מעבר לתוכן

תמונה

טרי פראצ'ט*

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 12/09/2005 - 17:32

יש פה מישהו שקורא טרי? ואם כן יש לו אולי כמה ספרים ספייר שמעוניין למכור?
Carpe Cerevisiam- Seize the Beer!

"You mean like a Humming bird?"
"With teeths"

No human being believes that any other human being has a right to be in bed when he himself is up. Robert Lynd

Newspapers are unable, seemingly, to discriminate between a bicycle accident and the collapse of civilisation. G.B Shaw

If Art is Resistance, and Resistance is Futile, then Art is Futile?

#2 נולי

נולי

מנהלת פורום לא מנהלים

• רשומים+
  • 2679 הודעות:

פורסם 12/09/2005 - 20:26

יש לי את כולם (אולי חסרים אחד או שניים, שעוד לקחתי מהספרייה העירונית). לא רואה את עצמי מוכרת כרגע, אבל אני אבדוק, יכול להיות שיש לי משהו שבטעות קנו לי כפול. :הממ:
וזה לא מה ש ישביע את רעבוני

#3 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 12/09/2005 - 23:01

יש לי את כולם (אולי חסרים אחד או שניים, שעוד לקחתי מהספרייה העירונית). לא רואה את עצמי מוכרת כרגע, אבל אני אבדוק, יכול להיות שיש לי משהו שבטעות קנו לי כפול. :הממ:

<{POST_SNAPBACK}>

כמה יש לך והאם הם בגירסה הבריטית או האמריקאית

mind u! that was a tricky question!
OoooK!

"With teeths"

No human being believes that any other human being has a right to be in bed when he himself is up. Robert Lynd

Newspapers are unable, seemingly, to discriminate between a bicycle accident and the collapse of civilisation. G.B Shaw

#4 nir

nir

כסף

• רשומים+
  • 8305 הודעות:

פורסם 12/09/2005 - 23:39

הבעיה עם פראצ'ט היא ההספק שלו, הוא פשוט כותב הרבה ולא רק ספרי עולם הדיסק.
אי לכך יש לו כמה וכמה נפילות שאפילו אני, שלא קראתי הרבה מן היבול שלו, מצליח להיתקל בהן.
דוגמה אחת שעולה לראש היא The Last continent ספר שהוא רובו ככולו בדיחה פרטית של פראצ'ט על האוסטרלים, עניין אנגלי מסתבר. הזכיר לי מערכון לא מובן של מונטי פייטון, עוד בדיחה ארוכה ולא מובנת על האוסטרלים.

#5 נולי

נולי

מנהלת פורום לא מנהלים

• רשומים+
  • 2679 הודעות:

פורסם 13/09/2005 - 00:03

כמה יש לך והאם הם בגירסה הבריטית או האמריקאית

mind u! that was a tricky question!
OoooK!

<{POST_SNAPBACK}>

א. יש לי את כל סידרת הדיסק+בשורות טובות+עוד שלושה ספרים של ניל גיימן

ב. כמובן שבגירסה האנגלית. לא צריך להגזים..

תרם יצא לי לקרוא ספר שלו שלא נהניתי ממנו (כולל ה continent lost ) תמיד כיף לקבל ספר חדש שלו, זה כמו ממתק.

#6 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 13/09/2005 - 00:06

הבעיה עם פראצ'ט היא ההספק שלו, הוא פשוט כותב הרבה ולא רק ספרי עולם הדיסק.
אי לכך יש לו כמה וכמה נפילות שאפילו אני, שלא קראתי הרבה מן היבול שלו, מצליח להיתקל בהן.
דוגמה אחת שעולה לראש היא The Last continent ספר שהוא רובו ככולו בדיחה פרטית של פראצ'ט על האוסטרלים, עניין אנגלי מסתבר. הזכיר לי מערכון לא מובן של מונטי פייטון, עוד בדיחה ארוכה ולא מובנת על האוסטרלים.

<{POST_SNAPBACK}>

דווקא אחד הספרים שיותר אהבתי.
אני כרגע מחזיק ע המדף 25 ספרי עולם הדיסק, 2 נספחים, את כל טריולגיית הננסים (BROOMLAID), אנשי השטיח, THE UNADULTERATED CAT, ואחד מספרי ג'וני.
חסרים לי עוד 7 לעולם הדיסק, שני ספרי ג'וני ולקנות שוב את GOOD OMENS שהוא כתב יחד עם ניל גיימן

"With teeths"

#7 נולי

נולי

מנהלת פורום לא מנהלים

• רשומים+
  • 2679 הודעות:

פורסם 13/09/2005 - 00:10

דווקא אחד הספרים שיותר אהבתי.
אני כרגע מחזיק ע המדף 25 ספרי עולם הדיסק, 2 נספחים, את כל טריולגיית הננסים (BROOMLAID), אנשי השטיח, THE UNADULTERATED CAT, ואחד מספרי ג'וני.
חסרים לי עוד 7 לעולם הדיסק, שני ספרי ג'וני ולקנות שוב את GOOD OMENS שהוא כתב יחד עם ניל גיימן

<{POST_SNAPBACK}>

:punk: כבוד אח שלי. אני מקווה שהוא יוצא אחד לקראת דצמבר. יש לו נטייה מבורכת להוציא ספרים לפני היומולדת שלי :שורק:

#8 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 13/09/2005 - 00:27

:punk:  כבוד אח שלי.  אני מקווה שהוא יוצא אחד לקראת דצמבר. יש לו נטייה מבורכת להוציא ספרים לפני היומולדת שלי  :שורק:

<{POST_SNAPBACK}>

וואלה - אני אזכור את זה (אולי)....

בכל מקרה אני עכשיו סוף סוף קורא את NIGHTWATCH - אחד הטובים שקראתי עד היום

"With teeths"

#9 Peaches

Peaches

קטנונית אך חביבה (ותודה למיפ)

• גנרלים בדימוס
  • 14237 הודעות:

פורסם 13/09/2005 - 12:43

יש פה מישהו שקורא טרי? ואם כן יש לו אולי כמה ספרים ספייר שמעוניין למכור?

<{POST_SNAPBACK}>

מה - פספסת איכשהו את האווטר שלי? ואת החתימה הנוכחית?

אח, אני מזה שנים נלהבת pterry... אבל אני לא מוכרת. גם ככה את רוב הספרים קראתי מהספרייה (בארה"ב, כמובן. לך תמצא פה את הספרים שלו בספרייה, ועוד באנגלית, כי המתורגמים שלו זה זוועת עולם).

ייתכן שיש לי את Feet of Clay פעמיים (זכור לי שקניתי לעצמי, ואז אמא שלי זכרה את שם הסופר וקנתה לי בדיוטי פרי). ייבדק, ואם הטענה תמצא נכונה, אשמח למכור לך אם זה אחד החורים שיש לך בספרייה.
But home is where the heart is
So your real home’s in your chest

#10 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 13/09/2005 - 15:58

מה - פספסת איכשהו את האווטר שלי? ואת החתימה הנוכחית?

אח, אני מזה שנים נלהבת pterry... אבל אני לא מוכרת. גם ככה את רוב הספרים קראתי מהספרייה (בארה"ב, כמובן. לך תמצא פה את הספרים שלו בספרייה, ועוד באנגלית, כי המתורגמים שלו זה זוועת עולם).

ייתכן שיש לי את Feet of Clay פעמיים (זכור לי שקניתי לעצמי, ואז אמא שלי זכרה את שם הסופר וקנתה לי בדיוטי פרי). ייבדק, ואם הטענה תמצא נכונה, אשמח למכור לך אם זה אחד החורים שיש לך בספרייה.

<{POST_SNAPBACK}>

ממש לא פיספסתי את האוטר של DEATH OF RATS או את החתימה. אבל רציתי לדעת עם יש עוד.
את FEET OF CLAY יש לי תודה בכל זאת.
אבל אם קראת בארה"ב אז זה בטח היה בגירסה האמריקאית (שהיא לא כ"כ שונה מהבריטית רק בחלק מהמילים פה ושם והכריכה המזוויעה).
מסכים בנוגע לתרגומים. יש לי איזה 6 ספרים מתורגמים שלו בבית כי אחותי לא אוהבת לקרוא באנגלית והם פשוט נוראיים. אבל מצד שני המתרגמת הנוראית (נורית שרעבי - מי ייתן ולא תתרגם ספר נוסף בחיים אלה) הפסיקה לתרגם ועכשיו יהיה מישהו אחר.

"With teeths"

#11 Peaches

Peaches

קטנונית אך חביבה (ותודה למיפ)

• גנרלים בדימוס
  • 14237 הודעות:

פורסם 13/09/2005 - 17:14

זה לא משנה מי יתרגם - המון מההומור של טרי הוא במשחקי המילים באנגלית, שברוב המקרים בלתי אפשרי למצוא להם מקבילות בעברית...

מה שהכי זעזע אותי היה השם של Rincewind. הבעיה היא שכרגע אני לא זוכרת איך תרגמו את זה. כנראה זה היה מספיק טראומטי שהדחקתי.

נסה את הכובען וניסים. אני יודעת שהם חובבי פראצ'ט, אבל ייתכן שהם לא נכנסים לפורום הזה הרבה...
But home is where the heart is
So your real home’s in your chest

#12 Gilgamash

Gilgamash

אני כותב משמע אני משועמם

• רשומים+
  • 4057 הודעות:

פורסם 13/09/2005 - 17:30

זה לא משנה מי יתרגם - המון מההומור של טרי הוא במשחקי המילים באנגלית, שברוב המקרים בלתי אפשרי למצוא להם מקבילות בעברית...

מה שהכי זעזע אותי היה השם של Rincewind. הבעיה היא שכרגע אני לא זוכרת איך תרגמו את זה. כנראה זה היה מספיק טראומטי שהדחקתי.

נסה את הכובען וניסים. אני יודעת שהם חובבי פראצ'ט, אבל ייתכן שהם לא נכנסים לפורום הזה הרבה...

<{POST_SNAPBACK}>

כן רק מאוד חשוב שהתרגום יהיה נכון לפחות נכון ולא יעוותו את האנגלית. שהתרגום גם יהיה מותאם לקונטקסט של המשפט.

לRINCEWIND קראו סתמרוח - כן שם מפגר

"With teeths"

#13 נולי

נולי

מנהלת פורום לא מנהלים

• רשומים+
  • 2679 הודעות:

פורסם 13/09/2005 - 19:09

(בארה"ב, כמובן. לך תמצא פה את הספרים שלו בספרייה, ועוד באנגלית, כי המתורגמים שלו זה זוועת עולם).

<{POST_SNAPBACK}>

את הספרים הראשונים שלו שקראתי קראתי מהסיפרייה העירונית ברחובות (באנגלית בריטית כמובן) אז לא ללכלך!

#14 ניסים

ניסים

מריר ועצבני, אבל במרכז!

• רשומים+
  • 4300 הודעות:

פורסם 13/09/2005 - 21:02

יש לי רק שניים, אם אני לא טועה, את nightwatch ואת monstrous regiment. במהלך הטיול שלי באמריקה כל פעם הייתי קונה ספר, ובסוף משאיר אותם בהוסטלים, כי זה המון לסחוב... הנה 200 דולר שהלכו לבלי שוב.

כרגע אני מחפש מישהו שיש לו את שני האחרונים - the last hero ו- going postal.... עוד לא קראתי אותם. (אני רוצה ללוות אותם, לא לקנות)

#15 Loki

Loki

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 212 הודעות:

פורסם 13/09/2005 - 23:55

יש לי רק שניים, אם אני לא טועה, את nightwatch ואת monstrous regiment. במהלך הטיול שלי באמריקה כל פעם הייתי קונה ספר, ובסוף משאיר אותם בהוסטלים, כי זה המון לסחוב... הנה 200 דולר שהלכו לבלי שוב.

כרגע אני מחפש מישהו שיש לו את שני האחרונים - the last hero ו- going postal.... עוד לא קראתי אותם. (אני רוצה ללוות אותם, לא לקנות)

<{POST_SNAPBACK}>

יש לי את כולם, כמובן רק באנגלית ולא באמריקנית. גרסת הכריכה רכה של going postal תגיע אלי ברגע שתצא, כלומר באוקטובר.

<{POST_SNAPBACK}>

ה-Last Continent מצחיק מאוד, אפילו אם מכירים רק חצי מהדברים המוזרים של האוסטרלים קובץ מצורף  NoWorries.gif   12.38K   45 מספר הורדות

Before you judge a man, walk a mile in his shoes. That way you're a mile away and have his shoes.‎

The deity formerly known as Hermes.‎

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים