מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

פורנו ילדים

31 replies to this topic

#31 SpiderGoat

SpiderGoat

סופר-גיבור בהזמנה. בעת הצורך נא להתקשר לקו החם!

• רשומים+
  • 8026 הודעות:

פורסם 26/02/2006 - 11:41

תראי - אני לא צופה נלהב, אבל יש לי הרבה מה להגיב:

1.
במילים אחרות - סקס שלא מקיים את ארבעת התנאים הללו (להלן, פורנו), מפחית מהיותנו סובייקטים חושבים, והופך אותנו לאובייקטים, ותו לא. (במאמר מוסגר - הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לאדם, הוא הפיכה מסובייקט לאובייקט. דוגמאות? בשואה הפכו אנשים לאובייקטים ... כמעט בכל מעשה אנושי שבו בן אדם אחד מתאכזר לאחר, אתה תמצא בבסיס את האובייקטיפיקציה של האדם).
לסיכום - פורנו מביא לרדוקציה של האנושיות.
הגזמת בגדול.. נכון שלא מזדהים עם הדמויות כמו בסרט של אלמודובר, אבל מנסים להזדהות עם התחושה הפיזית. אין עלילה אמיתי בסרטים הללו, ובכוונה - דווקא בשביל שלא תתחברי לדמויות, אלא תהני מהמיניות שלהן. זה לא סרט עם פואנטה/מסר/רגשות מעורבים - כי אם אמצעי לגיוון מיני אצל פרטים או זוגות. רואים קומדיה בשביל שהשחקנים יגרמו לך לצחוק, דרמה כדי שהשחקנים יגרמו לך להתרגש וסקס בשביל... נו - להתגרות! כך או כך - צפייה בסרטים כאלו לא מכהה את היחס לבני אדם, ורק אידיוט ייקח השפלות (אני מעדיף פורנו רך - בלי השטויות האלה) איתו לחדר המיטות.

3. בהמשך לטיעון הראשון, הפורנו מעוות את כל תפיסת המיניות שלך עצמך - יש לי ידיד שמעיד על עצמו שהעובדה שהוא נחשף לפורנו בגיל צעיר, מקשה עליו היום לתפוס באופן מלא יותר את הקונספט של זוגיות. אז הוא מספיק מודע לעצמו, ומספיק פתוח בשביל להיות מסוגל להודות בזה, אבל אין לי ספק שיש עוד הרבה מאוד גברים שלא מספיק מודעים לכך, ושחלק מהעובדה שהחברה שלנו היא כל כך סקסיסטית, נובעת מכך שהפורנו כל כך זמין ומזמין. החבר שלך אידיוט.. אין אחד שלא ראה בצעירותו לפחות סרט אחד, ואני מכיר בנות שחרשו על זה בכמויות מטורפות. זה לא מונע מלהבין שבן/ת הזוג יצור אנושי ורגיש, וכן כי יש להקשיב לצרכים ובקשות בכדי לגרום הנאה גם לצד השני.
החבר שלך מנותק ריגשית - זאת לא השפעה מסרט, כי אם משהו יותר עמוק בהכרח.

לא כל מה שעושים בסרטים האלו הוא לגיטימי במערכת יחסים אמיתית - אתה לא גומר למישהי על הפרצוף אם לא הזהרת אותה מראש, אתה לא מזמין חבר שלך למין קבוצתי אם זה לא מוסכם על כולם, אתה לא כופה את עצמך על מישהו אם הוא לא מעוניין בזה, וכן - אפשר גם לדבר, ולא רק לגנוח!
לסיכום - מהפורנו אפשר ללמוד בעיקר מה לא לעשות. מפורנו לא לומדים כלום. המצבים בגדר אבסורד רק בשביל ליצור הומור מפגר שכזה כדי שהסקס המונוטוני לא ישעמם. אישית - אם הייתי רואה פורנו עם דיבורים במקום סקס, הייתי סוגר והולך. פורנו = סקס. סרט המוגדר למטרה אחת בלבד, שהיא גירוי מיני ותו לא. בידור מיני.. כמו שיש דברים שאת אוהבת לקרוא על הנייר, אבל לא היית רוצה בהכרח לחוות במציאות - כך גם בסרט. זה נחמד לראות את האח מאוהב בחולה ששוכבת בקומה, וממש מרמים עליו משנכנס לכלא לאחר שבעל אותה - אך במציאות היית מקללת סוטה שכזה, לא?! אגב, זה לא סרט כחול - זה שוב אלמודובר.

4 אנחנו האנשים שיכולים לבחור, באופן יחסי, מה אנחנו צורכים, ואיך אנחנו משקיעים את הזמן שלנו - אם אנחנו בוחרים שלא לצרוך מוצרים שמשפילים אנשים אחרים בתהליך עשייתם, ואם אנחנו משקיעים את הזמן שלנו בתיקון עולם או בעצימת עיניים. לייבלים מוכרים שלא פוגעים בנשים - זה בסדר?
ואם בסקס עסקינן, זה הכל קשור לשאלה איזה סקס אתה רוצה - אתה יכול לבלות שעות על גבי שעות באוננות מול מסכים, אבל אתה יכול גם למצוא אהבה אמיתית, ולעשות אהבה. ומה עם השאלת סרט עם בת זוג במטרה לגוון או להוסיף פלפל אחת לתקופה? אותו הרעיון חל על הבחירות המוסריות שלנו - אנחנו יכולים להעביר חיים שלמים באוננות מול הסבל שקיים בעולם, אבל אנחנו יכולים גם להקים את עצמנו מהסדינים הצואים, ולדאוג לכך שתהיה קצת יותר אהבה בעולם. ואפשר גם לתקן את העולם, ובזמן החופשי לעשות ביד!
והנה עוד קצת:
כמה נאנסות פורנו זוכות למשכורת מרקיעת שחקים, וכמה עושות זאת תמורת המשך זרימת תצרוכת הסמים שלהן, או תמורת סכומים שמאפשרים את קיומן המינימלי? זה בדיוק כמו בכל תחום בלתי חוקי אחר - יש מעט אנשים שמרוויחים המון כסף (ובהם קל מאוד לנפנף בכל פעם שרוצים להסביר עד כמה העיסוק אינו פוגע בחברה), והרבה מאוד דגי רקק שאוכלים חרא. בפורנו נשים משתכרות יותר מגברים - איפה פה השיוויון? ולמה סקס מתחבר לך ישר עם סמים? שחקניות פורנו לא נראות כמו מכורות להרואין. השכנה מהבניין ליד כן..

הגישה שלי אינה אתנוצנטרית, מאוד יכול להיות שיש אנשים אשר בוחרים לעבוד בזנות, על אגפיה השונים, על הבחירה שלהם אני מצרה, אבל אני לא מבקרת אותה. העניין הוא שמעטים הם האנשים הללו, וברוב המקרים אנשים נדחפים לכך מפני שהם חוו התעללות בגילאים צעירים, הם לא מודעים להשלכות הפיזיות והנפשיות של העיסוק שלהם, והם נקלעים למצבים בלתי אפשריים כאשר הם סבורים שמוצאם היחיד הוא זנות.
הגישה שלי היא הומניסטית - אם אתה באמת רוצה לעזור לכל אותם אנשים אומללים אשר נדחפים למקצועות האלו, אתה צריך לעבוד בשלושה מישורים - במישור הראשון לא לעודד את תעשיית הפשע הזו (לא ללכת לזונות, לא להוריד סרטי פורנו וכו'), במישור השני לעזור למי שכבר נקלע לצרה הזו (להתנדב בעמותות המסייעות לעובדות מין אשר מועסקות בתנאים לא תנאים), ובמישור השלישי לעבוד חזק על חינוך שיעזור לאנשים להבין כמה נזק הם גורמים בכך שהם צורכים את המוצרים האלו. כאן אני כן מסכים איתך, ובגדול.
זאת הסיבה שצריך לאכוף ביד קשה פורנו של קטינים/ות, כמו גם לשפר את ההסברה בקרב הצעירים. כמה סיפורים רצים על ילדות בב"ש ששוכבות עם מבוגרים בשביל ג'ינסים ו/או כסף?! מאידך, זונות יהיו תמיד - ורק מיסוד ובקרה ע"י ממשל ומשטרה יביאו לשיפור במצבן(יחסית). ואני לא בסרט כמו ההיא שכתבה בצ'ופציק - אלו לא חיים טובים או קלים. לגבי סרטים - יש לעבוד על איתור וחסימה של אתרים לא חוקיים ברשת, ובדיקה של בעלי האתרים. חוקים חדשים לגבי רישום אתרים והפצת תכנים בכל הארצות בעולם היו צריכים להכתב כבר מזמן.

"is it a bird?! an airplane?! no - it's the SpiderGoat..."
אז מה... את באה לפה הרבה? :סמיילי קורץ בשרמנטיות:
חדל עיזים..
אני לא בזול - אני בחינם!
באהבה ובמלחמה אין חוקים - בדיוק כמו בתור בסופר...!
סופר גיבור-
כשאני לא טובע!

#32 Ibiza

Ibiza

:-)

• רשומים+
  • 1781 הודעות:

פורסם 26/02/2006 - 12:05

הסרט הזה מדבר על נושא השירשור

http://www.imdb.com/title/tt0462522/
תמונה מצורפת

הוספת תגובה