מעבר לתוכן

תמונה

סלמון הספק*

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 בועז ח

בועז ח

ברונזה

• רשומים+
  • 767 הודעות:

פורסם 03/03/2006 - 02:43

"אני בשלבי סיום של הספר "סלמון הספק". זה בעצם קיבוץ, ברירה ועריכה של 4 מקינטושים שהשאיר אחריו דגלס אדם המנוח.
בספר מקובצים רעיונות, נאומים, מאמרים ומעט סיפורים (לא לגמרי סיפורים) של אדמס; מחולקים לשלושה "שערים" לפי המתכונת של האתר של אדמס - "החיים", "היקום" ו"כל השאר" (כן, ביחד זה יוצא השם של הספר השלישי בסידרת "המדריך"). החלק הרביעי והנפרד של הספר הוא "סלמון הספק" שהוא נסיון אמיץ לחבר את הפרקים שהשאיר אחריו אדמס בשלוש טיוטות שונות לספר השלישי בסדרת דירק ג'נטלי. אני עומד לסיים את החלק האחרון.

אני ממליץ בחום על הספר הזה. לחובבי אדמס ולהדיוטות בתחום כאחד שלושת החלקים הראשונים לפחות, מציאים הכרות אם הרעיונות, ההשקפות והחזיונות של איש מיוחד, נחמד, צנוע, מבריק ומרתק. כחובב מושבע של אדמס אני נהנה מאוד מהספר אבל זו הנאה שמלווה בצביטה. לגלות מעט מהאיש שמאחורי הספרים זה מגביר את תחושת ההפסד.

החלק הרביעי לא מאכזב עד כה.

אם קראתם את הספר, מעניין לשמוע מה חשבתם.

#2 catch24

catch24

התפסן בשדה השאפים

• רשומים+
  • 5232 הודעות:

פורסם 03/03/2006 - 09:24

"אני בשלבי סיום של הספר "סלמון הספק". זה בעצם קיבוץ, ברירה ועריכה של 4 מקינטושים שהשאיר אחריו דגלס אדם המנוח.
בספר מקובצים רעיונות, נאומים, מאמרים ומעט סיפורים (לא לגמרי סיפורים) של אדמס; מחולקים לשלושה "שערים" לפי המתכונת של האתר של אדמס - "החיים", "היקום" ו"כל השאר" (כן, ביחד זה יוצא השם של הספר השלישי בסידרת "המדריך"). החלק הרביעי והנפרד של הספר הוא "סלמון הספק" שהוא נסיון אמיץ לחבר את הפרקים שהשאיר אחריו אדמס בשלוש טיוטות שונות לספר השלישי בסדרת דירק ג'נטלי. אני עומד לסיים את החלק האחרון.

אני ממליץ בחום על הספר הזה. לחובבי אדמס ולהדיוטות בתחום כאחד שלושת החלקים הראשונים לפחות, מציאים הכרות אם הרעיונות, ההשקפות והחזיונות של איש מיוחד, נחמד, צנוע, מבריק ומרתק. כחובב מושבע של אדמס אני נהנה מאוד מהספר אבל זו הנאה שמלווה בצביטה. לגלות מעט מהאיש שמאחורי הספרים זה מגביר את תחושת ההפסד.

החלק הרביעי לא מאכזב עד כה.

אם קראתם את הספר, מעניין לשמוע מה חשבתם.

אני מאוד אהבתי. אדאמס הוא אחד הסופרים האהובים עליי והספר נותן לך להכיר אותו כבן אדם מעבר לספרים שהוא כתב.
לו רק היה המשך לסלמון הספק...

Unattended children will be given an espresso and a Texas Firefighters 2008 calendar

RACISM IS IGNUNT: Because there are so many other great reasons to hate people on an individual basis

תמונה מצורפתפורום RAINBOW - הפרוטוקולים של מתרוממי ציון תמונה מצורפת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים