מעבר לתוכן

תמונה

עין ירקעם

7 replies to this topic

#1 לא קשור

לא קשור

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 170 הודעות:

פורסם 06/01/2006 - 21:48

שלום, טוב נמאס להתנוון אז החלטתי לעשות טיולון באזור עם חבר שבא מחיפה לבקר.

קפצנו לגן הפסלים בחצרים כסיפתח, ידעתם שנוספו לשם בחודשיים האחרונים עוד 3-4 פסלים חדשים ?

ומשם הדרמנו לירוחם והתחלנו מסלול לא ארוך וקשה מאזור החולות הצבעוניים מול הסנפיר הקטן, ירדנו למסלול הירוק (שמתלכד עם שביל ישראל) לעין ירקעם, ביקרנו במצד והמשכנו ירדנו ב"מעלה הפלמח" שנוסד ב 1944 והמשכנו על נחל ימין שמתפצל צפון מזרחית בערך מנחל חתירה באזור... ומשם המשכנו עם נחל ימין עד הכביש חזרה ביון דימונה לאורון וחזרה לאוטו בחולות הצבעוניים כל המסלול הרגלי לא לקח הרבה זמן בגלל מזג האויר המושלם התחלנו את ההליכה מהחולות ב13:00 וב16:30-17:00 היינו חזרה באוטו, מצד שני לא עשינו הרבה עצירות בדרך

הנה קצת תמונות
הראשונה מהחולות הצבעוניים
השנייה- הבקע בקצה המפל מעל נחל ימין

קבצים מצורפים (תצוגה מקדימה)

• _____________2_038.jpg
  • _____________2_005.jpg

"אל תתלונן על הבורא שברא את הנמר,
הודה לאל
שלא נתן לו כנפיים"

(פתגם אתיופי שהשאלתי ממכרה)

#2 sefi

sefi

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 397 הודעות:

פורסם 06/01/2006 - 22:17

שלום, טוב נמאס להתנוון אז החלטתי לעשות טיולון באזור עם חבר שבא מחיפה לבקר.

קפצנו לגן הפסלים בחצרים כסיפתח, ידעתם שנוספו לשם בחודשיים האחרונים עוד 3-4 פסלים חדשים ?

ומשם הדרמנו לירוחם והתחלנו מסלול לא ארוך וקשה מאזור החולות הצבעוניים מול הסנפיר הקטן, ירדנו למסלול הירוק (שמתלכד עם שביל ישראל) לעין ירקעם, ביקרנו במצד והמשכנו ירדנו ב"מעלה הפלמח" שנוסד ב 1944 והמשכנו על נחל ימין שמתפצל צפון מזרחית בערך מנחל חתירה באזור... ומשם המשכנו עם נחל ימין עד הכביש חזרה ביון דימונה לאורון וחזרה לאוטו בחולות הצבעוניים כל המסלול הרגלי לא לקח הרבה זמן בגלל מזג האויר המושלם התחלנו את ההליכה מהחולות ב13:00 וב16:30-17:00 היינו חזרה באוטו, מצד שני לא עשינו הרבה עצירות בדרך

הנה קצת תמונות
הראשונה מהחולות הצבעוניים
השנייה- הבקע בקצה המפל מעל נחל ימין

<{POST_SNAPBACK}>

אוי פעם הבאה תודיע לנו שנתארגן כמה חברה?? :הממ:

" אני חושב משמע אני קיים" הממממ אני חושב

#3 amito30

amito30

משתמש חדש

• רשומים
  • 36 הודעות:

פורסם 06/01/2006 - 23:23

היי
נשמע אחלה טיול
תגיד מה המצב עכשיו בעין ירקעם?

#4 לא קשור

לא קשור

• רשומים
  • 170 הודעות:

פורסם 08/01/2006 - 18:08

היי
נשמע אחלה טיול
תגיד מה המצב עכשיו בעין ירקעם?

<{POST_SNAPBACK}>

לא הבנתי את הכוונה ??
מבחינת מטיילים די ריק, מבחינת בע"ח יש פעילות , יש הרבה גללים בשטח
מבחינת גבים לקראת סוף המסלול (קצה מעלה ימין) מאוד מעופשים

מבחינת נוף מדברי - מצויין ביום עם מזג אויר טוב זה תענוג

אני מצרף תמונה של הבקע ליד המפל הגדול לנחל ימין והנוף הנשקף מאחת הפסגות הקטנות שטיפסנו

• ___________.jpg
  • ___________2.jpg

הודה לאל
שלא נתן לו כנפיים"

#5 amito30

amito30

משתמש חדש

• רשומים
  • 36 הודעות:

פורסם 09/01/2006 - 09:27

בוקר טוב
אני התכוונתי מבחינת גבי המים
יש שם גבים עם מספיק מים
או שהכל מעופש או יבש
והאם בשאר חלקי המסלול יש מים
?

#6 אורח - הדרום הפרוע

אורח - הדרום הפרוע
  • אורחים

פורסם 09/01/2006 - 16:36

זהירות!
עין ירקעם ידוע כאחד המקומות היותר בעייתיים להחנות בו את הרכב. כלי רכב נפרצים שם בכמויות, לפעמים זה רק הטייפ ולפעמים הלך האוטו.
זכור לי מקרה שפורסם על כמה טרנזיטים של חברת הסעות שנעלמו משם במכה אחת.
עצוב מאוד שזה המצב, הנגב הוא אזור הפקר, "מדינת הדרום החופשית" שהיא לא חלק מישראל וחוקי המדינה שמצפון לקרית גת אינם חלים בה. שימו לב איפה אתם מחנים כשאתם מטיילים.

#7 לא קשור

לא קשור

• רשומים
  • 170 הודעות:

פורסם 10/01/2006 - 13:29

זהירות!
עין ירקעם ידוע כאחד המקומות היותר בעייתיים להחנות בו את הרכב. כלי רכב נפרצים שם בכמויות, לפעמים זה רק הטייפ ולפעמים הלך האוטו.
זכור לי מקרה שפורסם על כמה טרנזיטים של חברת הסעות שנעלמו משם במכה אחת.
עצוב מאוד שזה המצב, הנגב הוא אזור הפקר, "מדינת הדרום החופשית" שהיא לא חלק מישראל וחוקי המדינה שמצפון לקרית גת אינם חלים בה. שימו לב איפה אתם מחנים כשאתם מטיילים.

<{POST_SNAPBACK}>

<_< אתה צודק ולכן אם שמת לב ציינתי שחנינו בחניון המסודר של חולות צבעוניים , לשמחתי השארתי את הרכב שם כברכ כמה פעמים, פעם אחת אפילו ל3 ימים והוא לא נפרץ, בסופי שבוע בחניון הזה תמיד יש אנשים, בעיקר משפחות עם ילדים, החניון בעין ירקעם באמת נמצא בשום מקום ומפחיד להשאיר שם את הרכב לכן העדפנו תמיד להשקיע עוד 10-15 דקות הליכה ולשמור על הרכב...

:unsure: דרך אגב ראיתי אנשים שמשאירים את החלון פתוח בכמה חניונים בדרום כדי שאם יבוא גנב הוא לא יפגע ברכב או ישבור חלון ורק יקח שטויות כי בדר"כ האנשים דאגו גם "לרוקן" את הרכב מדברים חשובים

בתמונה אתה יכול לראות איך אני דאגתי למגן את הרכב כשהשארתי אותו ל3 ימים בחניון בנגב .. :lol:

• _____________2_033.jpg

הודה לאל
שלא נתן לו כנפיים"

#8 אורח - הדרום הפרוע

אורח - הדרום הפרוע
  • אורחים

פורסם 11/01/2006 - 04:17

<_<  אתה צודק ולכן אם שמת לב ציינתי שחנינו בחניון המסודר של חולות צבעוניים , לשמחתי השארתי את הרכב שם כברכ כמה פעמים, פעם אחת אפילו ל3 ימים והוא לא נפרץ, בסופי שבוע בחניון הזה תמיד יש  אנשים, בעיקר משפחות עם ילדים, החניון בעין ירקעם באמת נמצא בשום מקום ומפחיד להשאיר שם את הרכב לכן העדפנו תמיד להשקיע עוד 10-15 דקות הליכה ולשמור על הרכב...

:unsure:  דרך אגב ראיתי אנשים שמשאירים את החלון פתוח בכמה חניונים בדרום כדי שאם יבוא גנב הוא לא יפגע ברכב או ישבור חלון ורק יקח שטויות כי בדר"כ האנשים דאגו גם "לרוקן" את הרכב מדברים חשובים

האזהרה שלי היתה לאלה שקראו מה שכתבת וירצו לטייל שם גם. טוב לשמוע שהמזל עדין מאיר פנים לכמה מטיילים אבל בשנים האחרונות נושא הפריצות הפך למגיפה קשה ורצוי שאנשים ידעו על כך.
אני יודע שחניון החולות הצבעוניים אכן הומה למדי ובסופי שבוע כמעט לא ריק אף פעם במהלך היום אבל להשאיר שם אוטו שני לילות זה כבר כמעט לבקש שיפרצו לך. בכל מקרה בסופי שבוע במהלך היום זה מקום די טוב לחנות.
אולי באמת כדאי בהזדמנות זו לפתוח שרשור על חניוני טיולים שבהם לא מומלץ להשאיר רכב בלי השגחה.

הוספת תגובה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים