מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

רעידת אדמה פוליטית (?)

• Please log in to reply
41 replies to this topic

#1 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 21/11/2005 - 14:23

לפני זמן קצר נפרד רה"מ באופן רשמי מביתו הפוליטי, והודיע לצחי הנגבי המכהן כיו"ר מרכז הליכוד, על התפטרותו מתפקיד יו"ר התנועה. מסתמן: מפלגתו החדשה תיקרא "אחריות לאומית". סיעת הליכוד מתכנסת כעת לישיבה ראשונה מאז פרישת שרון

בין המצטרפים הראשונים למפלגתו של שרון - פרופ' אבישי ברוורמן

יו"ר הכנסת, ח"כ ראובן ריבלין, ביקש מהנשיא לא להיחפז ולהיענות לבקשת ראש הממשלה, ולא להכריז על פיזור הכנסת. הנימוק של ריבלין הוא כי תלויות ועומדות שתי הצעות חוק לפיזור הכנסת, שהגישו חברי הכנסת זבולון אורלב (מפד"ל) ויצחק לוי (האיחוד הלאומי). המועד הקבוע להכרעה בהן הוא יום ד' הקרוב.

החשש של ריבלין הוא כי פיזור הכנסת יחייב הכרזה על ממשלת שרון כממשלת מעבר בראשותו של שרון. בכך יימנע המשחק הפרלמנטרי הקובע כי על חבר כנסת אחר, למשל על בנימין נתניהו, להקים ממשלה חדשה בראשותו.

בתוך כך נודע, כי ח"כ גדעון סער (ליכוד) מנסה לגבש הסכמה של 61 חברי כנסת כקולאיציה חלופית בראשות נתניהו. אם יצליח, ייגש סער עם הרשימה לנשיא המדינה וינסה לשכנעו להטיל את הקמת הממשלה על נתניהו לתקופה הקבועה על פי החוק, עד נובמבר 2006.

בראיון לרשת ב' אמר סער, כי ידוע לו כי מספר חברי ממשלה זומנו לדיונים בלשכת שרון: "אתם שגדלתם בליכוד, אל תתנו את ידכם לפגיעה בתנועה", קרא סער לח"כים בראיון, "אל תעזבו את הליכוד ותתנו ידכם להפלתו, כי אני מכיר אתכם ואת עמדותיכם ורגשותיכם".

לברוורמן יצטרפו גם חיים רמון מהעבודה, וכנראה גם השרה דליה איציק.
מהליכוד יערקו גם אהוד אולמרט, ציפי ליבני, אברהם הירשזון, מאיר שטרית, גדעון עזרא, רוחמה אברהם, זאב בוים, מרינה סולודקין, רוני בר-און, מגלי ווהבה ואלי אפללו. גם דובר הליכוד, שמוליק דהן, הודיע על כוונתו לחבור לשרון. יעקב קדמי, לשעבר ראש "נתיב", אמור להצטרף אף הוא.
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#2 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 21/11/2005 - 16:25

ברוורמן? הכצעקתה? :הממ:

נשמע כמו מהלך פוליטי מעניין.
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#3 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 21/11/2005 - 16:34

מעניין אם לפתע משום מקום, תותר פעילות פוליטית בקמפוס.
נוכל לראות אולי את גילה גמליאל שכנראה תחבור לאחריות הלאומית ותחדש את ימיה המפוארים כקדם.

#4 ברק ג

ברק ג

כסף

• רשומים+
  • 5845 הודעות:

פורסם 21/11/2005 - 16:37

חבל, קיויתי שהיא תקפוץ לעגלה הטובעת של הליכוד ביחד עם גורלצקי, גבריאלי, חזן ושאר החבר'ה הטובים.
Homer: Are you saying you're never going to eat any animal again? What about bacon?
Lisa: No.
Homer: Ham?
Lisa: No.
Homer: Pork chops?
Lisa: Dad, those all come from the same animal.
Homer: Heh heh heh. Ooh, yeah, right, Lisa. A wonderful, magical animal.

משחק בדילמת האסיר איטרטיבית רבת משתתפים ומוגבלת בזמן

#5 אורח - אורח_אייל_*

אורח - אורח_אייל_*
  • אורחים

פורסם 21/11/2005 - 16:43

עידכון : גבריאלי כנראה גם בעגלה של האחריות.וטוב שכך.

חזן גורליצקי הם אכן פוחזים גדולים, עדיין יש לראות בהם מועמדים טובים יותר בכנס בנושא "השחתה בפולטיקה" לעומת למשל חבר'ה ליצים לא פחות כמו ברק את בייניש הפקות.
כמובן בלי להזכיר את חברי הסניף המרכזי בבית מר"צ.

#6 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 21/11/2005 - 17:05

עידכון : גבריאלי כנראה גם בעגלה של האחריות.וטוב שכך.

חזן גורליצקי הם אכן פוחזים גדולים, עדיין יש לראות בהם מועמדים טובים יותר בכנס בנושא "השחתה בפולטיקה" לעומת למשל חבר'ה ליצים לא פחות כמו ברק את בייניש הפקות.
כמובן בלי להזכיר את חברי הסניף המרכזי בבית מר"צ.

<{POST_SNAPBACK}>

לא מעודכן כל כך הא?
גבריאלי הודיעה לפני כמה שעות כבר שהיא נשארת בליכוד

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

#7 אורח - אורח_אייל_*

אורח - אורח_אייל_*
  • אורחים

פורסם 21/11/2005 - 17:10

לא מעודכן כל כך הא?
גבריאלי הודיעה לפני כמה שעות כבר שהיא נשארת בליכוד

תודה לקשבנו לעיניני רכילות.

מה שהולך ומסתמן שקבוצה גדולה מאוד שמאוד תתמוך ב"אחריות שלה" דווקא כן ללכת מהליכוד.
מי יודע אולי כדאי לתרום אותה לאיזה ג'נטלמן הונגרי וחבורתו.

#8 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 21/11/2005 - 17:18

תודה לקשבנו לעיניני רכילות.

מה שהולך ומסתמן שקבוצה גדולה מאוד שמאוד תתמוך ב"אחריות שלה" דווקא כן ללכת מהליכוד.
מי יודע אולי כדאי לתרום אותה לאיזה ג'נטלמן הונגרי וחבורתו.

<{POST_SNAPBACK}>

לא כזה רכילות להבדיל מה"מקורות המהימנים" שלך שמתבררים כבלון נפוח (אמור לי מיהם חבריך...)
פשוט אם היית מקשיב קצת לחדשות במקום לברבר, היית שומע את הודעת דובר משרדה... אבל למה לך באמת להתעסק עם המציאות?

ובינתיים מופז נעדר מישיבת הליכוד - שוקל להצטרף לשרון.

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#9 אורח - אורח_אייל_*

אורח - אורח_אייל_*
  • אורחים

פורסם 21/11/2005 - 17:25

כזה רכילות להבדיל מה"מקורות המהימנים" שלך שמתבררים כבלון נפוח (אמור לי מיהם חבריך...)... אבל למה לך באמת להתעסק עם המציאות?

תודה לקשבנו הבלתי נלאה שיש לוכאמור מקורות נאמנים שאפילו מקשיבים לרדיו ולמה ש למשרדה של האושיה הפוליטית הנכבדה גברת גבריאלי , מה לאמר.

קבוצה גדולה מאוד בליכוד , לא כל כך מעוניינת מה יש למשרדה של גבריאלי להגיד, ומאידך היא מאוד מעוניינת שגבריאלי דווקא תבין את הרמז.
אם היא לא תבין זאת עכשיו היא תבין זאת בהצבת הרשימה לבחירות.
גם מופז יותר ממוזמן , לקחת את עצמו אל עבר הדלת.

#10 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 21/11/2005 - 17:30

תודה לקשבנו הבלתי נלאה שיש לוכאמור  מקורות נאמנים שאפילו מקשיבים לרדיו ולמה ש למשרדה של האושיה הפוליטית הנכבדה גברת גבריאלי , מה לאמר.

קבוצה גדולה מאוד בליכוד , לא כל כך מעוניינת מה יש למשרדה של גבריאלי להגיד, ומאידך היא מאוד מעוניינת שגבריאלי דווקא תבין את הרמז.

<{POST_SNAPBACK}>

אני אמסור לו
אני בטוח שהוא יודה לך על שאישרת לו ללכת.

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#11 אורח - מופז

אורח - מופז
  • אורחים

פורסם 21/11/2005 - 20:44

תודה לקשבנו הבלתי נלאה שיש לוכאמור  מקורות נאמנים שאפילו מקשיבים לרדיו ולמה ש למשרדה של האושיה הפוליטית הנכבדה גברת גבריאלי , מה לאמר.

<{POST_SNAPBACK}>

"החלטתי להישאר בליכוד, אתמודד על ראשות המפלגה ואנצח"

#12 אורח - אורח_אייל_*

אורח - אורח_אייל_*
  • אורחים

פורסם 21/11/2005 - 20:52

החלטתי להישאר בליכוד, אתמודד על ראשות המפלגה ואנצח"

כן Z , אתה תמשיך ללות כל הודעה שלי כמו המעריץ האובססיבי הקודם שלי כרמי. כמעט באותה מדיה של טיפשות חוסר הומור ותחכום אינטלקטואלי.

התבקשת יפה ללכת לפורום נוער בסיכון , אני מבין את הצורך להתחזות אליי , למופז, ללך ולנסה או לכל מי שתחפוץ.

אבל בסוף הטיפול, הדלת החוצה תהייה פתוחה.
גם לך וגם לשאול מופז.

רק תזכור-
בסוף אצלי צריך לשלם עם קבלות.

#13 jimalaya jim

jimalaya jim

ברונזה

• רשומים+
  • 724 הודעות:

פורסם 21/11/2005 - 21:02

עד כמה ששמעתי מדובר על מפץ פוליטי שבאמת משנה את כל פני הפוליטיקה ועתידה של מדינת ישראל בלה בלה בלה...
גבריאלי בחיים לא תעזוב את הליכוד היא ואבא שלה עבדו קשה לשחד כל כך הרבה חברי מרכז...
לגבי מופז הודיע על כוונתו להתמודד על ראשות הליכוד...
לא יודע מאיפה אתם מביאים את המקורות שלכם זה היה לפי משדר חדשות "מיוחד" שכרגע שודר.
אסקפיזם להמונים...

#14 אורח - אורח_אייל_*

אורח - אורח_אייל_*
  • אורחים

פורסם 21/11/2005 - 21:09

כמה ששמעתי מדובר על מפץ פוליטי שבאמת משנה את כל פני הפוליטיקה ועתידה של מדינת ישראל בלה בלה בלה...
גבריאלי בחיים לא תעזוב את הליכוד היא ואבא שלה עבדו קשה לשחד כל כך הרבה חברי מרכז...
לגבי מופז הודיע על כוונתו להתמודד על ראשות הליכוד...
לא יודע מאיפה אתם מביאים את המקורות שלכם זה היה לפי משדר חדשות "מיוחד" שכרגע שודר

לגבי מופז אף אחד לא אמר שהוא לא יתמודד אלא נכונות מלאה שילך .כמו גם כל מי שרוצה לעזוב יחד עם שרון או לכל מקום אחר.

לגבי גבריאלי:
זהו שבניגוד לדימוי -אני מציע לקרוא פעם דדוקא את דברי פרופסור רייכמן (מהמקום ההוא) נשיא מפלגת שינוי . הוא טוען שלדעתו "הליכוד" היא מפלגה הרבה יותר פלורליסטית מהדרך בה נבחרים אנשי שינוי.
רבים מאוד ששואפים ל"טהור מחננו" נשמח מאוד אם הגברת גבריאלי תקח את עצמה יחד עם אחרים אל מקום אחר.
והאמת היא שיש כאן בהחלט סיכוי לתקווה חדשה -וניקוי אורוות.

#15 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 21/11/2005 - 21:10

הישיבה בליכוד הינה "בזבוז זמן", אמר "מאבקים פוליטיים במקום מאבקים לטובת המדינה. אני מעדיף את טובת המדינה, על פני האינטרס האישי הקל והנוח"
שרון במסיבת עיתונאים מסביר מה ולמה הוביל אותו למהלך הזה

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים