מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

מטילדי מכשפה שלי

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 א.פ

א.פ

ברונזה

• רשומים+
  • 768 הודעות:

פורסם 24/10/2005 - 21:54

[I]סיפור קצר ראשון שאני בכלל מנסה לכתוב אחרי הרבה שירים אז אני ממש אשמח לביקורת

מטילדי מכשפה שלי:

פעם ראשונה בחייו הוא לא ביקש רחמים. רק פעם אחת ג'ק זוכר שהוא ניסה להיות אמיץ ולא לבקש רחמים אבל אז כשהאיש הגדול חזר עם מוט ברזל וג'ק הבין שהוא הולך להרוג אותו במכות הלכה למעשה ושזה הולך לכאוב הוא ביקש מהאיש הגדול שירחם עליו ונשבע לו שהוא בחיים לא יגע יותר בחברה שלו, על אף שהיא זו שנגעה בג'ק מההתחלה והיא לא ממש ציינה באוזניו שיש לה חבר ושהיא בוגדת בו.
אולי כדאי שאני אתחיל את הסיפור מהתחלה קוראים לי מטילדה אבל רוב האנשים קוראים לי מטי. מטילדה זאת הייתה מין בדיחה פרטית של ההורים שלי, די עגומה לטעמי כי אני סובלת ממנה כל חיי, מטילדה זה שם של מכשפה!
ג'ק היה תמיד היפה בבי"ס בנות היו רבות כדי לשבת לידו בשיעורים, וגם אח"כ לאורך כל חייו. אני תמיד לא הבנתי איך מכל הבנות היפות של בי"ס, האוניברסיטה והכל ג'ק בחר דווקא בי- במטילדה המכשפה- אתם מבינים זה לא רק השם שאני נושאת עימי כמו טאבו שעשה אותי מכשפה אלא גם המראה שלי למרות שג'ק אומר שאני נראית כמו מכשפה יפה עם העור הלבן שלי השער השחור והעיניים המיוחדות, אחת ירוקה ואחת כחולה עם נקודת חן בתוכה. ג'ק הוא היחיד שיכול לקרוא לי מטילדי בלי שאני אסתכל עליו בעיניים המפחידות שלי והוא יחשוב שאני מטילה עליו איזה כישוף.
בכל אופן ג'ק תמיד נכנס לצרות, לרוב אילו צרות עם בחורות, לרוב כשהוא בוגד בי אבל לי זה לא ממש משנה כי אני תמיד יודעת שג'ק יחזור אלי,אחרי שבן הזוג של הבחורה יגלה מה קורה וירביץ לג'ק מכות רצח במקומי, וכשהוא יחזור אלי מוכה הוא יקרא לי מטילדי מכשפה שלי.
בכל פעם כשג'ק הסתבך והרביצו לו הוא חזרה הביתה ואמר לי שאילו שיכורים שפתאום תפסו אותו ברחוב אבל הוא התגבר עליהם. אבל אני ידעתי, אבל כל אחת יודעת בסוף שבוגדים בה, לא?
הבעיה שלי התחילה כשג'ק עלה על הפיתרון לבעיה שלו- בסופו של דבר ג'ק הבין שכשהוא נוגע בבחורה שיש לה חבר הוא אח"כ חוטף מכות מהבן זוג שלה ולרוב אז הוא צריך לבקש רחמים כי ג'ק לא היה חזק מי יודע מה וגם לא אמיץ. ת'אמת הוא היה פחדן וחלש, ושלי, כי כל השאר היו סתם בשבילו ורק אותי הוא אהב. ג'ק שנא את הבקשות רחמים האלה ולכן הפיתרון שלו היה לצאת עם בחורה בלי בן זוג. קראו לי איימי והוא הכיר אותה בפאב שבו הוא תמיד היה מכיר את הל הבחורות שלו- המכשפה, אני אף פעם לא הסכמתי ללכת לשם כי תמיד היו שם הבחורות שלו לשעבר, וגם החדשות שהוא הכיר.
כשג'ק התחיל לצאת איתה הבנתי שהפעם אני כבר לא אוכל להבליג, והתחלתי לתכנן את הנקמה הנקמה המתוקה.
ביום הכי שרבי הקיץ קרתה לי תקלה, ג'ק גילה שאני עוקבת אחריו ואחריה כשהוא הגיע יותר מוקדם הביתה מה"עבודה" וראה אותי יושבת מול הכדור בדולח שלי וצופה במה שאיימי עושה. בשלב הזה כבר לא הייתה לי ברירה אם לא הייתי נוקמת עכשיו את נקמתי הוא היה עוזב, הולך לגור עם אימיי הזאת שלו, לקחתי את הנוזל שהכנתי כשגיליתי שהוא עם אימיי ושפכתי עליו עם מלמול של מספר מילים. ג'ק הביט עלי במצב של חוסר אמונה כשהוא הרגיש את החיים נוזלים מגופו. מעין מבט של מישהו שנופצו לו האשליות ושהבין פתאום שמכשפות אכן קיימות ושלא יעזור כמה רחמים הוא יבקש הוא ימות מהכישוף שעשיתי לו.
בפעם הראשונה בחייו ג'ק לא ביקש רחמים על אף שהוא עמד למות ורק אמר בטון לא מאמין: "אז מה מטילדי, את באמת היית מכשפה שלי, את באמת מכשפה." אילו היו מילותיו האחרונות.
יומיים אח"כ יצאתי לפאב, למכשפה, שם הכרתי את מייק, לו אני לא מרשה לקרוא לי 'מטילדי מכשפה שלי'.
"ימים שלמים עמדתי מול המראה עד שהבנתי שאני זה לא זה שתלה אותה"

"אלוהים יסלח לי- זה מקצועו....."

"תמיד השגתי עם חיוך ועם אקדח יותר ממה שהשגתי רק עם חיוך"

"כמה מתוק ומריר הכאב
רק בגללו אני מוכן להתאהב
בעיניים דומעות בחיוך רעב
אני רוקד את הריקוד המוזר של הלב...."

#2 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 31/10/2005 - 03:08

א.פ- טיפ ראשון יהיה לעשות הגהה לקטע ולשים לב במיוחד לסימני הפיסוק שמאוד חסרים בחלקים מהסיפור.

מעבר לכך, הפסקה הראשונה הייתה קצת מסורבלת בניסוח שלה, מה שהקשה על ההבנה. שקלי לקצר משפטים כדי לחדד את הרעיון שעומד מאחוריהם.
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים