מעבר לתוכן

תואר שני בסוציולוגיה ארגונית

30 replies to this topic

#1 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 04/08/2006 - 21:23

היי
אני מתחילה תואר שני במסלול סוציולגיה במגמת ארגון שנה הבאה (תשס"ז) בבאר שבע. רציתי לדעת אם יש משהו שלומד במגמה שיכול לתת לי כמה טיפים. האם מומלץ ללמוד בבאר שבע? התקבלתי גם ללמודים בבאר אילן ובירושלים?
בקיצור.. אשמח לקצת הכוונה ממשהו בתחום

#2 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 04/08/2006 - 22:14

היי
אני מתחילה תואר שני במסלול סוציולגיה במגמת ארגון שנה הבאה (תשס"ז) בבאר שבע. רציתי לדעת אם יש משהו שלומד במגמה שיכול לתת לי כמה טיפים. האם מומלץ ללמוד בבאר שבע? התקבלתי גם ללמודים בבאר אילן ובירושלים?

בבר אילן ובחיפה זה 100 אחוז סוציולוגיה ארגונית ובב"ש כפי שרשמת שה סוציולוגיה במגמת ארגונית, קרי - 70 אחוז לערך מקביל לשאר המסלולים בסוציולוגיה וההדל מסתכם ב3-5 קורסים שהתלהבו להכניס בהם את המילה ארגונים כמו מגדר וארגונים.

#3 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 05/08/2006 - 02:17

היי

אני גם מעוניינת להמשיך בתחום זה. רציתי לדעת, אם אפשר , אם איזה ממוצע התקבלת לבר אילן וירושליים ? והאם הם מסתכלים על ממוצע כללי של התואר או רק על ממוצע קורסים בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ?

#4 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 05/08/2006 - 02:39

אני גם מעוניינת להמשיך בתחום זה. רציתי לדעת, אם אפשר , אם איזה ממוצע התקבלת לבר אילן וירושליים ? והאם הם מסתכלים על ממוצע כללי של התואר או רק על ממוצע קורסים בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ?

התואר הכי פרקטי ומכשיר בתחום הוא ללא ספק התואר של המכללה למנהל. המרצים הטובים ביותר מהשטח ולא קורסים תיאורטיים משעממים.
הבעיה- המחיר...
אבל בשביל הטוב ביותר אולי כדאי לשלם.

#5 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 05/08/2006 - 17:57

היי

אז לא היית ממליץ ללמוד בבאר שבע? האם כשמסיימים את התואר יודעים איפה למדו "סוצויולוגיה ארגונית" ואיפה למדו סוציולוגיה במגמת ארגון? האם זה באמת משנה למשהו???
אני ממש צריכה עזרה כי אני צריכה להחליט בימים הקרובים איפה אני הולכת ללמוד ירושלים/ בר אילן/ באר שבע...

#6 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 05/08/2006 - 17:58

יש לי ממוצע 89

#7 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 05/08/2006 - 18:07

אז לא היית ממליץ ללמוד בבאר שבע? האם כשמסיימים את התואר יודעים איפה למדו "סוצויולוגיה ארגונית" ואיפה למדו סוציולוגיה במגמת ארגון? האם זה באמת משנה למשהו???
אני ממש צריכה עזרה כי אני צריכה להחליט בימים הקרובים איפה אני הולכת ללמוד ירושלים/ בר אילן/ באר שבע...

גם בירושלים זה במגמת ארגונית (לימודי הארגון).

חבל שלא נרשמת לחיפה.

חשוב לך מה יחשבו בחוץ או מה תקבלי בפועל?

יש לך כוח ללמוד בב"ש סוציולוגיה יבשה ומרדימה?

בכל מקרה הכי טוב בבר אילן- 100 אחוז ארגונית + במרכז הארץ. בגיע הזמן להשתלב כבר באופן רציני בשוק העבודה. הרבה יותר חשוב מלקבל 90 בקורס מרדים של אביעד רז....

תבלי

#8 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 05/08/2006 - 18:09

גם בירושלים זה במגמת ארגונית (לימודי הארגון).

חבל שלא נרשמת לחיפה.

חשוב לך מה יחשבו בחוץ או מה תקבלי בפועל?

יש לך כוח ללמוד בב"ש סוציולוגיה יבשה ומרדימה?

בכל מקרה הכי טוב בבר אילן- 100 אחוז ארגונית + במרכז הארץ. בגיע הזמן להשתלב כבר באופן רציני בשוק העבודה. הרבה יותר חשוב מלקבל 90 בקורס מרדים של אביעד רז....

תבלי

את/ה לומד עכשיו בתואר שני?

#9 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 05/08/2006 - 23:19

יש לי ממוצע 89

זה הממוצע הכללי של התואר או רק של סוציולוגיה ?

#10 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 05/08/2006 - 23:43

את/ה לומד עכשיו בתואר שני?

אכן.

בכל מקרה הכי כדאי בתחום זה :
1. לימודי עבודה בת"א
2. חיפה - סוציולוגיה ארגונית
3. בר אילן - "

#11 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 06/08/2006 - 00:44

אני לא מצליחה להבין למה כולם חושבים שבבר- אילן יש משהו טוב ! זו מחלקה מתה, ללא אף מרצה בעל שם (חוץ מששון -לוי), וללא אף מרצה בעל שם שמתעסק בארגונים!!
תנאי הקבלה שם לתואר ראשון הכי נמוכים בארץ, יותר נמוכים מהמכללות מסויימות. מרצים מעדיפים לקבל מינוי באיזו מכללה מאשר בבר-אילן כי אין שם תקציבי מחקר, ובכלל התדמית בעייתית.
בשוק העבודה, בר אילן נתפס (ולא רק בסוצ' ארגונית אלא גם במחלקות אחרות) כפס ייצור של מ.א. בעל איכות ירודה המושך אליו בעיקר עובדי מדינה ונגדים מזדקנים שרוצים לקבל העלאה בשכר.

כך שא אם חושבים על תואר שני, צריך לחשוב ...

#12 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 06/08/2006 - 00:47

אני לא מצליחה להבין למה כולם חושבים שבבר- אילן יש משהו טוב ! זו מחלקה מתה, ללא אף מרצה בעל שם (חוץ מששון -לוי), וללא אף מרצה בעל שם שמתעסק בארגונים!!
תנאי הקבלה שם לתואר ראשון הכי נמוכים בארץ, יותר נמוכים מהמכללות מסויימות. מרצים מעדיפים לקבל מינוי באיזו מכללה מאשר בבר-אילן כי אין שם תקציבי מחקר, ובכלל התדמית בעייתית.
בשוק העבודה, בר אילן נתפס (ולא רק בסוצ' ארגונית אלא גם במחלקות אחרות) כפס ייצור של מ.א. בעל איכות ירודה המושך אליו בעיקר עובדי מדינה ונגדים מזדקנים שרוצים לקבל העלאה בשכר.

כך שא אם חושבים על תואר שני, צריך לחשוב ...

בכל אוניברסיטה יש תוכניות מפוקפקות שנועדו להכניס כסף מהמצד.
כולל בבן גוריון. ראי ערך תוכנית "תוך שרות" בניהול או "בזק 3" וכד'.
שלא לדבר על התוכנית בביה"ס לטיסה שכבר עיתון הארץ נתן את דעתו בענין.

#13 אורח - תדהר

אורח - תדהר
  • אורחים

פורסם 06/08/2006 - 12:44

בקשר לסוציולוגיה M.A. בבר אילן- מבין כל המחלקות לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה בארץ השם של בר אילן על הפנים- לא משנה איזו מגמה. ואכן אפשר לראות את זה לפי הסגל (כל הטובים כבר פרופ' אמריטוס- מנחם פרידמן, חוה עציוני-הלוי וניסן רובין. לא רואה שם מישהו שמתשווה לרמתם).

#14 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 06/08/2006 - 13:09

אכן.

בכל מקרה הכי כדאי בתחום זה :
1. לימודי עבודה בת"א
2. חיפה - סוציולוגיה ארגונית
3. בר אילן - "

מה עם ירושלים? למה לא הכי כדאי גם בירושלים?

#15 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 06/08/2006 - 13:23

מה עם ירושלים? למה לא הכי כדאי גם בירושלים?

כי זה במגמת לימודי הארגון.
כל אחד מה שהוא מחפש.

הכי פרקטיים בכל מקרה הם המכללה למנהל.

הוספת תגובה

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים