מעבר לתוכן

תמונה

הרייט המרגלת/ לואיז פיציו*

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 נולי

נולי

מנהלת פורום לא מנהלים

• רשומים+
  • 2679 הודעות:

פורסם 20/09/2005 - 14:16

היה עכשיו את הסרט בכבלים, ולא יכלתי להתאפק. ישבתי מרותקת למסך כאילו אני רואה חברים ותיקים בתמונות וידאו שנשלחו מרחוק. אני אף פעם לא יודעת עם לשמוח או לא כשספר מעולה כזה יוצא לתודעה הציבורית בצורה של סרט. מצד אחד ילדים של היום נחשפים לסיפור הזה, ומצד שני הסרט למרות היותו מעולה מסוגו, בהחלט מרכך קצת את המסרים ועושה את הכול פוטוגני יותר. בדרך נעלמים דברים חשובים.

זה ספר לנוער של לואיז פיציו, אני קיבלתי אותו ליום הולדתי העשירי, ומאז קראתי אותו עשרות פעמים בשתי שפות שונות. מעבר לזה שלי אישית היה קל מאוד להזדהות עם הרייט, זה אחד מהספרים החכמים ורגישים יותר שאני מכירה לבני נוער, ועוזר נורא להתמודד עם שונות וזרות ולחץ חברתי. מי שיש לוו אחיינים או בני דודים או ילדים אהובים כלשהם, זו המתנה שהייתי ממליצה עליה. מסוג הספרים שאתה תמיד מנסה לשחזר את ההתרגשות של לקרוא אותם פעם ראשונה. בקיצור מומלץ!
וזה לא מה ש ישביע את רעבוני

#2 לנה

לנה

תנו לפיות לחיות

• רשומים+
  • 550 הודעות:

פורסם 24/09/2005 - 11:17

היה עכשיו את הסרט בכבלים, ולא יכלתי להתאפק. ישבתי מרותקת למסך כאילו אני רואה חברים ותיקים בתמונות וידאו שנשלחו מרחוק. אני אף פעם לא יודעת עם לשמוח או לא כשספר מעולה כזה יוצא לתודעה הציבורית בצורה של סרט. מצד אחד ילדים של היום נחשפים לסיפור הזה, ומצד שני הסרט למרות היותו מעולה מסוגו, בהחלט מרכך קצת את המסרים ועושה את הכול פוטוגני יותר. בדרך נעלמים דברים חשובים.

זה ספר לנוער של לואיז פיציו, אני קיבלתי אותו ליום הולדתי העשירי, ומאז קראתי אותו עשרות פעמים בשתי שפות שונות.  מעבר לזה שלי אישית היה קל מאוד להזדהות עם הרייט, זה אחד מהספרים החכמים ורגישים יותר שאני מכירה לבני נוער, ועוזר נורא להתמודד עם שונות וזרות ולחץ חברתי. מי שיש לוו אחיינים או בני דודים או ילדים אהובים כלשהם, זו המתנה שהייתי ממליצה עליה. מסוג הספרים שאתה תמיד מנסה לשחזר את ההתרגשות של לקרוא אותם פעם ראשונה. בקיצור מומלץ!

<{POST_SNAPBACK}>

אני אמנם ראיתי רק את הסרט אבל גם נהנתי ממנו מאוד. מעבר לכך שזה סרט נחמד באמת מועלות שם סוגיות חשובות,כמו שכתבת-שונות,לחץ חברתי.
מה שהזחל מכנה קץ העולם
העולם מכנה פרפר

ריצ'ארד באך

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים