מעבר לתוכן

תמונה

אסר"ן

• Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 shanik

shanik

משתמש באימונים

• רשומים
  • 69 הודעות:

פורסם 25/04/2006 - 14:50

שלום לכולם
כמה הודעות אסר"ן

1) יום הפקולטה קרב ובא ויש לבחור מרצה ומתרגל מצטיינים - אני מעלה את הנושא לדיון בפורום אך ההצבעה תתבצע ע"פ המחלקות (אני אבקש מנציגים לרכז את הקולות בהמשך).

2) כאמור יום הפקולטה - לא יהיה יום הפקולטה ללא טורניר הכדורסל. השנה אנו מנסים לארגן משחק בנות כל המעונינות או שמכירות בנות משנים אחרות שמעונינות (גם מקולומביה לפנו אליי).

3) כל מי שעוד לא מכיר לאסר"ן יש אתר חדש בכתובת - asran.bgu.ac.il האתר מכיל כבר עכשיו לו"ז פעילויות, פורומים שונים, תמונות ועוד.
בעתיד כל נושא המשרות יתנהל דרך האתר, כמו כן הועלו הצעות להעלות לאתר הצעות לעבודות גמר, קניית ספרים במחירי אסר"ן ויצירת תיקיות מסודרות של חומר לימודי (סיכומים ומצגות) לשנים השונות לכן אם אין לאף אחד התנגדות נעלה לאתר את החומר המרוכז באתר הכיתה ב YAHOO ובנוסף כל מי שיש לו חומר מפנימית (Drug of the day וכו') ומוכן לשתף, יעלה את החומר ל YAHOO ומשם נמשוך אותו לאתר.

4) רכזת אקדמאיים חדשה - זוהר שני (שנה שישית 050-8489767) לכל בעיות עם מרצים \ מתרגלים, הערכות מחלקה וכו'.

5) משובים - מעתה יועברו לאסר"ן כל הפרוטוקולים של המשובים ויתויקו כך שיהיה מעקב אחר יעילות המשובים וכמו כן תתאפשר נגישות לפרוטוקולים לשנים הבאות.

6) בית חולים לדובים ב- 18 למאי בין 7:30-14:30 . מי שמעוניין להתנדב לכמה שעות (ההיעדרות תתואם עם המחלקות ע"י אסר"ן) לפנות אלי בטלפון 057-656368 או במייל kesaris@bgu.ac.il או דרך הפורום.

7) עבודות גמר - ישנן מספר הצעות לעבודות גמר במחלקה הגניקולוגית, אף אוזן גרון ורפואת משפחה. עלתה הצאה לארגן פגישה בה יוצגו ההצעות, השאלה היא האם יש ההיענות מצידנו? (אם יש זה הזמן והמקום להביעה)

8) בחירות ליו"ר אסר"ן יתנהלו בסוף יוני (לידיעתכם הכללית או אם יש מישהו שמעוניין)

9) חלוקים - יש מצוקת חלוקים רבה בבית החולים נכון להיום סטודנטים לרפואה הם היחידים שמקבלים חלוקים מבית החולים ורשאים להשתמש בשירותי המכבסה אסר"ן עושה כל שביכולתה לשמור על זכות זו אך יתכן ובשנים הבאות תהיה בעיה והדבר לא ימשך.

מי שהגיע עד לכאן תודה שקראתם את כל ההודעה
פניות טענות ומענות יתקבלו בברכה (ההפרטים שלי מופיעים למעלה).

#2 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 25/04/2006 - 18:06

שלום רב
אני חושבת שצריך להחרים את יום הפקולטה שמארגנת אסרן שלא טרחה לבדוק אם יש באפשרותנו להשתתף בו
(כן, זה ממש קשה לבדוק את זה ולתאם את זה...)
ובטח ובטח משחקי כדורסל וטורנירים שנערכים יום לפני בחינה (זה היה ממש מצחיק לקרוא...)
שאסרן תתחיל להחשב ולתאם בהתאם למערכת שלנו כדי שאנחנו ניטול חלק במשחקים ובוזמות שלה

:angry:

#3 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 25/04/2006 - 19:12

שלום רב
אני חושבת שצריך להחרים את יום הפקולטה שמארגנת אסרן שלא טרחה לבדוק אם יש באפשרותנו להשתתף בו
ובטח ובטח משחקי כדורסל וטורנירים שנערכים יום לפני בחינה (זה היה ממש מצחיק לקרוא...)
שאסרן תתחיל להחשב ולתאם בהתאם למערכת שלנו כדי שאנחנו ניטול חלק במשחקים ובוזמות שלה

מתי המבחן בילדים?

#4 efrat

efrat

ברונזה

• רשומים+
  • 810 הודעות:

פורסם 01/05/2006 - 21:26

שאלה והערה:

לגבי ביה"ח לדובים - אני מבינה שהיעדרות מהמחלקה תסודר, אבל מה לגבי הבוחן באותו בוקר? האם נצטרף רק מאוחר יותר לפעילות?

והערה לגבי החלוקים - לא יודעת מה אחרים חושבים. מבחינתי - אם הפקולטה מחייבת אותי להגיע עם חלוק למחלקה עליה לספק לי אותו. אם אני לא מקבלת חלוק אני פשוט באה בלי. מבחינתי - אפילו עדיף. די לתחפושת! :punk:
"The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist" (מתוך החשוד המיידי)

"כדי לומר את הדבר הנכון בזמן הנכון - עליך לשתוק רוב הזמן" (אוסקר ויילד)

"The man is the head of the house, but the woman is the neck, and the neck can turn the head into any direction"
(מתוך החתונה היוונית שלי)

#5 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 03/05/2006 - 23:16

שלום רב

עם כול הכבוד (ויש כבוד) באסר"ן יש כיתות נוספות ולא רק שנה ד' ברפואה. תמיד יצא שיום הפקולטה לא יתאים לאיזשהו מחזור, אין מה לעשות. וחוצמזה, מי שלא יודע התאריך הוזז כמה וכמה פעמים שלא ב - "אשמת" אסר"ן אלא בגלל שאגודת הסטודנטים, שהתחייבה שנה שעברה שיום הסטודנט לא ידפוק את הסטודנטים שלנו, דפקה את הסטודנטים שלנו (שוב!) בהזזת תאריך יום הסטודנט 4 פעמים, שהתנגש בטקס קבלת M.D. שהתנגש בשבוע חבר הנאמנים וכו'.

ובכלל, כנראה שיום הפקולטה יערך בסופו של דבר ב - 20/6 (שזה אחרי ילדים)

#6 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 03/05/2006 - 23:41

יש כבוד?!
תן לי לנחש...
האם במקרה אתה אחד מאלו שמקבלים משכורת על השתתפות בישיבה חודשית של איזה מסיבה נעשה החודש?

#7 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 04/05/2006 - 15:43

יש כבוד?!
תן לי לנחש...
האם במקרה אתה אחד מאלו שמקבלים משכורת על השתתפות בישיבה חודשית של איזה מסיבה נעשה החודש?

באמת, ואני ממש לא ציני, חבל שזה הרושם שמתקבל על פעילות אסר"ן. אני בהחלט הייתי מציע לך להשתתף בישיבה חודשית ולראות את היקף הפעילות שלכם (כי מה לעשות, אסר"ן זה הסטודנטים). דבר לא רחוק יותר מהאמת מהאמירה שלך.

#8 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 06/05/2006 - 13:00

באמת, ואני ממש לא ציני, חבל שזה הרושם שמתקבל על פעילות אסר"ן. אני בהחלט הייתי מציע לך להשתתף בישיבה חודשית ולראות את היקף הפעילות שלכם (כי מה לעשות, אסר"ן זה הסטודנטים). דבר לא רחוק יותר מהאמת מהאמירה שלך.

אני מצטרפת למה שנאמר קודם - אין כאן ענין של רושם או לא רושם
השורה התחתונה היא שנראה שאם אתה רוצה לשנות משהו - תעשה את זה לבד ולא דרך אסרן כי הם לא יכולים לנהל שום מלחמה שלא קשורה לדילמה של "איזה מועדון ישמש אותו למסיבת פורים השנה". וכשאתה באמת צריך את אסרן למשוה שהוא קצת יותר "כבד" ממסיבות - הם פשוט לא יודעים מה לעשות.

#9 אורח - טל א

אורח - טל א
  • אורחים

פורסם 09/05/2006 - 17:15

חשבתי שהפורום הזה כבר מת.......
שמח שהנושא עלה לדיון ,אפילו שלדעתי כדאי לתת ביקורת יותר עניינית ועדיף שתהיה מבוססת על עובדות.
אז ראשית כל -גילוי נאות- אני רכז התנדבות מאסר"ן ומקבל משכורת
גם לי כמו למספר מגיבים אנונימים (כרגיל....) יש ביקורת על פעילות אסר"ן ,הביקורת הזו לא התחילה היום והיא אחד מהגורמים הראשיים
שגרמו לי לגשת למכרז ולהיות מעורב יותר בגוף הזה ,שלא הייתי בטוח למה הוא נחוץ ומה הוא עושה (וגם בגלל המשכורת המטורפת ,הרכב הצמוד ,המזכירה וקרן הפנסיה....).
אל המכרז ניגשתי לבדי וכמו מכרזים נוספים באסר"ן (כולל תפקיד י"ר וסיו"ר) זכיתי בו מן ההפקר.
גיליתי שהגוף הזה שנקרא אסר"ן הוא לגמרי מה שהסטודנטים רוצים שהוא יהיה ,ובעלי התפקידים ונציגי המגמות הם אלו שמעצבים ממש את
אופי הארגון וקובעים את סדר היום.
אני ממליץ לכל מי שיש ביקורת לנסות את מזלו בשנה הבאה (וביוני הקרוב) לגשת למכרזים ולאייש את התפקידים, ככל שהתחרות על התפקידים תגדל , כך גם איכות האנשים והעבודה שיבצעו תשתפר .
למי שלא יודע יש לאסר"ן ועדת ביקורת ואפשר לפנות אליה בכל עניין של אי סדרים וכו' ,כמו כן לדעתי המשכורת באסר"ן אינן סוד שמור ואפשר לברר בקלות כמה כל נציג ורכז מקבל וגם לקבל דו"ח פעילות חודשי -אני מבטיח לכם שתופתעו לטובה .
ובעניין המסיבות- גם אני לפני שהכרתי את העובדות חשבתי שזה מה שאסר"ן בעיקר עושים ולא כל כך הבנתי למה. אז לידיעתכם אסר"ן לא מוציאה שקל אחד על המסיבות הנ"ל ,ההפך הוא הנכון -המסיבות (כאשר מצליחות) מכניסות כסף לקופת אסר"ן והכסף הזה חוזר אלינו הסטודנטים בצורת סיבסוד יום הפקולטה(שאחרת היה עולה הרבה יותר), מימון הסעות לפעיליות שונות, מתנות לסטודנטים שמתחילים קלרק שיפ ועוד פעיליות שונות לטובתנו (מוזמנים לברר את כל הפרטים אצל ועדת ביקורת).
אסר"ן לא עושים רק מסיבות- תשאלו את אלו מבינכם שמתנדבים בואדי נעם, בהפנינג יום הבריאות שערכנו בבית הספר היסודי,בדוכני ההסברה הרבים שקיימנו השנה ,בועד למלחמה באיידס, ברופאים לזכויות אדם בשכן טוב ,בפעיליות החג שקיימנו בבית כהן ובמועדון לילדי אסירים ובבית חולים לדובים שיתקיים ב18.5.
תשאלו את הסטודנטים שהגיעו ונכנסו חינם להקרנות הסרטים והדיון שערכנו לרגל יום האישה הבינלאומי, יום נגד אלימות, "קח את עיני"
תשאלו את מי שהגיע לירידי תחילת שנה ואביב , למי שהגיע להופעת סטנד אפ, למי שנסע לימים הרפואיים במרפאה הניידת, למי שהשתתף בסיור המודרך אל הכפרים הבלתי מוכרים. את מי שקיבל כרטיסים להופעות של בית הלל(אהוד בנאי,רוקפור ועוד) הרבה אחרי שהם נגמרו באוניברסיטה
תשאלו את הסטודנטים שנסעו ויסעו לאלקטיב בחו"ל, את הסטודנטים שנסעו ואת אלו שיסעו לכנס IFMSA הבינלאומי בקיץ (מכרז בקרוב...)
תשאלו את כל מי שהתמודד וזכה במכרז או שקיבל הצעת עבודה דרך רכז התעסוקה
ומה עם הדבשת? ומה עם העובדה שהצופציק מגיע לדייכמן ןלבניין פתולוגיה ? ומכונות צילום? ואישורי חנייה לבי"ח? חלוקים?
ועוד ועוד ועוד....אין מצב שאני אספר על הכל ובטוח שכחתי דברים גדולים וחשובים- אתם מוזמנים להציץ בדפי הפעילות החודשיים שחולקו ונמצאים במשרד.
כמובן שיש מקום לביקורת ושיש עוד הרבה מב לעשות ולשנות ,אני מעודד אתכם לבקר ולשאול וגם להתמודד על התפקידים- אסר"ן זה מה שאנחנו עושים ממנו!
יצא לי קצת ארוך.....אם מישהו לפני שנה היה אומר לי שאני אסנגר על אסרן לא הייתי מאמין לו !
אם למישהו יש שאלות יותר ספציפיות הוא מוזמן לפנות אליי אישית אני בטוח שגם ירדנה ושירלי(יור סיור) ישמחו לענות.
מקווה שאתם נהנים או לפחות שורדים את ילדים/כיררגית
טל

#10 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 10/05/2006 - 19:08

אני אישית לא יודע מי את אות אתה- טל, אבל שים לב שכל הנאום הארוך שלך רק הראה מה אסרן עושה כגו אולי כלפי חוץ, כלפי הקהילה, כלפי תושבי ב"ש והסביבה, אבל האם אתה באמת ובתמים מאמין שאסרן עושה מאמצים עילאיים כלפי חבריה? או אולי כי זה זוכה לפחות פרסום אז לא ממש? נראה כי כשיש לך בעיה רצינית- אסרן היא הכתובת האחרונה לפנות אליה.

#11 אורח - שירלי בנני

אורח - שירלי בנני
  • אורחים

פורסם 10/05/2006 - 22:59

אני אישית לא יודע מי את אות אתה- טל, אבל שים לב שכל הנאום הארוך שלך רק הראה מה אסרן עושה כגו אולי כלפי חוץ, כלפי הקהילה, כלפי תושבי ב"ש והסביבה, אבל האם אתה באמת ובתמים מאמין שאסרן עושה מאמצים עילאיים כלפי חבריה? או אולי כי זה זוכה לפחות פרסום אז לא ממש? נראה כי כשיש לך בעיה רצינית- אסרן היא הכתובת האחרונה לפנות אליה.

#12 אורח - שירלי בנני

אורח - שירלי בנני
  • אורחים

פורסם 10/05/2006 - 23:11

שלום לכולם !!!
כמה הודעות ביום רביעי ה- 24/5 אסר"ן יחד עם עזר מציון עורכים מבצע להרחבת המאגר של מח עצם , המבצע יערך משעה9:30-20:00 בקניון הנגב ובבית הסטודנט אני אשמח אם תשלחו לי איימייל באיזה שעות אתם יכולים ואיפה אתם מעדיפים שאני אשבץ אותכם
bananis@bgu.ac.il תצרפו גם טלפון בבקשה שיהיה לי קל להשיג אותכם .

קצת קראתי בפורום שלכם והחלטתי גם אני להגיב . אני לא אתנצל שאסר"ן עושה המון למען הקהילה ואני חושבת שהסיבה לכך זה בגלל איכות הסטודנטים שלנו שהיא גבוהה בהרבה מכל פקולטה אחרת בארץ , אסר"ן נותנת תשתית לאירגונים שבהם מתנדבים סטודנטים הלומדים בפקולטה ומארגנת אירועים בהם סטודנטים יכולים לתרום ולתת .
חוץ מזה אסר"ן מנסה להנהיג מהלך יחד עם שאר הפקולטאות לרפואה בארץ לשנות את תקנון בחינות הגמר מול איגוד הדיקנים , אני חושבת שמיותר שאני אתחיל למנות מה עשינו השנה. אני מקבלת כל ביקורת מכל סוג שהוא אבל ביקורת שמסתמכת על עובדות ולא נזרקת באוויר על ידי מישהו שאני אפילו לא יכולה לאתר ולבדוק איפה כשלנו בפניה שלו מולנו כאשר הוא אומר שאסר"ן זה הגוף האחרון שניתן לפנות אליו .
בכול אופן ניתן לפנות אלי בכל דבר מבטיחה לנסות ולעשות את כל מה שאני יכולה
שיהיה יום טוב
שירלי בנני - סיו"ר אסר"ן
0545585208

#13 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 11/05/2006 - 00:06

For Cry out Loud!
באממממאאאא שכככככםםםם!
תעזבו לנו את האתר!
די זה לא נעים לי... :taz:

#14 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 14/05/2006 - 13:07

או, יופי. נציג מאסר"ן.

אז שמישהו יסביר בבקשה, איך זה שרק הפקולטה שלנו מצליחה לצפצף על התקנון כראות עיניה ואף אחד לא חושב לרסן אותה כמו שאגודת הסטודנטים משגיחה בקמפוס הראשי?
איך זה שלא מוודאים שיש מרצה בכל מבחן, שהוא מגיע בזמן, ושאם אין מרצה במבחן - אז אף אחד לא נושא בתוצאות? אני לא מעודכנת בתקנון במדויק, אבל לא מגיע פקטור אוטומטי במקרה כזה? מה כן מגיע אם כך?

איך זה שעוד לא הזדעקתם עד לב שמיים על העובדה שאין אצלנו מבחנים חשופים, שתהליך הערעור נראה מצ'וקמק כמו שהוא ושאין שום תהליך של בקרה עליו? כל מרצה יכול להחליט לא לקבל ערעור כראות עיניו סתם כי בא לו ואין שום דרך לעקוף את זה!!
נכון, מתבכיינים כל שנה על חשיפות המבחנים, אבל אם היו לאגודה הזאת קצת ב***ם - גם היינו נוקטים בפעולות. מה קרה? על שביתות לא שמעתם? אולי עדיף לגייס לנושא הזה את אגודת הסטודנטים וזהו!

אלו הטענות הספציפיות שעולות לי בראש כרגע על חוסר העמוד שדרה של אסר"ן. חכו, בטח אני אזכר בעוד כמה.

#15 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 14/05/2006 - 17:08

די לבכיינות!!!!!!! די די די!!!!!!!!!!!!!

"המרצה לא גילה לי את התשובה" "איך לא נתנו לי פקטור" "לא קיבלו לי את הערעור" "לא חשפו את המבחן אז איך אני אמורה לענות על שאלות שלא ראיתי בחיים" "לא עולה לי כרגע עוד משהו לראש, בניגוד לבדר"כ"

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים