם דינוזאור

• רשומים+
  • 2313 הודעות:

פורסם 27/08/2005 - 23:47

אני כבר חוויתי את את דעתי על השיר המדהים הזה, אני מכיר גם את הרקע אליו טוב מאוד...
גם אחי לא ראה את גיסתי שבוע לפני, רק בחופה!
הוא רץ באולם כמו משוגע בניסיון לראות אותה וחסמו אותו... :lol:

זה מטורף!

בפעם הראשונה שקראתי זה ממש צמרר אותי! באמת התחלתי לחשוב איך זה יכול להיות באמת! זה טירוף! מה עובר על הנפשות הפועות באותו רגע?

אולי גם אני אעשה את זה? :שורק:

;)

אני מאוד אהבתי איך שזה כתוב זה מאוד מעצים את התחושה לדעתי!

גם אני אם לא הייתי מכיר אותך, הייתי חושב שאת כבר נשואה... :שורק: :מסמיק: :wub:
god make dinosaurs,
god destroy dinosaurs,
god create man,
man destroy god,
man create dinosaurs,
dinosaurs destroy man,
and dinosaurs rule the country.
until god come again.

#5 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 28/08/2005 - 22:03

כמו שאמרתי לך אישית, זה מתוק ותמים ויפהפה ועושה חשק לאהבה גדולה גדולה. :rolleyes:

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

(אל תגידי לילה, עמוס עוז, עמ' 157).

Yes, כנראה ש you מצאת for this משמעות double !
(לקרוא עם מבטא אמריקאי חזק מדי, יעני heavy).

#6 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 31/08/2005 - 23:00

כמו שאמרתי לך אישית, זה מתוק ותמים ויפהפה ועושה חשק לאהבה גדולה גדולה. :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

עשית לי חשק להתחתן... :מסמיק:

#7 coocoola

coocoola

מוכרת לי מפעם...

• רשומים+
  • 2267 הודעות:

פורסם 08/12/2009 - 02:24

"רגע, עוד רגע, אני משתגע. לבד, כלכך, רחוק ממך... " (רחוק ממך/ברי סחרוף ויהודית רביץ)
"...I woke up and I had a big idea
To buy a new soul at the start of every year
I paid up and it cost me pretty dear
"Here's a hymn to those that disappear
buying new soul/porcupine tree

"...כל יום מביטים אל המראה
ושונאים את מה שיש שם,
אבל הגוף רק סוחב ת'נשמה
אז נעזוב אותו בשקט... "

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים