מעבר לתוכן

שיר של אש וקרח*

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 31/07/2004 - 14:44

אתמול סיימתי לקרוא את החלק השני בסידרה המעולה של ג'ורג' מרטין ואני במתח. מישהו יודע אם החלק השלישי כבר הגיע לארץ?

#2 Spock

Spock

כסף

• רשומים+
  • 1217 הודעות:

פורסם 23/08/2004 - 00:27

רוצה ברוסית? :lol:

אני מחכה מתי הוא כבר יסיים את הרביעי

#3 RazCoren

RazCoren

כסף

• רשומים+
  • 1610 הודעות:

פורסם 25/09/2004 - 03:02

מישהו יכול לפרסם את שמות הספרים לפי הסדר?

Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their hall of stone,
Nine for the Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne,
Twenty rings to make Mr. T look cool,
Upon them inscribed, "I pity the fool".

#4 Maxim_DK

Maxim_DK

..-The One-..

• רשומים+
  • 3663 הודעות:

פורסם 25/09/2004 - 04:27

ואי אני קראתי את הראשון בסדרה לפני שנים רבות ומאז לא הצלחתי לשים את ידי על ההמשך, הראשון היה ספר ממש, אבל ממש טוב ואני עדיין בציפיה להשיג את השני...
"הדרקון השחור נולד" ואני במתח כבר 3 שנים לגבי ההמשך..
Seen It All, Read It All, So Don't Write At All
תמונה מצורפת
Mess with the best die like the rest

#5 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 25/09/2004 - 22:20

אני קראתי רק את השניים הראשונים אז הנה השמות:
1. משחקי הכס.
2. עימות המלכים - בעברית זה מחלוק לשני כרכים אז שימו לב לא לקחת רק אחד מהם.

#6 אורח - me

אורח - me
  • אורחים

פורסם 25/09/2004 - 23:51

הולה!
קראתי את כל השרשורים האחרונים בנושא ןנראה לי שאני בין הבחורות היחידות שמתעניינות... :lol:
בכל מקרה יצאו ספרי המשך, אפשר גם לבדוק באתר של אופוס-www.opus.co.il שמוציאה לאור בארץ את הסדרה וגם הרבה ספרים בנושא פנטסיה ומדב

#7 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 26/09/2004 - 00:15

דווקא בבן-גוריון יצא לי לפגוש לא מעט בחורות שקוראות ספרים כאלו. הן פשוט לא כותבות כאן בפורום.

#8 Maxim_DK

Maxim_DK

..-The One-..

• רשומים+
  • 3663 הודעות:

פורסם 30/09/2004 - 16:30

פעם, לפני 4 שנים ראיתי בשבוע הספר בחורה שקנתה ספרי פנטזיה ומד"ב, זו היתה הפעם הראשונה והאחרונה שראיתי משהו כזה קורה.
Seen It All, Read It All, So Don't Write At All
תמונה מצורפת
Mess with the best die like the rest

#9 סקרנט

סקרנט

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 579 הודעות:

פורסם 08/10/2007 - 14:56

"מחול החרבות" זהו הספר שלישי 2 כרכים.
"משתה לעורבים" יצא בעברית זהו הספר הרביעי.

מכיל 2 כרכים וכ - 800 עמודים.
בספר מוזכרות רק חצי מהדמויות בעיקר אלו שפועלות בווסטרוז. בסוף הספר המחבר מבטיח שבקרוב יצא ספר נוסף שמגולל את מעשיהן של דאינירז ושאר הדמויות ששכחתי את שמותיהן בגלל המרווח הגדול בין יציאת התרגומים.
" ההבדל הגדול בין האמנות ובין הפילוסופיה הוא שהאמנות צודקת לחלוטין והפילוסופיה טועה לגמרי.
אולם הקביעה האחרונה הופכת את מלאכת ההכרעה בין השתיים לקלה, משום שבשעה שהפילוסופיה, שטעות בידה,
הופכת את האמת לאידיאל האמנות, שצודקת לחלוטין, מעלה על נס את התעתוע והכזב " ג'ורג' אליוט הבן.

איך בונים ספינה ?

אוספים אנשים ונוטעים בהם את האהבה והכמיהה
לים הרחב הגדול והאינסופי

ולא אוספים אנשים ואומרים להם לאסוף אנשים,
להכין תכנית ולבנות ספינה...

אוסף היגדים יותר חבוט ממסתנן גבול שנפל לידיים של מג"בניקים ביום רע...

<{POST_SNAPBACK}>

#10 nir

nir

כסף

• רשומים+
  • 8305 הודעות:

פורסם 08/10/2007 - 19:04

"מחול החרבות" זהו הספר שלישי 2 כרכים.
"משתה לעורבים" יצא בעברית זהו הספר הרביעי.

תיקון: מדובר על "סופת חרבות" ולא "מחול החרבות"
הספרים מופצלים רק בעברית, באנגלית הם כרך אחד, לפחות בגירסה האמריקאית שיש לי
הספר הבא הוא "ריקוד הדרקונים" והוא אמור להיות עסיסי :)

ואם כבר העלית את זה, אני רוצה לפתוח פה דיון קצר על הספרים (ספויילרים מלוא החופן):

ברור לחלוטין בשלב הזה שהאיום האמיתי על ווסטרוז ואולי על העולם כולו נובע מהאחרים הבאים מהצפון וכפי הנראה ישנה נבואה על "הנסיך שהובטח" שאמור להילחם בהם.
רהאיגר חשב כך ואפילו התאמן לכך אבל ככל הנראה לא מדובר באדם בודד אלא בשלושה אנשים. "לדרקון יש שלושה ראשים" היא אימרה שחוזרת בכל הסדרה.
אז צלע אחת ברורה היא דאינריז , שכנראה תהיה הראש המוביל ותתמך בידי שני גברים, בדיוק כפי שאאיגון כבש את היבשת יחד עם שתי אחיותיו.

הצלע השנייה היא ג'ון שלג, שהוא ע"פ התיאוריה המנומקת פה, הוא לא אחר מאשר בנם של ליאנה ורהיאיגר

הצלע האחרונה , לדעתי, היא טיירון ולא רק כיוון שהוא היחידי שקיבל "זמן מסך" כמו שני האמורים לעיל.

כל מוצאו. בני לאנסטיר תמיד מתוארים כיפים וגבוהים וגם הצאצאים הפחות מבריקים לא מתקרבים, ולו במעט, לעיוות שטיריון מהווה.
בשיחה עם ג'ון שלג הוא אף מציין שאביו תמיד חשד שהוא ממזר, אך לא הספיק לשאול את אימו כיוון שזו האחרונה מתה בלידתה. ייתכן מאוד וטיריון, שנולד בשיא החורף, הינו צאצא של אחד מבני טארגריין.

דבר שני ישנה האובססיה של טיריון לדרקונים, אובססיה בה הוא נזכר בדרכו לחומה עם ג'ון שלג.

ולבסוף ישנה ההערה התמוהה של המלומד אאימון (בן טארגריין בעצמו), בזמן שהוא שהוא בחומה, שמכנה את טיריון "ענק" ואינו מוסיף ומפרש

#11 Java Drow

Java Drow

לא מתחיל/ה להבין בדיחות פורום!

• רשומים+
  • 623 הודעות:

פורסם 08/10/2007 - 20:41

יצא לי לקרוא את הסדרה אבל באנגלית... וכפי שזה נראה על המדף שלי ישנם ארבעה כרכים של הסדרה כאשר הכרך השלישי מפוצל גם באנגלית.
הסדר הינו:
1. A Game of Thrones
2. A Clash of Kings
3 A Storm of Swords: Steel and Snow
4. A Storm of Swords: Blood and Gold
5. A Feast for Crows

"If we could decide who we love it would be much simpler but less magical"

By mister Twig to Mr.Garrison, South Park

#12 סקרנט

סקרנט

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 579 הודעות:

פורסם 10/10/2007 - 00:43

תיקון: מדובר על "סופת חרבות" ולא "מחול החרבות"
הספרים מופצלים רק בעברית, באנגלית הם כרך אחד, לפחות בגירסה האמריקאית שיש לי
הספר הבא הוא "ריקוד הדרקונים" והוא אמור להיות עסיסי :)
ואם כבר העלית את זה, אני רוצה לפתוח פה דיון קצר על הספרים (ספויילרים מלוא החופן):
ברור לחלוטין בשלב הזה שהאיום האמיתי על ווסטרוז ואולי על העולם כולו נובע מהאחרים הבאים מהצפון וכפי הנראה ישנה נבואה על "הנסיך שהובטח" שאמור להילחם בהם.
רהאיגר חשב כך ואפילו התאמן לכך אבל ככל הנראה לא מדובר באדם בודד אלא בשלושה אנשים. "לדרקון יש שלושה ראשים" היא אימרה שחוזרת בכל הסדרה.
אז צלע אחת ברורה היא דאינריז , שכנראה תהיה הראש המוביל ותתמך בידי שני גברים, בדיוק כפי שאאיגון כבש את היבשת יחד עם שתי אחיותיו.

הצלע השנייה היא ג'ון שלג, שהוא ע"פ התיאוריה המנומקת פה, הוא לא אחר מאשר בנם של ליאנה ורהיאיגר

הצלע האחרונה , לדעתי, היא טיירון ולא רק כיוון שהוא היחידי שקיבל "זמן מסך" כמו שני האמורים לעיל.

כל מוצאו. בני לאנסטיר תמיד מתוארים כיפים וגבוהים וגם הצאצאים הפחות מבריקים לא מתקרבים, ולו במעט, לעיוות שטיריון מהווה.
בשיחה עם ג'ון שלג הוא אף מציין שאביו תמיד חשד שהוא ממזר, אך לא הספיק לשאול את אימו כיוון שזו האחרונה מתה בלידתה. ייתכן מאוד וטיריון, שנולד בשיא החורף, הינו צאצא של אחד מבני טארגריין.

דבר שני ישנה האובססיה של טיריון לדרקונים, אובססיה בה הוא נזכר בדרכו לחומה עם ג'ון שלג.

ולבסוף ישנה ההערה התמוהה של המלומד אאימון (בן טארגריין בעצמו), בזמן שהוא שהוא בחומה, שמכנה את טיריון "ענק" ואינו מוסיף ומפרש

טוב אם כבר פתחת את הדיון :)

ידוע לנו שלג'ון שלג יהיה תפקיד מכריע לקראת הסוף יחד עם המלומד שלו סאמוול. מאנס ריידר גם צריך להתקשר איכשהו אולי בעזרה על הגנת החומה וכיבוש הצפון שהוא גדול ומרווח ויכול להיות שהוא יקבל אדמה שם.

דאינריז תחצה את הים על הדרקונים שלה היאכלו עוד כמה ילדים עד שהחאליסיי שלה ישאר לבד בעיר והיא תצטרך לעזוב אותה.

אריה תהפך לגבירה יפיפיה ולרוצחת קרת דם.

ומה שמעניין זה מה אשה תעשה עכשיו... יש לך רעיונות בעניין ?
" ההבדל הגדול בין האמנות ובין הפילוסופיה הוא שהאמנות צודקת לחלוטין והפילוסופיה טועה לגמרי.
אולם הקביעה האחרונה הופכת את מלאכת ההכרעה בין השתיים לקלה, משום שבשעה שהפילוסופיה, שטעות בידה,
הופכת את האמת לאידיאל האמנות, שצודקת לחלוטין, מעלה על נס את התעתוע והכזב " ג'ורג' אליוט הבן.

איך בונים ספינה ?

אוספים אנשים ונוטעים בהם את האהבה והכמיהה
לים הרחב הגדול והאינסופי

ולא אוספים אנשים ואומרים להם לאסוף אנשים,
להכין תכנית ולבנות ספינה...

אוסף היגדים יותר חבוט ממסתנן גבול שנפל לידיים של מג"בניקים ביום רע...

<{POST_SNAPBACK}>

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים